За тези, които четат любовни романи № 37

  • 55 735
  • 745
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 28 458
Започнах за Конниците на Апокалипсиса – https://www.goodreads.com/book/show/41831210-pestilence Всъщност съм минала 2/3 от първата. Точно ми беше харесала и изведнъж се оказа, че Конникът бил девствен, а такива направо не понасям. Някой ако е чел останалите, може ли да каже дали и при тях е така?

Последна редакция: нд, 18 окт 2020, 23:20 от milenaka

# 181
  • Мнения: 6 146
Чета на Норчето "Островът на ранените души" и много ме увлича. Обикновено ми е по една фабула - силно начало, локуми, локуми и накрая ... горе-долу. Този път доста се е постарала. Само ме хвана съклет докато се срещнат, чак на средата на книгата.
Междувременно гледам почнаха да бълват коледни вече, та се редя и там на опашка, обаче искам да е нещо смешно, ама много смешно и семейно ... ако ви попадне такова, свиркайте.

# 182
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Завършвам "В случай на чудо" от Л. Дж. Шен. Ами, не съм очарована. Аз ли остарявам, не съм в настроение ли, но явно намирам някаква тенденция в книгите, които чета напоследък- всеки спи с всеки. Не ми допадат подобни сюжети. Затова зарязах и "Кралете на бърбъна".

Скрит текст:
Главният спа с нея, после със сестра ѝ, остана и майка ѝ да оправи за финал. То не бяха с*** сцени с други, целувки с други пред публика, главният го изнасилила сестра ѝ и забременяла. Абе, някам думи! (къде е онази емотикона с човечето, което се удряше по челото)

Аз също...съжалявам, че я купих на хаптия.

# 183
  • Мнения: 161
Чета на Норчето "Островът на ранените души" и много ме увлича. Обикновено ми е по една фабула - силно начало, локуми, локуми и накрая ... горе-долу. Този път доста се е постарала. Само ме хвана съклет докато се срещнат, чак на средата на книгата.
Много добра! 😊

# 184
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Завършвам "В случай на чудо" от Л. Дж. Шен. Ами, не съм очарована. Аз ли остарявам, не съм в настроение ли, но явно намирам някаква тенденция в книгите, които чета напоследък- всеки спи с всеки. Не ми допадат подобни сюжети. Затова зарязах и "Кралете на бърбъна".

Скрит текст:
Главният спа с нея, после със сестра ѝ, остана и майка ѝ да оправи за финал. То не бяха с*** сцени с други, целувки с други пред публика, главният го изнасилила сестра ѝ и забременяла. Абе, някам думи! (къде е онази емотикона с човечето, което се удряше по челото)
и аз не останах очарована .. някак си не ме грабна тая книга .. постоянно имах чувството, че има още нещо и още нещо, пък то не идва .. някак си пластмасова ми стоя историята ..

сега се чудя да купя ли новата книга на авторката. доколкото разбрах е част от поредица, тази първата книга ли е?

# 185
  • Мнения: 737
В случай на чудо е самостоятелна.
Красиво безразсъдство е първата книга, а Ранения рицар е втората от поредицата. На мен много ми харесват. На втората си поплаках.

Вече четвърти ден се мъча с Аферата на Бет Кери. Уж харесвам еротика и другите й книги ми харесаха, обача тази никак не ми върви. Не мога да се накарам да я хвана.

Последна редакция: пн, 19 окт 2020, 18:12 от VikiE

# 186
  • Мнения: 703
Започнах за Конниците на Апокалипсиса – https://www.goodreads.com/book/show/41831210-pestilence Всъщност съм минала 2/3 от първата. Точно ми беше харесала и изведнъж се оказа, че Конникът бил девствен, а такива направо не понасям. Някой ако е чел останалите, може ли да каже дали и при тях е така?

 Чети спокойно втората. Война е далеч от девственик. За мен тя е и по-добра от първата книга. Наскоро излезе третата книга за Глад и съм си я приготвила за четене, надявам се този уикенд.

# 187
  • София
  • Мнения: 28 458
А, мерси, няма да зарязвам поредицата значи Simple Smile

# 188
  • Мнения: 90
Кои са любимите ви тийнейджърски любовни романи/автори?

# 189
  • Мнения: 1 091
Кои са любимите ви тийнейджърски любовни романи/автори?
Елена звездната - Академия на проклятията
Мия Шеридън - Само ти ,Гласът на любовта ,Колекционерът на желания
Цветелина Владимирова - Вестители кн. 1/само нея съм чела/
Лаура Себастиън - Принцеса на пепелта кн. 1
Повелителката на дима кн. 2
Джени Хейл - Коледни пожелания и бисквитени целувки
Мона Кастен - Спаси ме
Софи Джордан - Огнена светлина кн.1 ,Гаснеща жарава кн.2
Стефани Гарбър - Каравал кн. 1 , Легендата кн. 2
Сара Холанд - Евърлес кн.1 ,Евърмор кн. 2
Кийра Кас - Изборът от кн. 1 до кн. 3 /нататък ми бяха вече като еднакви. До кн. 6 е поредицата.
Ерин Уот - Едно малко нещо
Снежана Ташева - Групата от Ада
Джулия Уелан - В града на замечтаните кули
/не е тийн ,но е перфектна за четене и от тийн групата ,една от любимите ми книги за тази година от към любовни романи/

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 10:43 от Mавина

# 190
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Кои са любимите ви тийнейджърски любовни романи/автори?
Мия Шеридън - ,Колекционерът на желания
тази защо е тук? тя изобщо не е тийн Thinking

# 191
  • Мнения: 1 091
Кои са любимите ви тийнейджърски любовни романи/автори?
Мия Шеридън - ,Колекционерът на желания
тази защо е тук? тя изобщо не е тийн Thinking
Има една ,две които не са тийн ,но са много подходящи и за тях.

# 192
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Аз като прочетох  "тийнейджърски любовни романи/автори" и определено не разбрах с тематика колежани/тийн любовни истории или подходящи за нашите подрастващи тийнейджъри. Защото то и "След" на Анна Тод е за колежани, но не бих я препоръчала на дъщеря ми /друг е въпроса, че едва ли ще ме пита, ако реши да я чете/. Подходящо четиво за тийн са книгите на Джени Хан, С.Дж.Маас и т.н.
Шен, Пенелъпи Д, Вий К. и дори Ерин Уот не са ми съвсем ок.

# 193
  • Мнения: 6 146
Колийн Хувър ми е абсолютно тийн, както и Кристен Ашли, нищо че пише за 40+ годишни.

# 194
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Кои са любимите ви тийнейджърски любовни романи/автори?
Моите топ 3...
1."Ще те чакам".
2."Красиво бедствие"
3."Лесна"

Общи условия

Активация на акаунт