Кралски работи и клюки - септември 2020

  • 56 620
  • 1 426
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Някъде там
  • Мнения: 16 183
Това винаги ми е било супер странно при англичаните. Възрастните навлечени, децата "голи". Особено пък Уилям сега. И риза има отдоло и пуловер и сако.

Ще има церемония за наградите принцеса Астурия, но ще е само с официални лица. Публика няма да има, но ще предават на живо.

# 1 156
  • Мнения: 8 920
Обеците ми приличат най-вече на шишарки. Хубава е роклята на Кейт, но категорично не със стилето. Изобщо, май това ми е основния проблем с роклите пеньоари или престилки - неподходящите обувки към тях.
Сър Дейвид Атънбъроу е набор на Баба. Бих казала, че е по-изправен от нея. по-ясно говори и е с по-бистър поглед.

От аутфита на Беа харесвам само маската.

# 1 157
  • Мнения: 4 076
Според книгата за Епщайн, той е държал Андрю. И че Андрю бил комплексар заради това, че цял живот е в сянката на Чарли. Затова и бил с толкова мн жени, за да компенсира и задоволи желанието си за внимание...
Андрю-комплексар заради сянката на Чарли,Чарли-комплексар,заради сянката на баща си.Едуард-нищонеправещ цял живот,защото е в сянката на всички преди него.Хари-заради сянката на Уилям.Чудесни оправдания.Пусти глад...
Много нежно акватично на София,материите също изглеждат фини и въздушни.Приятно ми е да я  гледам.
Дъщерите на Рания имат и доста от баща си,особено по-голямата,в челюстта най-вече.Нищо,като тръгнат при хирурга на майка си,ще се оеднаквят с нея.
Тъкмо постнат някоя аристократична снимка на Беа и Южени и те я опровергаят в реала.Остават си сестрите на Пепеляшка,трътлест кич и глуповато излъчване.Честито на дядо Андрю,той обича малки деца.
Доста от официалните рокли на Виктория са красиви..
Роклята на Кейт ми прилича на работна престилка.Или имитация на  дънкена рокля от модал.Обеците също ме оставят безразлична.Косата е здрава,лъскава,в приятни топли нюанси.Не виждам щети по лицето й,Усмивката й е пресилена на снимката.Ако беше с ботокс,абсурд да разцъфне в подобна гримаса,без да се пукне.Щеше само радостно да се  учудва.Прекаляват със синята гама и старомодното излъчване.

# 1 158
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Тук има и част от аутфита и на децата:

https://www.instagram.com/p/CFn86O4nYaC/?igshid=wbwk5tf3arw

Роклята не е лоша, обикновена дънкова рокля...

# 1 159
  • Някъде там
  • Мнения: 16 183
Тук има и част от аутфита и на децата:

https://www.instagram.com/p/CFn86O4nYaC/?igshid=wbwk5tf3arw

Роклята не е лоша, обикновена дънкова рокля...
За необикновена сума, но това няма значение, поне не е пеньоарче на ситни китчици с харбалички.
Много по добре изглежда Кейт в нея отколкото в тях.

# 1 160
  • София
  • Мнения: 10 026
Не е дънкова, chambray  e - памук, по-лек и тънък и различно тъкан от денима. Само на вид наподобява. Страхотна материя, имам риза - много красиво стои.
Хубава ежедневна рокля. За Кейт по-къса щеше да е още по-добре, но пак - голям напредък. Надявам се пеньоарите да ги е прибрала за след 30 г.

# 1 161
  • Мнения: 6 904
Много се радвам за Юджини, че е бременна. Изглежда ми много по-добре отпреди тазци жена, имам чувството, че бракът я разхубави.
Кейт, Уилям и дечковците ми харесват.
И аз се надявам Кейт да е прибрала пеньоарите, че са отвратителни. Искам шинели и рокли палта да плакна моето око.
Надявам се англичаните скоро пак да ни радват със събития и красоти, няма да крия, че са ми най-интересни.

Последна редакция: нд, 27 сеп 2020, 23:21 от Welt

# 1 162
  • Мнения: X
Не е дънкова, chambray  e - памук, по-лек и тънък и различно тъкан от денима. Само на вид наподобява. Страхотна материя, имам риза - много красиво стои.
Да. И аз обожавам такава материя и имам две подобни рокли.
Много летни дънкови облекла се правят и от лиосел.
Давиз, дай инфо за марката.

# 1 163
  • Мнения: 2 751
Нещо много степфодски вид докарват напоследък Кеймбридж, една Камила ми е по-разчупена от тях...

Welt, разкошни сте! Желая ви много семейно щастие и обич!

# 1 164
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Welt, честито, изглеждате страхотно, дълги години все така. А тортата е необичайна, но аз харесвам такива.

# 1 165
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Да, и аз мисля, че по-къса рокля щеше да е по-добре, но каквото такова... тя май от как се омъжи и пола/рокля над коляното не е слагала, Та късо не носи. Освен разни къси панталони.


Welt Честито! Мн любов да има в семейството ви!

# 1 166
  • Мнения: 1 541
Welt, роклята ти е прекрасна, слага в малкия си джоб много от роялските. Много семейно щастие ви желая.
Кеймбридж са симпатяги, излъчват хармония.  Роклята на Кейт пак напомня пеньоар, но поне не е на цветлета. Косата й е хубава, включително на цвят, а гримасата си е в неин стил.

# 1 167
  • Мнения: 8 920
Хубава булка си била, Welt. Дълги години в любов и щастие ви желая!

Заради растящия брой на нови случаи на ковид, мерките в ОК отново се затягат сериозно и съответно едва ли ще има масови официални събития. А пък по-камерните мероприятия предполагат пеньоари. Поне захладня съществено и сигурно ще са под някаква връхна дреха.

# 1 168
  • Някъде там
  • Мнения: 16 183
Welt всичко до най малкия детайл е красиво на снимките. А вие изглеждате изключително стилно и хармонично.
Любов и уважение ви желая.


Бени в грешка си. Кейт до преди две три години си носеше къси рокли ..
Врабчо

# 1 169
  • Мнения: 2 751
Предпочитам Кейт с "пеньоарите", отколкото ефирните роклета, които ги размяташе вятъра. Има прекрасни крака, но ония гъзовейки не й подхождаха никак на положението.

Общи условия

Активация на акаунт