ще общувате само по телефон!!!!

  • 1 971
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 318
И на мен от сърце, му се ще да му кажа много неща. Но той категорично отказва да разговаря с мен. А когато случайно се случи разговор, се брани и ме напада и се заяжда - типично поведение на виновен човек, дори ми завяи, че аз съм избрала този живот за сина си и , че аз едва ли не съм виновна за поведението му, защото съм го била напуснала и съм се била развела с него Laughing Rolling Eyes Party. С нея също би бил полезен разговор, но за съжаление е трудно осъществим. Сега детето е при тях. Все пак на края на ваканцията реши баща му, че има дете и е редно да го види. Не бих забранила на сина си да общува с баща му, той е негов родител и аз нямам право да ограничавам директно и със забрани срещите им. Но от тук нататък определено ще работя в посока редки и за кратко срещи. Защото детето ми не е щастливо там, ще направя всичко възможно да не усеща липсата на тази зелена еуглена.

# 16
  • София
  • Мнения: 897
Рано или късно, по един или друг повод, истината излиза наяве и негативите ще останат за тях двамата, или за нея. Тогава обясненията ще са тежки.
А за отношението на бащата - просто нямам думи и не мога да го разбера.
Не се ядосвай заради тях, опитай се да ги игнорираш и покажи обичта си на детето. Дано по-бързо забрави горчилката и захвърли зад гърба си този период! Hug

# 17
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Типично поведение на страхливец!Да не съм на мястото му,като се разбере истината-той започва новия си живот с лъжа,тя ще му излезе много скъпа,помни ми думата!И ако имаш възможност,не директно,помогни да се разбере истината от нейното семейство.Това не е създаване на интрига-просто всичко ще си иде на мястото!И после гледай само сеир,той го заслужава!
       А по отношение на детето-искаш ли този човек да е пример за сина ти?!Това ли ще е възпитанието му?!Така ли ще го научи да постъпва като порасне?!Мисля,че по-редките контакти с този плазмите,само ще е от полза на детето ти.Нали искаш той да стане достоен човек?!

# 18
  • Мнения: 2 013
Има ли пари намесени в цялата история? Как се оправя с финансите бившия ти съпруг, плаща ли издръжка?
Абсолютно безмозъчно е да крият, че той има дете от предишен брак, най-малкото братовчедите живеят в същия блок, рано или късно някой ще каже на нейните родители. Това е знак за някаква нейна комплексарщина.
Ясно е, че тя няма да е влюбена в сина ти, но е глупаво да лишава бъдещето си дете от брат.
Него не ща да го коментирам въобще!

# 19
  • Мнения: 552
Не мисля, че парите са в основата. Просто "новата" ревнува от предишното му семейство. Аз се сблъсках със същия случай - трая цели 8 години. Въпросната дама докара нещата дотам, че таткото отказа да дойде в болницата при инцедент с детето. Говорила съм с него по този въпрос и той ми обясни, че приятелката му се страхувала да не се върне той при мен и затова всячески пречела на контактите му с детето - нали то е връзката.
Така постъпват жени, които не са уверени в себе си и за нещастие носят болка и страдание на децата.  #2gunfire

# 20
  • Мнения: 473
Безгръбначно същество #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 21
  • Мнения: 2 013
Не мисля, че парите са в основата. Просто "новата" ревнува от предишното му семейство. Аз се сблъсках със същия случай - трая цели 8 години. Въпросната дама докара нещата дотам, че таткото отказа да дойде в болницата при инцедент с детето. Говорила съм с него по този въпрос и той ми обясни, че приятелката му се страхувала да не се върне той при мен и затова всячески пречела на контактите му с детето - нали то е връзката.
Така постъпват жени, които не са уверени в себе си и за нещастие носят болка и страдание на децата.  #2gunfire

Познавам една, която, след като успя да разведе мъжа и да го ожени за себе си, така зверски ревнува, че не му позволява да се вижда с бившата си жена без нейно присъствие. А те имат дете...

# 22
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
За съжаление има и такива хора. Майка ми скоро разказа случай за нейна приятелка -
Синът и се жени 2 пъти. Втората съпруга криеше и беше забранила да се говори за първото дете на съпругът и. Минават години и голямото момиче дори се жени дете има . Баща им се разболава и двете се засичат в болницата и малката вече 18 г. пита татко, кое е това момиче и бащата казва. И второто момиченце " Ама аз си имам сестра и да не знам". И те стават толкова неразделни и голями сестри-приятелки. Бабата толкова щастлива, че внучките най-после се познават.

А иначе простотията ходи по хората.

# 23
  • Мнения: 318
Благодаря Ви момичета за милите думи и подкрепата. Има и пари и ревност има и някаква война в, която аз се оказах без да знам в центъра на бойните действия.
Но, да ми е живо и здраво детенцето!!!  Ходи при познат психолог няколко пъти вече. Тя каза, че много разумно, мъдро и отговорно се справя със ситуацията. Дори нея е изненадал с трезвата си мисъл и поглед. Да е здрав и щастлив, дано!
А "таткото" със замах разруши образа си и загуби много..................Ще го разбере накой ден, но съм сигурна, че ще е късно за него и горко ще съжалява.

Общи условия

Активация на акаунт