За тези, които четат любовни романи № 37

  • 55 839
  • 745
  •   1
Отговори
# 240
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Еее, то това ново, пък и го няма на български. Ама екранизираха и Нюансите, как можах тях да ги пропусна! Grinning

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Аз преди теб - море от сълзи съм изревала, обезводних се направо. Книгата не съм чела, няма да мога да понеса тази мъка

И Нюансите.... https://tse2.mm.bing.net/th?id=OGC.1afe7294f4a08a2b2524ba1801caf … 9ffrx9fsbsjjkQ%3d

# 242
# 243
  • Мнения: 4 594

Дали е превеждана преди? По резюме не ми е позната.

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 5 919

Дали е превеждана преди? По резюме не ми е позната.
Не е. Ето тази книга е Saving Grace с отличен рейтинг. Задължително ще си я купя.

Вчера излезе Reign of a King: A Dark Billionaire Romance (Kingdom Duet Book 1)

И нямам търпение да дочета започнатите /няколко/ книги и да я започна. Ах, този Джонатан Sparkling Heart

Последна редакция: пт, 30 окт 2020, 10:01 от . Яна .

# 245
  • Мнения: 2 466
Ще се възползвате ли от намаленото на Сиела и можете ли да препоръчате някоя книга?

# 246
  • Мнения: 704
Ще се възползвате ли от намаленото на Сиела и можете ли да препоръчате някоя книга?

На мен засега в списъка ми за купуване са двете книги на Шен - "Красиво безразсъдство" и "Раненият рицар", "В рокля на кралица" на Джо Уотсън и "Изстрел" на Тейлър Адамс.

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Ами... ако не си си купила на Шен Раненият рицар и Красиво безразсъдство? ли беше?!

Аз съм си сложила няколко в кошницата, ама само две се водят любовни:
Тайната на Диор
В рокля на кралица
12 принцеси /Иво сиромахов - детска с приказки/
и две енциклопедии
Тялото - Бил Брайсън
Кратка история на почти всичко
за сега това, нещо може да отпадне, нещо може да прибавя...


Миши, писали сме заедно

# 248
  • Мнения: 3 376
Аз ако знаех , че ще имат намаление, щях да изчакам ,а сега се прецаках яко . Преди 3 дни някъде пуснах поръчка за "Отговори от ангелите "   , " Коледна целувка " и "И това ще мине " .

Мислех да взема и другите две коледни книги- бисквитени целувки и каква беше другата там.. нови са , скоро излязоха.

# 249
  • Смолян
  • Мнения: 184
Аз, ще си взема Тайната на Диор,
В рокля на кралица, Раненият рицар и Това не е краят. Simple Smile

# 250
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668

Вчера излезе Reign of a King: A Dark Billionaire Romance (Kingdom Duet Book 1)

И нямам търпение да дочета започнатите /няколко/ книги и да я започна. Ах, този Джонатан Sparkling Heart
Ау, добре,че сподели...уж следях кога ще излезе Grinning
Много хубава корица са избрали, случайно да знаеш кой е  Heart
Сега съм на Sicko на Amo Jones, но следваща ще ми е тази. Реших да не чета едновременно две книги,че ги омотвам по някое време Joy ЕГН-то си казва думата Close

# 251
  • Мнения: 6 150
Преди малко гледах трейлър за втория сезон на Върджин Ривър и понеже знам, че има фенове от тук, та питам - гледахте ли първия, заслужава ли си да знам дали да го подхващам?

# 252
  • Мнения: 47 982
Сериала е хубав, но доста различен от книгите

# 253
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Ако четеш такива, според мен ще ти хареса. Снощи стигнах до около 60% и продължава да ми е интересна.
Скрит текст:
Бях споменала, че изнасилвачът, който се казва Джеймс, я води в някакви секс-клубове. Единият от тях бил супер елитен и се държал от четирима мъже, за които никой не знаел кои са и било много трудно да получиш покана за него. Когато отидоха там, Джеймс я остави в някаква тъмна стая и ѝ каза, че е свободна да прави каквото иска. Във въпросната стая тя прави тройка с двама мъже без въобще да вижда лицата им, те нейното – също, защото освен че е много тъмно, всички носят и маски, само ги описа като много мускулести, надарени и всичко от сорта. После си тръгна и Джеймс я върна обратно в общежитието. Междувременно стана ясно, че брат ѝ (чийто прякор при рокерите е Сиско) заедно с двамата си приятели са били отвлечени и принудени да напуснат града, в който живееха, за да не се случи нещо лошо с нея и това е била причината той да напусне внезапно. Неговите приятели също напускат и почти не поддържат връзка с нея. Това са условията тя да не пострада – тримата да се махнат и да не поддържат връзка с нея. През цялото време Сиско получава някакви видеа, в които мъж с маска на лицето е вързал някаква жена (също с маска) за легло и заплашва, че нещо ще ѝ случи, но Сиско няма представа нито кой е мъжът, нито коя е жената, нито какво искат от него. В един момент Джеймс я заведе в някакъв хотел, сложи ѝ маска, върза я за леглото и засне видео как я заплашва и измъчва, но до този момент тези видеа не са били с нея. Не помня преди или след случката в хотела Джеймс пак я заведе в клуба, като този път я остави в стая на четвъртия етаж. На първия етаж забавленията били най-безобидни, на четвъртия – много хард, на втория и третия – нещо по средата. Та стои си тя в стаята на четвъртия етаж и в един момент влизат някакви мъже, като по гласовете тя ги позна, че двама от тях са двамата от предишния път, но има и още двама, които не познава. Започнаха да се натискат и в един момент телефонът ѝ започна да звъни. В този момент единият от двамата мъже (тези от първата среща) започна нещо да ругае, светна лампата и ѝ свали маската. Той видя коя е тя, свали маската си и се оказа, че е Сиско. Другите също свалиха маските си и стана ясно, че това са двамата приятели от детинството им плюс още един от рокерите – Уикед. Сиско побесня, започна да я разпитва кой я бил довел, какъв бил, но тя отказа да му каже каквото и да било и той я качи на колата си и заедно с Уикед я закараха в къщата си (Сиско и Уикед живеят заедно), като двамата се разбраха, че ще разберат тя какво крие. Забравих да кажа, че от разговорите между четиримата стана ясно, че те са собственици на този клуб.
Дотук стигнах Simple Smile

Понеже си забранила съобщенията, да те питам тук Grin
Скрит текст:
Milenaka, да те питам, че ме гложди - дали този, който е изнасилвал Jade,т.нар. James, е баща ѝ? Нямам спомен да е споменавано името му докъдето съм стигнала(тъкмо се настани в общежитието и той я заведе в един хотел).

# 254
  • Мнения: 222
Magito1986 на корицата е Oliver Hines. В момента чета Far from destined на Carrie Ann Ryan. Харесва ми засега. Обичам книги, в които някой от героите е самотен родител. Любимата ми е Menace на Laramie Briscoe.

Общи условия

Активация на акаунт