Кралски работи и клюки - септември 2020

  • 56 594
  • 1 426
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: X
В съобщението за бременността на Южени пишеше, че бебето се чака в началото на 2021. Аз това го разбирам до края на януари, което значи точно 5-6 месец.
Определено на последната папарашка снимка доста си личи, че е бременна и е наддала.
Абе да са живи и здрави с бебето, ще го чакаме тук и ще му се радваме.

# 1 411
  • Мнения: 4 967
Чак пък класно. По груби сметки е забременяла по време на локдауна. Сестра й, цяла тайна сватба направи, просто улучиха добро време за такива тайни работи. Няма лошо, де.

# 1 412
  • Мнения: X
Да, локдаунът е много добра възможност за това...Joy
Свършили са нещо полезно.
Излезе ми Естел в Инста:

Много хубава е тази девойка❤

Последна редакция: ср, 30 сеп 2020, 14:33 от Анонимен

# 1 413
  • София
  • Мнения: 9 980
Летисия е много зле днес...най-вече обувките.
Затова пък Мери е с хубава, носена и преди рокля.

Представила е Образователната награда 2020 на Министерството на образованието (Ministry of Education and Research's Education Prize 2020).

Харесва ми палтото на Юджини, и особено много ботушите. Толкова ли стана студено е Лондон?
Обаче яко го е намачкала някъде.


София е посетила банка за храна в Толедо.
http://images.gtresnews.com/es/feature/1202691/la-reina-sofia-vi … N/ACTUALITY_TODOS
И тя си носи шала все едно е в Пакистан...

# 1 414
  • Мнения: 4 076
Чак пък класно. По груби сметки е забременяла по време на локдауна. Сестра й, цяла тайна сватба направи, просто улучиха добро време за такива тайни работи. Няма лошо, де.
Локдаунът свърши преди достатъчно време,за да обявят бременността в началото.Ако искаха.
Също изчакаха,за да изживее Беа своя специален момент.
Класно е.
Обратното на класно са гифчетата от сутринта,които започнаха на сватбата точно на обсъжданата.

# 1 415
  • Мнения: 4 967
Чак пък класно. По груби сметки е забременяла по време на локдауна. Сестра й, цяла тайна сватба направи, просто улучиха добро време за такива тайни работи. Няма лошо, де.
Локдаунът свърши преди достатъчно време,за да обявят бременността в началото.Ако искаха.
Също изчакаха,за да изживее Беа своя специален момент.
Класно е.
Обратното на класно са гифчетата от сутринта,които започнаха на сватбата точно на обсъжданата.
Гифчета от сватбата на Беа!? Та то имаше няколко снимки...
Все още сме в пандемия и имаше добри условия да се покрие за малко. За теб е класно, на мен ми е все тази, дори и 9 месеца да се беше крила.
Пожелавам на Южени една спокойна бременност и вярвам, че всяка бременна заслужава именно това Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 416
  • Мнения: 16 874
Разбира се, че ако искаха, отдавна щяха да бият тъпана и Южени да хване корема. Явно държат на личното си пространство. Казаха ранната 2021, може би е минала половината път или повече.

Вчера, Ан е посетила затвор, където е разговаряла със служители









Повече инфо:
Yesterday, The Princess Royal visited Bullingdon Prison to mark Hidden Heroes Day, which celebrates those working in prisons and within the justice system.
.
HRH is Patron of Butler Trust, a charity dedicated to recognising outstanding practice by those working with offenders.
.
HRH spoke to prison staff who have been coordinating virtual court hearings, so that they can continue under current social distancing guidelines.
.
.
.
#HiddenHeroesDay

# 1 417
  • София
  • Мнения: 9 980
Сватбата на Беа беше преди повече от 2 месеца.
Това което са изчакали е да минат поне първите 3, в случая може и 4 месеца, както се прави обикновено, за да се "закрепи" бременността.
При Кейт беше различно, заради тежкото ѝ състояние и невъзможността да си спазва ангажиментите.

# 1 418
  • Мнения: 9 726
В Лондон е момента е 11С, кани се да вали и е доста ветровито. Времето беше такова през последната седмица, така че не се изненадвам на палтото.

# 1 419
  • Мнения: X
Обратното на класно са гифчетата от сутринта,които започнаха на сватбата точно на обсъжданата.
Какви гифчета? Пропуснала съм.
Те по принцип гифчетата се правят от едни "класни" хейтъри, които следят под лупа и сглобяват гафове на който са решили.
Южени просто не е така интересна иначе не се съмнявайте, че и за нея щеше да има безброй гифчета.
А късното обявяване се дължи и на суеверие, все пак доста време им отне бебето. И това суеверие прекрасно го разбирам.

Последна редакция: ср, 30 сеп 2020, 15:49 от Анонимен

# 1 420
  • Мнения: 2 938
Гифчетата на Мегън с палтото от сватбата на Юджийни.

# 1 421
  • Мнения: 8 578
Аз видях гифчетата, но не бяха от сватбата. Меган е в напреднала бременност на тях.

Защо да им е отнело дълго време бебето? Може просто да са решили да изчакат малко, а не Южени да забременява веднага след сватбата. Или аз съм пропуснала някакво инфо?

# 1 422
# 1 423
  • Мнения: 39 414
Зеленото палто ми харесва, ботушите също, но роклята ми е прекалено лятна за тази комбинация. Тъмния чорапогащник не е направил комбинацията по- добра.

# 1 424
  • Мнения: 3 917
“Меган, херцогинята на Съсекс, загуби поредната съдебна схватка в делото си срещу британския таблоид”:
https://bg-voice.com/%D0%BC%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BD-%D0%B7%D0%B0 … chobox=1601429369

Общи условия

Активация на акаунт