Ясновидки/врачки - тема 39

  • 74 165
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Аз имам познати, правещи рейки, но никога не съм ходил при тях за подобно нещо. Аз самия имам инициация в рейки, но не усетих реално нещо да се подобрява в здрсвето ми или на близки, които правих рейки и спрях. В регресия все пак получих информация, че това рейки лечението е истинско, но не всеки може да го прави. Малко като с гадателите е. Трябва да намериш такъв, от който хората като цяло са доволни. И все пак имайте предвид, че ако болестта е в резултат на мислите ни и стреса, който сами си създаваме, трудно ще има резултат. Изцелението идва най-вече отвътре и правилната настройка на ума за нещата. Ако ежедневно се тормозите за някакви неща, рейки дори да помага, няма да ви излекува, ще лекува сиюптомите, но източника на проблема сте вие/вашите мисли. Имайте предвид това, като търсите подобна помощ.

# 16
  • Мнения: 768
Михаил Кънчев е ново лице за мен. Лекува ли? Някой с личен опит?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 967
Някоя добра на кафе?

# 18
  • Мнения: 332
Зюмбюла от  гр. Попово, като Ванга е . Ходих при нея , нямам и телефона . Имам приятелка в града. Показах човек на снимка, името му каза . Оцъклих се и се разтреперих , всичко познава. Доста е директна и ти казва нещата в очите, съседите  и ми казаха , че хора са излизали плачейки от нея. Нямам телефон . Но ще ви побърка тази жена признах я.

# 19
  • Мнения: 3 550
Зюмбюла от  гр. Попово, като Ванга е . Ходих при нея , нямам и телефона . Имам приятелка в града. Показах човек на снимка, името му каза . Оцъклих се и се разтреперих , всичко познава. Доста е директна и ти казва нещата в очите, съседите  и ми казаха , че хора са излизали плачейки от нея. Нямам телефон . Но ще ви побърка тази жена признах я.
Браво, много се радвам, че най-накрая се намери ИСТИНСКА ГАДАТЕЛКА.
А, има ли тарифа, със записване ли става, може ли повечко инфо,моля?
Благодаря.

# 20
  • Мнения: 517
Зюмбюла от  гр. Попово, като Ванга е . Ходих при нея , нямам и телефона . Имам приятелка в града. Показах човек на снимка, името му каза . Оцъклих се и се разтреперих , всичко познава. Доста е директна и ти казва нещата в очите, съседите  и ми казаха , че хора са излизали плачейки от нея. Нямам телефон . Но ще ви побърка тази жена признах я.


Ако ви е възможно да изнамерите телефон и гр.Попово - Северна България ли ?

# 21
  • София
  • Мнения: 76
Зюмбюла от  гр. Попово, като Ванга е . Ходих при нея , нямам и телефона . Имам приятелка в града. Показах човек на снимка, името му каза . Оцъклих се и се разтреперих , всичко познава. Доста е директна и ти казва нещата в очите, съседите  и ми казаха , че хора са излизали плачейки от нея. Нямам телефон . Но ще ви побърка тази жена признах я.



Моля, споделете повече информация. Може ли приятелката ви, която е на място там да вземе телефон и да каже тарифата, просто повече информация как да посетим тази жена?

# 22
  • Мнения: 6 171
Зюмбюла от  гр. Попово, като Ванга е . Ходих при нея , нямам и телефона . Имам приятелка в града. Показах човек на снимка, името му каза . Оцъклих се и се разтреперих , всичко познава. Доста е директна и ти казва нещата в очите, съседите  и ми казаха , че хора са излизали плачейки от нея. Нямам телефон . Но ще ви побърка тази жена признах я.


Ако ви е възможно да изнамерите телефон и гр.Попово - Северна България ли ?
гр. Попово е до Разград близо. И аз искам инфо за тази жена, на какво гледа, има ли много хора пред къщата и, цената и каква е?

Последна редакция: ср, 09 сеп 2020, 09:07 от elpi

# 23
  • Мнения: 25
Зюмбюла от  гр. Попово, като Ванга е . Ходих при нея , нямам и телефона . Имам приятелка в града. Показах човек на снимка, името му каза . Оцъклих се и се разтреперих , всичко познава. Доста е директна и ти казва нещата в очите, съседите  и ми казаха , че хора са излизали плачейки от нея. Нямам телефон . Но ще ви побърка тази жена признах я.

Това е много интересно! Дайте повече информация, моля!

# 24
  • Мнения: X
Михаил Кънчев е ново лице за мен. Лекува ли? Някой с личен опит?
Аз съм с автоимунно заболяване и на мен ми каза едни упражнения, като че ли има ефект. А някой има ли новия номер на Светлана от Герена?

# 25
  • Мнения: 768
Михаил Кънчев е ново лице за мен. Лекува ли? Някой с личен опит?
Аз съм с автоимунно заболяване и на мен ми каза едни упражнения, като че ли има ефект. А някой има ли новия номер на Светлана от Герена?

Не намирам никаква информация за него. Може ли някакви координати - място, фейсбук, телефон или др?

# 26
  • Мнения: X
Михаил приема в София в Дианабад, но гледа и дистанционно, но предпочита Вайбър, защото работи в офис и не може да говори през деня. Може и по телефон, но на Вайбър ми се стори по-точен, сигурно защото там му дадох снимка и по нея по-добре хваща енергия. Телефон на лични мога да дам защото не ми е разрешил да го пусна тук публично.

А някой дали знае защо Светлана си закри телефоните? Някой посещавал ли я е скоро? Ще помоля за скорошни отзиви и за актуални координати. Също търся мнение за Роси Демиряс - на какво гледа?

# 27
  • гр. София
  • Мнения: 153
Михаил приема в София в Дианабад, но гледа и дистанционно, но предпочита Вайбър, защото работи в офис и не може да говори през деня. Може и по телефон, но на Вайбър ми се стори по-точен, сигурно защото там му дадох снимка и по нея по-добре хваща енергия. Телефон на лични мога да дам защото не ми е разрешил да го пусна тук публично.

А някой дали знае защо Светлана си закри телефоните? Някой посещавал ли я е скоро? Ще помоля за скорошни отзиви и за актуални координати. Също търся мнение за Роси Демиряс - на какво гледа?
Роси, иска снимка да се виждат очите. Преди година взимаше 15 лв. Резултат - нищо не позна, нито за настоящето, нито за бъдещето. Иначе е приятна жена, но аз я питам едно, тя си говори друго. Няма смисъл.

# 28
  • Мнения: X
Благодаря, ясно, ще пропусна, въпреки, че цената е привлекателна. Simple Smile

За Ваня от Лагера да допълня - бързо приема, таксата е 60 лв. 2 или 3 вида карти бяха. За здраве познава без подсказки. За другите неща имаше нужда от насочване, но факт - картите ми показват същия по цвят човек като миналата година. Приятна е, но миналата година ми хареса повече. Все пак най-много ми трябва Светлана заради нейна прогноза, да ми изясни някои неща.

# 29
  • Мнения: 202
Зюмбюла от Попов само лично ли гледа, може ли по телефон?

Общи условия

Активация на акаунт