Кои са любимите храни на вашите деца?

  • 3 821
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 757
Хляб, бисквитки, домашна баница, мляко с ориз с малко ванилия и канела, плодово кисело мляко с овесени ядки...

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сурови макарони и овесени ядки  #Crazy, направо съм в потрес...може да яде само сурови макарони ....... бърка в плика и си взима овесени ядки и само така ги яде.......накиснати или сварени  не хапва

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Пица и спагети, това важи и а двамата. Имам чувството ,че всеки ден да им правя, все ще ядат с апетит  Grinning/а по принцип големият ми е много злояд Sad/.

# 18
  • Мнения: 329
Всякакъв вид макаронени изделия,кюфтенца ,краставици и най вече пица и за пиене натурални сокове в промишлени количества ,които пием постоянно и непрекъснато.Та което ме навежда на мисълта да ви зада един въпрос свързан с натуралните сокове.В едно списание имаше статия на лекар, който въсоснова на изследвания доказва ,че затлъстяването при децата в ранна детска възраст е в следстие на натуралните сокове и пише че дацата до 6 годишна възраст трябва да пият най-много по 1 чаша натурален сок на седмица.Знае ли някой нещо повече по въпроса

# 19
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Картофи /приготвени всякак / и пиле, кюфтета. Пилешка супа, домати и сирене и всякакви плодове. Ориз с месо. Пържени филийки.

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Иван е малък все още за да си има любимо ядене, но определено обича грис, кроасани и натурален сок

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Принцеси и пиле с ориз, но само приговено от стринка й.

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
ориз, спагети, супа, натурални сокове, плодови млека, кексчетата на 7-days, желирани мечета-бонбони

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Яйца във всякаква форма, кремвирши и телешки салам, лютеница и тестени неща - кифли, пици - хот-дог.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Таратор, картофено пюре и спагети Simple Smile.

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пица, спагети, сок и шоколад ooooh!

# 26
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Месо! Това, малкото, още със ставането си стръвнишки пита за месо, бапче (кебапче), куте (кюфте) и т.н. Ако може цял ден само на месо да кара - за закуска, обяд, следобедна закуска и вечеря, би било идеално от нейна гледна точка. Само да добавя, че вкъщи не сме чак такива месояди - честно казано предпочитаме рибата, а месо ядем веднъж най-много два пъти седмично. Но тя си знае своето и го иска.
Обича също така риба, кисело мляко, зеленчуци във всякакъв вид, круши, ябълки, диня, грозде, орехи, маслини, сирене, варено яйце, филийка намазана със сирене или запечена с яйце и сирене.
Нещото, което не мога да я накарам да хапне са останалите плодове, освен ако не са на сок; пъпеш, дори когато е на сок; спагети; колкото и странно да звучи шоколад и всякакви сладкиши от този вид; бонбони.
Честно казано детето се храни доста здравословно, като изключим единственото й прегрешение - гадния зръчно или заю-баю или както там сега се нарича. Интересното е, че никой не я е учил или внушавал да харесва и яде точно тези храни, и да не обича другите. newsm78

# 27
  • Мнения: 133
Таратор, краставица, диня, пица, но най-много обича печено пиле с коричка - може да изяде много и се налага да го ограничавам с количеството, а иначе има дни, в които почти нищо не яде. Онзи ден ми заяви, че обича кренвирши - давали им в детската градина.

# 28
  • Мнения: 1 058
Сега са на мода ябълките и хлебчето.

# 29
  • Мнения: 3 537
Явно много деца обичат пица. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт