Харесват ли ви бебешките списания?

  • 1 556
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не.

# 31
  • Мнения: 121
Василиса Умница, не мога да не се стърпя да те попитам Mr. Green - А защо?

# 32
  • Мнения: 3 042
Купувах ги и ми харесваха.
Когато щерката беше бебе си купувах "9 месеца", а огато малкият беше бебе си купувах "9 месеца" и "Моето бебе и аз". Нямах достъп до интернет и информацията в тях ми беше полезна.
Ако бях имала достъп до интернет, едва ли щях да ги копувам, защото във форума има много повече инфо. Wink

# 33
  • Мнения: 962
ти тая тема данеби да си я видяла в др. форум?  Shocked

# 34
# 35
  • Мнения: 5 140
Купувах си много преди да забременея.
След като родих, не виждах смисъл да си купувам, защото пишат едно и също във всичките. Това което ме интересуваше си го четях в мойте стари броеве на 9 месеца.

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Като бременна купувах "9 месеца".
 Вече една година си купувам редовно "Моето бебе". Харесва ми като формат и стил. Рекламите са ужасно много, почти няма нищо за четене ( поне не и нещо ново, което вече не съм прочела в нет-а ). Но пък редовно изпращам снимки на дъщеря си за конкурсите и ми е драго като ги видя публикувани  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 693
Взимала съм си 3-4 списания но определено курса за бременни който посетих(заради контакта и разговорите с други бременни) и форума и информацията в интернет са ми по интересни в списанията намирам малко интересни теми, много се повтарят а и не са евтини

# 38
  • Мнения: 1 080
Категорично не! Скучновати, недоизмислени!

# 39
# 40
  • Мнения: 639
Две деца имам,но до сега не съм купила нито едно.От любопитство съм ги разглеждала.Освен рекламите,нищо друго не може да ме заинтересува в тях.

# 41
  • Мнения: 891
Купувах "9 месеца" и "Мама" докато бях бременна ! Вече не !

# 42
  • Мнения: 338
Докато сина ми стана на 3г. редовно си купувах "9 месеца"

Общи условия

Активация на акаунт