Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - Тема 69

  • 39 719
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ето и цялата кухня така.



Ами зависи си само от вас как ги възприемате. Някои преподчитат по-контрастно, други по-слято.
Но зависи и какъв модел е кухнята, какво е освтлението. Доста фактори влияят.

# 76
  • Мнения: 10 811
Това наслагване с кое приложение го правиш? Grinning

# 77
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ейми - с един онлайн редактор на снимки.
Триеш мястото и отдолу слагаш новия слой. Като в корелдроу и фотошоп, ама по-просто.

# 78
  • Мнения: 10 811
Може ли линк, ако е нещо безплатно?

# 79
  • Мнения: 41 974
За мен крем + дърво е страхотна комбинация, но дървото трябва да е в някакъв по-кафяв и топъл нюанс.
И тогава сливането на горни шкафове, плот и гръб в един цвят, а долните в контраст, създават едно добро разслоение и заради светото горе всичко изглежда по-леко.  Ама това за мен, де Simple Smile

# 80
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Може ли линк, ако е нещо безплатно?

Съвсем безплатно е.
Ще пусна лично съобщение.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 2 133
За мен крем + дърво е страхотна комбинация, но дървото трябва да е в някакъв по-кафяв и топъл нюанс.
И тогава сливането на горни шкафове, плот и гръб в един цвят, а долните в контраст, създават едно добро разслоение и заради светото горе всичко изглежда по-леко.  Ама това за мен, де Simple Smile


Благодаря за снимката! Виждам, че стои добре така, но точно този вид тъмен цвят искам да избягна, лично предпочитание. За това се и бях ориентирала към светлия дъб.

# 82
  • Мнения: 41 974
Е, за светъл и сивеещ дъб - чисто бяло.
Ето една друга снимка, пак с тъмно дърво, но не топло, а сивеещо, и се вижда как стои добре с бяло, не с крем.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 429
Всъщност може да се получи интересно с лек контрастен момент - като тук например:

# 84
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Споделям един бг индустриален интериор, отдавна не бях влизала в Дибла и го мернах.

https://dibla.com/project/chasten-apartament-sofiia

Любител съм на стила, не всичко ми харесва, но някои елементи ме впечатлиха

Мазилката



Лампиона

# 85
  • Мнения: 41 974
Аз това не бих го нарекла баш "индустриален интериор", по-скоро е някаква еклектика с елементи от индустриалния интериор. Интересно е, но не е моето, не бих живяла в това.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Да, не е чист идустриал, малко ърбан. Но аз харесвам смесването на стилове, понякога стриктното следване ми идва в повече, особено барок, рустик, шаби, даже и индустриал. Само минимализма не може да ми дойде в повече Joy.

Бих взела етажерките, може би бих използвала мазилката от трапезарията някъде за акцент.

# 87
  • Мнения: 4 011
Как се мери прозорец и врата на тераса за щори ?и ако имате щори тип ден и нощ сложи ли сте на вратата на терасата че не мога да открия подходящ размер ,дължина 187,ширина 46...

# 88
  • Мнения: 41 974
Трябва да пасват до милиметър. Затова идват от доставчика и си ги мерят сами. Поне този тип с релсите. Ако са някакви свободно висящи отпред може би не е толкова важно.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 429
Сутрешно съботно - въобразявах си аз, че имам някаква представа от кухненска естетика, ама, както е казал поетът, гордостта ми се сломи пред тази еманация на дизайнерския гений... Broken Heart  Disappointed Relieved
(слагам снимката в скрит текст, че шокът от изкуВството да не е толкоз рязък... )

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт