На море в България 2020 г.! - 8

  • 53 066
  • 734
  •   1
Отговори
# 270
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
В тези смутни времена едва ли на някой му е до ранни резервации...Имам си любими хотели и при необходимост ще резервирам директно чрез тях !!
Кои са ти любимите хотели?

Дори хотел Ариана в Китен не са пуснали ранни. Друг път пускат на 1-2 октомври. Сега малко хотели рискуват да пуснат ранни. Като гледам през Визит хотел кол Луна бе какви смешни отстъпки е пуснала за ранни предвид кризата...

# 271
  • Sofia
  • Мнения: 3 753
Преди време някой беше пуснал линк към чужд сайт, през който можеше да се резервират БГ хотели (вкл. и Дюни хотелите). Искам да изпратя линка на плиятелка, която от години е извън страната, а не го намирам. Не си спомням, дали беше тук или в темата за Дюни!
Може ли някой да помогне?
Аз също няма да правя ранни резервации, ако вирусът е "под контрол" ще се оглеждам за ранно турско море, ако ли не, пак ще разчитаме на Дюни, но ще е в последната минута.

# 272
  • София
  • Мнения: 1 214
Преди време някой беше пуснал линк към чужд сайт, през който можеше да се резервират БГ хотели (вкл. и Дюни хотелите). Искам да изпратя линка на плиятелка, която от години е извън страната, а не го намирам. Не си спомням, дали беше тук или в темата за Дюни!
Може ли някой да помогне?
Аз също няма да правя ранни резервации, ако вирусът е "под контрол" ще се оглеждам за ранно турско море, ако ли не, пак ще разчитаме на Дюни, но ще е в последната минута.

https://www.travelrepublic.ie/

Може би това търсите .

# 273
  • Sofia
  • Мнения: 3 753
Buty, Да, точно това е! Много Ви благодаря! Simple Smile

# 274
  • Мнения: 2 076
За следващото лято ще разчитам само на ласт минет .
а, недей така, че замина в "Смешките" Stuck Out Tongue Closed Eyes
Мда, тъкмо щях да питам, добронамерено, на какъв минет ще се разчита... Grinning

Кой за каквото си мисли Wink

# 275
  • Варна
  • Мнения: 3 936
Ласт минит е начин на пътуване на много хора. Не винаги целта е да се търси ниска цена , много хора не могат да правят дългосрочно планиране на отпуските. Много често сме разбирали , че ще почиваме буквално 1 - 2 дни преди почивкатА. Испания въведе извънредно положение до май , почти цяла Европа въвежда карантини , ограничения , въобще не е възможно нищо да се планира Sad Sad Sad

# 276
  • Мнения: 1 738
За първи път от много години не планирам нито Нова година, нито море, нито нищо. Стига да сме здрави ще разчитам на last minute оферти или каквото дойде.

# 277
  • София
  • Мнения: 1 489
На мен пък другата година ми се ходи в читав апартхотел, без изхранване или само със закуска. Ориентирала съм се към любимото Приморско и съм набелязала два три. В Приморско има вече доста места, от които мажеш да си вземеш храна от витрина, ако не идкаш ресторянт. На мен ми писна от посредтвен ОИ като изхранване.
И на мен така. Писнаха ми тези ол инклузиви. Ние избрахме Св. Георги в Приморско, НВ. Ако не бяхме с деца и вечеря нямаше да искам.

# 278
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Закуската как беше в Св.Димитър? Помня, че някой писа, че няма голямо разнообразие на храната там? Хотела всъщност на колко се намира от плажа?

# 279
  • Мнения: 2 522
Закуската как беше в Св.Димитър? Помня, че някой писа, че няма голямо разнообразие на храната там? Хотела всъщност на колко се намира от плажа?
На около 200 метра от Северния плаж, но мисля се излиза пред чадърите на Приморско дел сол.

# 280
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Хотел Ариана Китен са пуснали цени 2021г с 25% отстъпка за 1 юли - 31 август, но естествено с поредните увеличени цени.Двойна лукс стая за 190лв, което за този хотел 2* ми се вижда доста, предвид малкото разнообразие на храна, което предлагат.
https://www.ariana-kiten.com/bg/promotion/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0% … %D0%B8%D0%B8.html

# 281
  • Мнения: 6 294
И аз от Съни турс плучих офертата за Дюни Марина бийч, но с обичайната отстъпка само от 10 % и то при резрвация най-късно до 28.02.2021г. Не благодаря! Ще пропусна. Когато дойде време и лятото ни се усмихне, и се уверя, че обстановката се е успокоила без риск за здравето ми, ще си намеря подходящото място за почивка. Тези агенции и хотели, хем реват нон-стоп, че всички сезони ще им пропаднат, хем пък не направиха нищо да предложат по-ниски цени и по-големи остъпки. Еми ще имат да ме почакат да им дам предварително пари! Беше каквото беше години наред. Ама иначе на чужденците, ако може и самолета да доплатим и пакетите да са им без пари...Хайде сега да си чакат чужденците да им запълнят хотелите.

# 282
  • Мнения: 2 522
И аз от Съни турс плучих офертата за Дюни Марина бийч, но с обичайната отстъпка само от 10 % и то при резрвация най-късно до 28.02.2021г. Не благодаря! Ще пропусна. Когато дойде време и лятото ни се усмихне, и се уверя, че обстановката се е успокоила без риск за здравето ми, ще си намеря подходящото място за почивка. Тези агенции и хотели, хем реват нон-стоп, че всички сезони ще им пропаднат, хем пък не направиха нищо да предложат по-ниски цени и по-големи остъпки. Еми ще имат да ме почакат да им дам предварително пари! Беше каквото беше години наред. Ама иначе на чужденците, ако може и самолета да доплатим и пакетите да са им без пари...Хайде сега да си чакат чужденците да им запълнят хотелите.
Аз съм на същото мнение. Пък и услугата на някои прехвалени хотели с всяка изминала година пада.

# 283
  • София
  • Мнения: 609
Да, и мен загубиха, а от 15 години резервирам всичко на ранни - море, Великден, есенни празници, Коледа.
А как мразя да не мога да планирам, ако знаете. Адски ми е терсене, не мога още да го преживея, а колко месеци минаха...
Дали ще се върне предишният ни живот...

# 284
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
За миг се замислих за хотел Ариана отново.Басейна е обновен, но като знам от това лято, че отзивите за храната бяха по-зле и се въздържам за сега.Искаше ми се нещо различно, да не залагам на познато, но с тая криза...

Общи условия

Активация на акаунт