Мартенски бебчета 2020, тема 2

  • 10 263
  • 247
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 346
И ние преди месец взехме понки. Страшно съм доволна (21 номер взехме). Харесва ми че отпред са по широки (моето момче е с по широко краче и са подходящи за него) от първия магазин от първите обувки си ги харесахме. Обуват се лесно с лепки са и детето се чуства супер с тях. Аз ги купих за 47 лв. В сайта им ги има с безплатна доставка. Аз предпочетох на място да пробваме да видим дали е удобно.

# 211
  • Мнения: 186
Пламъче, и аз съм се спряла на Понки. Колко см е стелката на номер 21?

# 212
  • Мнения: 378
Здравейте,
До къде стигнахте с ползването на гърне?
Може ли да ми препоръчате модел от който сте доволни.
Имам чувството, че нашето е неудобно, не мога да задържа бебо дълго време на него.

# 213
  • София
  • Мнения: 3 845
Не е до гърнето, просто на детето още му е рано. 😉

# 214
  • Мнения: 130
Ние с гърнето -  до никъде.
Също не иска да седи, както и да я залисвам, засега изчаквам.
Маратонки взехме 22-ри номер от Рая тойс, не бях скъпи, но пък са доста удобни, за жалост якото време мина и пак си ходи със зимните обувки😅
Напоследък изисква постоянно да си играя с нея, леле мале, трябва и да преорганизирам къта за игра, защото сама въобще не се заиграва, много рядко, вечер, когато вече в уморена..

# 215
  • Мнения: 7 709
Момичета, вашите мъници имат ли бенки? Моят има от преди няколка месеца, скоро забелязах и 2 нови. Нормално ли е толкова малки да имат?

# 216
  • Русе
  • Мнения: 100
Нормално е. Педиатърът ни каза, че те се раждат с тях, просто са толкова малки, че не се збелязват. С времето порастват и започват да се виждат. Ние имаме 3 вече.

# 217
  • Мнения: 595
Аз съм виждала бенка на големия, дето изведнъж изчезна - 100% не е било нещо мръсничко, а пък с времето /той е почти на 3 вече/ му растат и излизат нови, има 4-5вече.
Мъничкият няма още.
Аз съм с лунички и доста бенки, хич не знам има ли значение
Гърне вкъщи никой не ползва - баткото говори като голям човек вече и каза, че ще ходи,когато и брат му свали памперса Grin

# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 105
Момичета, вашите мъници имат ли бенки? Моят има от преди няколка месеца, скоро забелязах и 2 нови. Нормално ли е толкова малки да имат?
Калоян има 1,появи се когато беше на 7 месеца. Мисля, че си е нормално Simple Smile

# 219
  • Мнения: 346
Пламъче, и аз съм се спряла на Понки. Колко см е стелката на номер 21?
13 См Simple Smile))
От другата седмица в лидл :





Последна редакция: чт, 25 мар 2021, 14:16 от Пламъче

# 220
  • Мнения: 130
Нашата принцеса също има бенка на лицето. В началото бе миниатюрна точица, сега е по-видимо. Но ние също имаме доста, не се учудвам.
Появи се следният проблем: скърца с предните си зъбки и не знам как да я отуча.. сигурно го прави, защото я мъчат още разни растящи по- назад... но издава един ужасно силен звук и се чудя да не би да се протъркат ахах наистина, дори маха гризалки и биби, само за да скърца. В чудо съм. Има ли някой с подобен проблем?
Тези лидълски неща изглеждат забавни Simple Smile)

# 221
  • Мнения: 7 709
Нашият мъник скърца. Майката на Мм го чула и казала, че има глисти ... моята маъка каза, че при глисти скърцането трябва да е насън

# 222
  • Мнения: 1 359
Бебка също скърца със зъбки. Четох, че се вълнуват от новите придобивки в устичките си и затова скърцат, опознават ги.
Не вярвам в твърденивто, чее фактор за наличие на глисти. Вие?

# 223
  • Мнения: 186
И моето скърца със зъбки. Не, нямат глисти Simple Smile

# 224
  • Мнения: 378
Скърцат със зъбки, защото са нещо ново и интересно в устичките им.

Общи условия

Активация на акаунт