кой "дава"повече във вашата връзка?

  • 3 180
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Започнете ли да си ги мерите, работата ще тръгне на зле ...

# 16
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Той

# 17
  • Мнения: 619
Тайничко си мисля че той. Wink

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Май сме на равно

# 19
  • Мнения: 2 161
Понеже мъжът ми го няма,а дори да е тук той не влиза в този форум,та ще си призная-той дава повече от себе си.Това е така,не защото аз не го обичам,а просто винаги единият е способен на повече.Неговото сърце е по-голямо от моето.

# 20
  • Мнения: 6 993
Ами не знам Shocked На мен лично не ми струва да правя някакви кой знае какви компромиси, взела съм си го такъв - обичам го такъв( и го взех май точно защото е такъв).Мисля, че и той не прави кой знае какви, защото аз по принцип не съм труден характер, кротко същество съм, нищо, че малко мрънкам.

# 21
  • Мнения: 3 388
Започнете ли да си ги мерите, работата ще тръгне на зле ...

Абсолютно съм съгласна  Peace

# 22
  • Мнения: 4 621
Никой- компромисите са на кантар май...
И ние сме така  Peace

# 23
  • Мнения: 686
На моменти имам чувство, че аз "давам" повече (обикновено, когато Той е затрупан с работа), в други случаи обратно - че само "получавам" и почвам да му измислям разни изненади!

# 24
  • Мнения: 1 517
Определено не се "теглим" на кантар. Но сега като се замисля горе-долу по равно. Понякога той повече, друг път аз...както дойде. Или пък по равно, но в различни направления. Ние сме адски различни, за някои неща кардинално се разминаваме, и докато в началото това беше голям проблем, свикнахме да се нагаждаме и сега по-скоро взаимно се допълваме, без да си намираме кусури  Wink
Той наистина дава много от себе си за семейството, но аз преди 3 год. направих един ГОЛЯЯЯМ компромис, за който сега съжалявам.
Важното е каквото даваш, да го даваш от любов и безвъзмезно, а не да чакаш точна отплата - това не само за отношенията между половинките, ами и по принцип между хората.

# 25
  • Мнения: 3 334
Определено той! Hug

# 26
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Мисля, че всеки дава Thinking....но, той като че ли е по-всеотдаен....

# 27
  • Мнения: 1 364
Не съм се замисляла кой прови повече компромиси...., но може би аз:)))

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Май аз "давам" повече в нашата връзка newsm78, но общо взето е на вълни Mr. Green

# 29
  • Мнения: 8 917
Не мога да преценя Rolling Eyes Сигурно според мен - аз, според него - той Mr. Green Не мисля, че правим кой знае какви компромиси общо взето Peace

Общи условия

Активация на акаунт