За тези, които четат любовни романи № 37

  • 55 819
  • 745
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 704

И понеже си търся някое готино фентъзи за след нея, някой чел ли е това https://www.goodreads.com/series/259801-kingdom-of-runes пише, че е подходяща за феновете на Маас , та се чудя дали наистина е добра или просто си правят реклама като сравняват.
Миши, за мен беше интересна. Първата е най-слаба, но дадох шанс на втората и ги изчетох всичките накрая. Очаквам скоро 4-тата книга.
Всъщност видях, че е излязла Simple Smile
Ще я започна, след като си завърша Legendborn.

Страхотно, ще я започна тогава. Чете ми се някое наистина готино фентъзи. Благодаря Simple Smile

# 391
  • София
  • Мнения: 28 559
https://www.goodreads.com/book/show/52354288-the-devil-s-angels-mc---gunner – една от най-глупавите книги, на които съм попадала, нямам представа откъде идва този рейтинг. То не бяха говорещи птици, някакви рокери, които са много страшни, но никой не знае за това, да не споменавам за коректора, който не си е свършил работата... Сега ровя за нещо, с което "да си оправя вкуса".

# 392
  • София
  • Мнения: 451
За феновете на книгите на Кристен Ашли - много сходно пише Мери Симсис и мисля, че ще ви допадне нейната Боровинков пай и солени целувки.

Сладка история за адвокатка от големия град, която попада в малко градче в Мейн и намира там нова любов. Харесаха ми описанията и на природата и на персонажите. Главният, главната, второстепенните Laughing - всички са готини. Има и доста смешни моменти. Ако действието не се развиваше през лятото, бих я определила като коледна. От книгите, които те карат да се чувстваш добре.

Последна редакция: вт, 17 ное 2020, 15:35 от Medy

# 393
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Здравейте,

бих искала да помоля за мнения за следните книги, ако сте ги чели /планирам си подаръка за Коледа и искам да съм сигурна че си заслужават...макар че е доста субективно/. А, и ако има книги писани в първо лице единствено число, моля да ми кажете, че хич не мога да ги чета ако са така написани. Предварително благодаря за отделеното време.
Скрит текст:

Под закрила - Лекси Блейк
Нежно спасение - Джули Гаруд
Рецепта за любов - Кейти Форд
Мечтая за теб - Лайза Клейпас
В случай на чудо - Л. Дж. Шен
Среща под магическото дърво - Санта Монтефиоре
Единственото истинско нещо - Саманта Йънг  /чела съм другите две от същата поредица, допаднаха ми/
Прелъстителят - Мери Джо Пътни
На всяка цена (Бегачите от Боу Стрийт 3) - Лайза Клейпас

# 394
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 831
Някои от тези книги вече ги има онлайн. Може да ги попрелистите и да решите дали ви допадат и дали да ги поръчате.

# 395
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Благодаря Яна, ще потърся. Аз не чета онлайн, но ще ги принтирам евентуално. Имам достъп до читанката и рулит. Ще проверя там.

# 396
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 831
"В случай на чудо" я има в рулит. За мен е мудна книга, никак не ме грабна и въобще не я четох.
"Бегачите от Боу стрийт" ми хареса, както и книгата на Мери Джо Пътни. Те също са налични в рулит, както и "Мечтая за теб" (не съм я чела).
Книгата на Лекси Блейк е нова, но четох добри отзиви за нея. Поръчах я, само че ще си я взема през лятото.

# 397
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Под закрила - Лекси Блейк
Нежно спасение - Джули Гаруд, прекрасна, типична за историческите романи на Джули Гарууд. Ако си им фен абослютно си струва.
Рецепта за любов - Кейти Форд
Мечтая за теб - Лайза Клейпас https://chitanka.info/text/28255-mechtaja-za-teb
В случай на чудо - Л. Дж. Шен https://www.rulit.me/author/shen-l-dzh/v-sluchaj-na-chudo-download-617585.html
Среща под магическото дърво - Санта Монтефиоре
Единственото истинско нещо - Саманта Йънг  /чела съм другите две от същата поредица, допаднаха ми/, хареса ми, но .... нещо похвата ПРЕДИ / СЕГА тотално ми е опротивял и не можах да я оценя съвсем. Нямам търпание за следващата за Емори?! и Джак Девлин, ама и тя ще е много драма и в стила минало-настояще
Прелъстителят - Мери Джо Пътни
На всяка цена (Бегачите от Боу Стрийт 3) - Лайза Клейпас - Харесвам Клейпас, харесах и книгата. За мен си струва

# 398
  • Мнения: 794
За феновете на книгите на Кристен Ашли - много сходно пише Мери Симсис и мисля, че ще ви допадне нейната Боровинков пай и солени целувки.

Сладка история за адвокатка от големия град, която попада в малко градче в Мейн и намира там нова любов. Харесаха ми описанията и на природата и на персонажите. Главният, главната, второстепенните Laughing - всички са готини. Има и доста смешни моменти. Ако действието не се развиваше през лятото, бих я определила като коледна. От книгите, които те карат да се чувстваш добре.

 Горе-долу в същия стил са и тези на Рейчъл Гибсън и Фрайдей- Харпър на Клейпас. На Гибсън намирам само две на български в читанка и рулит и ще ги търся другите на английски.

# 399
  • Мнения: 1 359
Ей , как ми илезе от главата името на поредицата! Тя - вижда мъртвите и им помага да "пресекат" и да спрат да тормозят живите , той - не го знам, изчезваше дим да го няма, демон някакъв. Много натегнати и горещи взаимотношения имаха. Нещо Джаки, Джери... нещо такова ми се върти в главата, ейййй не се сещам. Идеи някакви имате ли?

# 400
  • Мнения: 704
Ей , как ми илезе от главата името на поредицата! Тя - вижда мъртвите и им помага да "пресекат" и да спрат да тормозят живите , той - не го знам, изчезваше дим да го няма, демон някакъв. Много натегнати и горещи взаимотношения имаха. Нещо Джаки, Джери... нещо такова ми се върти в главата, ейййй не се сещам. Идеи някакви имате ли?

Може би поредицата Чарли Дейвидсън?

https://www.goodreads.com/series/52637-charley-davidson

# 401
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Звучи малко тип "шепот от отвъдното" Grinning

Много нещо сте изписали Simple Smile сега със застудяването, четенето ще е на преден план за отмора Blush
Моят отчет: прочетох на Tara Sivec -At the stroke of midnight - все я отлагах, че ми беше непознат автор, но много беше забавна Joy ще прочета и другите от поредицата. Накратко- съпругът на главната се развежда с нея, заради бавачката им, оставя я без пари, а имат дъщеря тийнейджър. Тя е супер консервативна, основно заради влиянието на сверървата. После се сприятелява със секси съседката, която е преспала с мъжа ѝ(той я бил подвел) и от някъде се появява трета героиня - библиотекарка (приятелка със сексито). Покрай тях главната "открива себе си". Решават,че ще стават стриптизьорки и вземат уроци от професионалистки. Главната се залюбва със собственика на стриптийз клуба. После бившият се връща и прави драми. Има хепи енд.
Сега чета на Chloe Walsh - Carter kids, кн.2. допада ми, но я чета заради главния, а главната е толкова зле и дразнеща,че аха да я зарежа книгата! Иде ми да я заблъскам, за да ѝ дойде акъла Joy

# 402
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Под закрила - Лекси Блейк
Нежно спасение - Джули Гаруд, прекрасна, типична за историческите романи на Джули Гарууд. Ако си им фен абослютно си струва.
Рецепта за любов - Кейти Форд
Мечтая за теб - Лайза Клейпас https://chitanka.info/text/28255-mechtaja-za-teb
В случай на чудо - Л. Дж. Шен https://www.rulit.me/author/shen-l-dzh/v-sluchaj-na-chudo-download-617585.html
Среща под магическото дърво - Санта Монтефиоре
Единственото истинско нещо - Саманта Йънг  /чела съм другите две от същата поредица, допаднаха ми/, хареса ми, но .... нещо похвата ПРЕДИ / СЕГА тотално ми е опротивял и не можах да я оценя съвсем. Нямам търпание за следващата за Емори?! и Джак Девлин, ама и тя ще е много драма и в стила минало-настояще
Прелъстителят - Мери Джо Пътни
На всяка цена (Бегачите от Боу Стрийт 3) - Лайза Клейпас - Харесвам Клейпас, харесах и книгата. За мен си струва

Благодаря и на теб Яна!

# 403
  • Мнения: 47 981
Чарли Дейвидсън, страхотна е!

# 404
  • Мнения: 482
cutty , всичко на Мери Джо Пътни си струва. А тази пък е разкошна и съм я препрочитла хиляда пъти. Само че героите в отделните книги са някак свързани. Специално тук предишната книга е за братовчеда на главния герой. Аз ги чета на руски, там се вижда цялата поредица.

Общи условия

Активация на акаунт