"Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 53

  • 43 544
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 790
Елиии намерих я тази програма Grinning Ще видиш ти от къде изгрява слънцето.... Grinning

Голяма е зарибявка Grinning.. ей сега я разучавам...ето направих проба Grinning

# 16
  • Мнения: 10 837
какво, да не съм тийнейджърка, даже ми е странно, че феновете му са все по-големи от неговата възраст

Това все едно аз съм го написала Simple Smile Аз тука си дрънкам на килограм, но никога няма да отида да му висна на врата... Ако някой ден, съдбовен, ми се случи, ще ме е срам и да помоля да се снимаме. Щото не обичам да ми навлизат в личното пространство и аз не обичам да навлизам съответно. Разбира се, коя е тая луда, дето да не иска Джан Яман да и навлезе в пространство Grinning Grinning
Забелязвам, че по-възрастните фенки са доста освободени, бая го налазват. По-младите са по-обрани. Абе, важното е той да се чувства добре. И според мен се кефи на този голям интерес. Чудя се какво си прави подаръците, то не са вина, бонбони, плакати, колажи... Малко като някой акушер-гинеколог, дето на всяко изписване го заливат с подаръци Grinning
Размечтах се...  някой ден може да го срещна и да му подаря всичките ми колажи от темата Grinning

Пхахаха Грозде, конкуренция ли ще ми правиш Grinning

# 17
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 999
Дъга Hug , благодаря за новата тема. Flowers Hibiscus

Лили Hug , приятно моренце! Grinning
Не знам къде ще ни свариш. Последната серия, така както ѝ бяхме леко разочаровани, се оказа най-коментираната в темата ни, с най-много материал за размисъл. Не смея да съдя по фрагманите за следващата. Не знаем и Толга Гурдал какво ще ни поднесе. Каквото и да е, нямам търпение да видя Йози и Езги изяснили недоразумението. И после ... подръпване на косички, подушване ... и всичко там, както си му е редът. Laughing

Ели Hug , Грозде Hug, и на мен би ми било неудобно и странно да навлизам така в чуждото пространство, или да ми навлизат в моето. Ако случайно ми изпадне възможност да съм близо до някоя звезда, най-много да се възползвам и да взема автограф. Стига човекът да раздава.

# 18
  • Мнения: 3 790
На мен просто ми е слабост и като мъж и като актьор! Достатъчно ми е да се радвам на кариерата му, и да се любувам на личността му! Nerd
Тук си се шегуваме на негов гръб... ама и той ни предразполага! Мъж и половина е.. как да не го обсъждаме (ще го скъсваме от обсъждане, докато е такъв неземен чаровник) Joy Да продължава да хубавее ...пък ние си знаем работата!

Ели конкуренция няма, ние сме от един клуб Grinning

# 19
  • Мнения: 10 837
Някой да има нужда от маска? Satisfied


Или от перде за банята? Satisfied


Най-после може да си сбъднем мечтите да се изкъпем с Джан Grinning

Боже, Боже, какви неща продават хората, чувствам се изостанала от модата Grinning

# 20
  • Мнения: 485
Хахахах, много изобретателно Joy
Питам се как ли се чувства Джан, като вижда лика си, хм, на пердета за баня Grinning

# 21
  • Мнения: 1 280
/снимката е от съседна тема/
Демет със сина на Хазал Кая. Те двете май нямат общи проекти?
Скрит текст:
Възглавници.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2020, 00:00 от Florale

# 22
  • София
  • Мнения: 6 182
Хо-хо, тези пердета и маски много чайна вид имат, няма разпознаване Джан. А на възглавничката се смях със сълзи. Мисля, че малко на Азис са го докарали там Joy Вица: "Когато си поръчаш Джан Яман от АлиЕкспрес" стана реалност. Няма ли тетрадки за първия учебен ден Nerd
Самият той освен да се присети да изкара една собствена запазена марка с по-качествени продукти, но пък това да не са Елза и Ана от леденото кралство? Струва ми се, че страните, в които е популярен не страдат от скрупули да се съобразяват с авторски права върху снимките.

# 23
  • Мнения: 41 709
Добро утрооо! HugTwo Hearts





Минавам набързо,че ни се налага отново да отиваме при дъщерята! Зетят отива командировка и трябва да се помага за малкия внук и да водя внучката на градина! Wink

Лили Hug,приятно изкарване на почивката! Nature Sunny
Благодаря на всички за споделеното и настроението в темата! Simple SmileTwo Hearts

Пускам това което открих в момента,озета още не е пуснат.

Цитат
Печенье #BayYanliş

Супруг поклонницы #CanYaman, Антонио, дарит ему напиток, объясняя, что надо пить холодным и маленькими стопками






Репортажът с  Йозге за ALL

Скрит текст:
Репортаж Озге для ALL

Мы приветствуем новый сезон с Озге Гюрель, с которой у нас есть традиция встречаться по поводу каждого её нового проекта. Этим летом принцесса романтической комедии снова находится на вершине со своим новым сериалом «Мистер Ошибка». Мы поговорили на нашей молодёжной встрече с Гюрель, которая завоевала признание многих людей не только своей игрой, но и своей позицией и чувством доверия к противоположному полу.

Это лето прошло для Вас за работой. Как Вы себя чувствуете во время работы?

Да, я этим летом я работала, но до этого я уделила себе достаточно времени, так что сейчас я не чувствую усталости. Мне повезло, что, хоть я и работаю в интенсивном темпе, я делаю работу, которую люблю, и у меня есть возможность создавать регулярные пространства. Эта система очень подходит моему темпераменту. Мне нравится, что после годичного напряжённого графика у меня появляется время, которое полностью принадлежит мне. Работа заставляет меня чувствовать себя живой, я становлюсь более замотивированной и взволнованной. Наша работа направлена на то, чтобы сразу увидеть то, что мы производим, а результаты — движущая сила для нас.

Как идёт «Мистер Ошибка»?

На этой работе я чувствую себя очень хорошо как внутри, так и снаружи. Мы отправились в путешествие с командой, большинство из которых я знаю, и с новичками. От продюсера до режиссёра, от сценариста до актёров - все мы с удовольствием продвигаемся вперёд, делая все возможное.

Как Вы думаете, что самое замечательное в истории сериала?

Изменения — это то, что я больше всего люблю. Персонажи не предстали перед аудиторией, как самые лучшие, самые хорошие, самые сильные и самые бла-бла-бла…Они предстали со своими недостатками, не боялись показаться глупыми, с неправильными «запрограмированными» мечтами. В то же время они открыты для того, чтобы учиться, слушать, видеть, и сейчас начинается трансформация. Иногда они любят, иногда грубят, мы не знаем, кто во что превратится. Даже если переживания похожи, это вызывает разные размышления у всех. Иногда неправильное может превратиться в правильное, а правильное — в неправильное. Эти части человеческой сущности меня волнуют.

Как Вы думаете, может ли «неправильный» человек стать «правильным»?

«Неправильный» — очень растяжимое понятие. «Неправильный» по отношению к чему или к кому? Что мы подразумеваем под словом «неправильный»? Я могу ошибаться по отношению к вам, но я, вероятно, могу быть правой по отношению к другому человеку, тогда делает ли это меня «неправильной» или «правильной»? Человек — это не математическая задача. Если мы говорим об отношениях, я могу сказать, что люди должны сначала нарисовать свои собственные границы, потому что если вы думаете, что с другим человеком что-то не так, а это ваше личное мнение, то это ваша проблема, и вы должны защитить себя, а не пытаться изменить его/ее. Итак, «Меняются ли люди?» — Я думаю, что да, но это моё дело или ваше? Здесь ли нам это обсуждать? Как мы можем быть уверены, что наши истины верны? Эти вещи очень спорны.

Можно ли назвать Вас королевой романтической комедии? Этот тренд впервые начался с Вас, не так ли?

Спасибо. «Вишнёвый Сезон» стал отличным стартом для романтических комедий как в нашем секторе, так и в индустрии. Романтические комедии находят у зрителей невероятный отклик.

Что для Вас значит «актёрство»?

В большинстве случаев я стараюсь не предавать много смысла. Я говорю: «Это моя работа», как и все остальные. Но, конечно, я ее очень люблю. Особенно то, что мы рассказываем людям человеческую историю. Всё красочно. Иногда это там, иногда здесь. Иногда вы так себя чувствуете, иногда иначе. В нём [актёрстве] всегда есть любопытство и азарт.

Как Ваши отношения? Как Вы думаете, в чём секрет Ваших длительных отношений?

Очень хорошо. Нам не кажется, что они длятся долго. В чём секрет и есть ли он, я не знаю. Мы любим друг друга, а всё остальное происходит спонтанно, как и должно быть.

Куда Вы поедете на отдых при первой же возможности?

Ещё ведутся споры, мы можем оказаться в Кейптауне или в Шотландии, не имеет значения.

Какой опыт Вы приобрели в этом году?

Фактически, мы заново пережили то, что знали раньше. В мире всё может случиться в любое время. Наш контроль очень ограничен, но наша способность адаптироваться сильна. Вот почему мы все так или иначе адаптировались. Мы месяцами сидели дома, не думали, что не можем видеть своих близких, мы беспокоились о тех, кто не мог оставаться дома, мы все были благодарны работникам сферы здравоохранения и обслуживания, которые жертвовали собой ради нашей безопасности. Я надеюсь, что массовые эмоции вызвали у всех много личных противостояний. Все люди, природа, животные, мы должны быть на одной стороне. Здесь нет места конкуренции, если мы будем бороться друг с другом, мы проиграем вместе.

Вы из тех, кто надеется на будущее или Вы пессимист?

Я одна из тех, кто полна надежд, но я не могу разорвать этот круг. Мы должны меняться и учиться, по-другому нельзя.
https://vk.com/@ozser_ask-reportazh-ozge-dlya-all

и нещо за Демет...

Цитат
От интернет таблоида "Akşam"

#ДеметОздемир, которая занималась танцами до того, как стать актрисой, не хочет оставлять это хобби в уголке своей жизни.
Объясняя, что ее мечтa открыть танцевальную школу. Демет Оздемир , Зейнеп, из сериала "Doğduğun ev kaderindi", рассказала, что была бы учителем танцев, если бы не стала актрисой. Может быть я научила этому детей, которые в своей жизни никогда не танцевали, не могли танцевать Моя мечта - открыть танцевальную школу.
#Can_Dem_BayYanliş

Желая ви приятен ден на всички! Flowers HibiscusFlowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

# 24
  • Мнения: 10 837
Доброо утроо! Nature Sunny
Тази година Дядо Коледа събира коледните желания отрано People Santa
Аз си избирам зелен дракон Laughing



Още една нова снимка на Йозге от фотосесията Heart


Йешим ханъм(собственичката/ учителката) на Тесла се опитва да го научи да се срамува. Не се е научил! Animal DogAnimal See No EvilAnimal Smile Cat


Едно малко щастливо момиченце си има автограф Hands Clap


Кимя с Animal Dog

# 25
  • Мнения: 3 790
Добро утро!

Резюме към 10 епозод 📸

Мистър Грешен/Bay Yanlış ❌⭕
След всички разочарования, който преживява, Езги отива в Бурса. Невин и Юнал се питат за състоянието на Езги. Въпреки че Езги крие преживяванията си с Йозгюр, всичко излиза наяве когато Йозгюр идва в Бурса. Извинението на Йозгюр не променя нищо. След като остава сам, Йозгюр още повече разбира колко е влюбен в Езги. Това негово състояние активира Озан. Джансу и Дениз са разстроени и съжаляват, че са се отнесли неправилно с Езги. Те, заедно с Озан, се опитват да съберат Езги и Йозгюр.

Превод Джан Яман България

Още промо снимки към еп. 10








ЗлатеHug Приятно изкарване при децата!

Ели и аз сега сядам да пиша писмо на Дядо Коледа Nerd .. и няма да ви кажа какъв цвят ще искам Grinning Много чували дракони ще трябва да приготви стареца..

Последна редакция: чт, 03 сеп 2020, 12:06 от grozdence.

# 26
  • Мнения: 218
Kissing Heart Да помахам и аз от новата красива къщичка! Nature Rainbow Дъгичка, благодаря! Kiss

Blush Ех, моренце! Лили, да си прекараш приятно и заради нас!

Flowers Leaves Отново Благодаря! на знаещите и можещите, че ни правят живота цветен и щастлив! Kiss

Gift Heart Хубав ден, милички! Добре, че идвате с настроение и смях!

# 27
  • Мнения: 3 790
Докато излезе нещо ново и интересно за обсъждане, се занимавам с глупости.. Grinning

Спането да уредим.. другото е бял кахър Grinning Сутрин да ни галка по вратлетата.. а ние ще мъркаме в хор с Елито.. Grinning
Знаете, че Джано обича котки...Animal Heart Eyes Cat


Сега излизам по работа, приятен ден, пълен с късмет и усмивки! Hug

# 28
  • Мнения: 5 563
Грозде, Ели.. с тези комикси ми оправяте настроението 😂😇

# 29
  • Мнения: 10 837
Когато имаш перфектното оправдание Laughing

Общи условия

Активация на акаунт