Леене на куршум София или около София

  • 8 964
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, търся някой който да лее куршум в гр София или околността. Когато бях малък ме заведоха да ми леят куршум и имаше ефкет. Но напоследък съм доста нервен и съм като магнит за лош късмет, всичко което може да се обърка се обърква, че и за това което не съм се сетил се обърква. Почвам доста да нервнича и да ставам параноик. Ако някой който може да лее куршум и да разваля магии ще съм мн благодарен.

# 1
  • Мнения: X
Привет,

Да повдигнем темата отново.
Някой би ли споделил опит?

# 2
  • Мнения: 447
Леенето на куршум или олово е древен метод, който се среща в България, Турция и още доста други страни, като например в Австрия се прави само на 31 декември по улиците и смисъл за тях е да ти прогнозират бъдещето чрез оловото. Идеята на този ритуал е, че оловото като специален тежък метал със специална структура може да запечатва енергия в себе си. Това се получава, че когвто се разтопи, той става течен и когато влиза във водата се втвърдява и по време на този процес може да запечата енергия, която евентуално пречи на човека - стрес, вътрешно напрежение, страхове, вътрешни негативни програми и подсъзнанието и така нататък. Но има една тънкост, която не много хора знаят. За да може да извършва това,човека който го прави трябва да има позволение и подкрепа от невидимия свят, защото идват неивидми сили, които именно изтеглят проблемната енергия, за да може тя да се запечата вътре в оловото. Ако ги няма тях може да се формира отново куршум, но той няма да има пъшнеш и съдържание и затова има хора, които казват, че не е имало ефект при тях. После има други митове, че с Леенето на олово се изчистват магии, което не е вярно, защото с оловото се изтегля само енергияга, която е натрупана и пречи на човека, но източникът на тази енергия или самата причина не се влияе по този начин. И след известно време дни, седмица или повече, човека отново започва да не се чувства добре и пак отива за олово и е много от случаите, човека който лее олово, отново казва, че някой пак му е направил нещо, което не е вярно, защото това е стария енергиен проблем, който не е разрешен а са облекчени само симптомите. За пример, ако магията може да се представи като черен облак, който ходи с човека и е винаги над главата му и го вали черен, кален дъжд, който му зацапва енергията. Когвто се отлее олово все едно се сменят дрехите на човека и той съответно започва да чувства облекчение, но причината тоест облака си остава с него и отново го вали и така пак започва да не се чувства добре. Така че, просто хората трябва да знаят, че не всичко което се говори за Леенето на олово или куршум, както се нарича е основано на истината. Понякога  хората, които правят това се рекламират по този начин, че с това може всичко да се оправя. Като също не винаги веднъж е достатъчен един път, но оловото само показва как стоят нещата. Самия куршум или както го наричат бабите "сърцето" е мястото, където се запечатва енергията и ако има дупки или неща, които стърчат от него, може да означава, че не всичката енергия е запечатана вътре. Ако някой има нужда от помощ за леене на олово или за други енергийни проблеми, може да ми пише на лични. Успех на всички ☀️🍀🙏🏻

# 3
  • Мнения: 166
Бисер Джамбазов
ул.Бузлуджа 27
089 773 7799
Когато бях за пръв път при него през 2010, усетих как изтегли нещо от главата ми. Няма такса и му оствях по 10 лв. Петък-Неделя не е в София и се обадете за по-сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт