Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през септември

  • 43 276
  • 1 521
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 785
Ааа с това последното нЕма да се разберем. Иначе щях да те взема,ама щом ще ми броиш постовете.. тц.😁

# 16
  • Мнения: 12 122
Благодаря за новата тениска, Camille.
Добро утро! Ще си направя кафе да се разсъня.
Пийни кафенце, имаш нужда. Усмихна ми деня!

# 17
  • Мнения: 18 442
Да ни е честита нова тема.

Висях за болничен, ЛЛ е в отпуска, заместваща беше егати заядливата патица. Пак, добре че свърши работа, че другата ѝ заместваща колежка директно отпращаше хората, че днес било ден за консултации.

# 18
  • софия
  • Мнения: 4 180
Ей ме на и мен в новата тема. Добро утро,момичета.
Оплаквам се от Тета,че ми секна сутрешния ентусиазъм - ставам аз ентусиазирана,че и днес съм ранобудна и сигурно съм станала преди нея,па тя не стига,че ме преварила,ами и две страници сте изписали с нея тук. Ех ех...
Слагам сутрешното кафе тъкмо и се прозявам. А трябва и да се закусва тепърва.
Четох за някакви тениски- аз искам тениска,която всъщност да е рокля 😁

# 19
  • София
  • Мнения: 12 402
Хубав месец момичета!
Оплаквам се, че този месец имам ужасен ПМС. Реално не ми закъснява, но няма такава мъка. Боли ме от няколко дни и съм супер нервна. Ох, не е лесно с женските проблеми. Днес пак ще е ужасна жега. Искам вече да разхлади. Най ми е добре на 24, 5 градуса.

# 20
  • Мнения: 68 645
Попи...няма право да ти откаже БЛ.

Минах през лидл и оставих 50 лв. Сега отивам да ги заработя. Много харча бе...много.
Или е скъпо.
Или парите са ми малко.
Лошава работа...

# 21
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
С болки в ухото почва септември при мен. Дано се размине по-леко.
Хубав месец ви желая!

# 22
  • Мнения: 2 146
Добър ден. В момент на умопомрачение поръчах едни часовници и сега се чудя как да ги връщам, че ми липсва там един документ. Голяма съм патица, затворих едни пари, а можеше за друго да ги дам. Здраве да е.

# 23
  • Мнения: 18 442
Тете, не ми отказа, но ми скъса нервите, докато ми напише болничния. А при другата лекарка направо изгониха хората, не знам как не ги е срам, под предлога за детските консултации (да уточня, има отделно крило за консултации). И не им дреме. Тази не ме изгони, но се чудеше за какво да се заяде. Била щерката за ваксина, отговарям, че знам, “ми като знаете, какво чакате”. “Ми” навърши възраст за ваксина преди две седмици, а тази не е здрава, колко толкова да съм чакала.

# 24
  • софия
  • Мнения: 4 180
Като говорите за лекари-аз съм много доволна,че днес се връща личния ми лекар. От март насам го нямаше, заместваше го някакъв залухав. Ама сега си идва и съм спокойна-ако ми потрябва направление или болничен винаги дава без проблем.

# 25
  • France
  • Мнения: 12 544
Изпратих дребен на училище Cry

# 26
  • Мнения: 3 788
Ходих по ендокринолози.Щитовидната на ехографа не е добре.Утре ще пускам обременяване с глюкоза и хормони и ще видим какво ще е що ще е.Малко ми е сдухано,че ще трябва лечение.Нали уж не ям въглехидрати,спортувам,а ей на.." доста изменена жлеза"
Много е жега.Детето 2 дни не съм го извеждала,че онзи ден нещо слънчаса,че бяхме на слънце 2ч.по обяд и и беше лошо вечерта.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 535
Ей мА на и мене. Здравейте!
Позволих да ми сдухат настроението и ме е яд на себе си, че го допуснах. Оплаквам се.
Тениска няма да откажа, но с надпис "тъпа патка". Ще си я нося с финес. Bowtie

# 28
  • софия
  • Мнения: 4 180
Пандичке,препсувай ги наум и си гледай кефа. А тениските ако ще са с надписи моята я направете с надпис "Искам храна,не съм яла от 15 минути" 😁

# 29
  • Сф
  • Мнения: 10 661
Пандичке,препсувай ги наум и си гледай кефа. А тениските ако ще са с надписи моята я направете с надпис "Искам храна,не съм яла от 15 минути" 😁
Ох, сестро какво ми стана и на мен от няколко дни-ям и пак съм гладна. Правете и на мен тениска..

Общи условия

Активация на акаунт