Нашите цветя - обща тема 3

  • 25 892
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 216
Палм център са много добри, поръчвайте без притеснения. Растенията идват много добре опаковани и в прекрасно състояние, за разлика от голдън плантс например...

# 46
  • Мнения: 502
Мерси за новата тема, прекрасна и цветна както винаги Flowers Hibiscus
Прибрахме се от почивката, самоотглеждащите се цветенца са бомба, с изключение на една геройски загинала ... петуния, разбира се
Посрещнаха ме така



Другите довечера ще си ги прибера от майка ми, тя е много притеснена милата, че гайлардиите умирали. За съжаление се маносаха точно преди да тръгнем, само веднъж ги напръсках. Не знам дали ще ги оправя, никога до сега не съм се борила с мана

# 47
  • Мнения: 2 895
Ех, че хубаво и цветно посрещане Бубе Simple Smile.

# 48
  • Мнения: 5 785
Мерси за новата тема, прекрасна и цветна както винаги Flowers Hibiscus
Прибрахме се от почивката, самоотглеждащите се цветенца са бомба, с изключение на една геройски загинала ... петуния, разбира се
Посрещнаха ме така



Браво, голяма красота си заварила.
Как отглеждаш димитровчетата. Аз си купих две саксии от Кауфланд и ги посадих поотделно в керамика. Но цветовете изсъхнаха, не пускат нови и се чудя - на слънце ли да ги държа, н асянка ли, колко да поливам. За първа година гледам, а твоите са направо прекрасни.

# 49
  • Мнения: 502
Мерси Нат, и аз много им се радвам. Така, както щастливо пърхам на балкона, изведнъж гледам калибрахоето (тъкмо почнало да се пооправя след въшките и гадината, която почти беше изяла корените му), пак въшлясало. За 3ти път, направо не е истина Cold Sweat

dariVale, и моите хризантемки са от Кауфланд, цветовете са от първоначалните пъпки, с които ги купих. Изглеждат големи и кичести, защото разцъфнаха, но изобщо не виждам да растат. Нямат нови листа, нямат и нови пъпки. Идея нямам какво да ги правя Blush
Сложила съм ги ниско долу, светло е, но не ги пече слънце

# 50
  • София
  • Мнения: 3 022
При отваряне на сайта ми дава грешка.

# 51
# 52
  • Мнения: X

Топли топли не издържах и поръчах .

# 53
  • Мнения: 5 785

Топли топли не издържах и поръчах .
Какви са тези цветя?  Изглеждат красиви.

# 54
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 044
Скрит текст:

Топли топли не издържах и поръчах .
Какви са тези цветя?  Изглеждат красиви.

адениуми.


ваня, не те обичам! Simple Smile Simple Smile Simple Smile сега и аз искам, а място няма - апартаментът не е разтегателен...

# 55
  • Мнения: 5 785

Топли топли не издържах и поръчах .
Какви са тези цветя?  Изглеждат красиви.
Сега се сещам, че ги обсъждахме в темата и аз гледах и се чудих дали да рискувам. Изглеждат страхотно на снимки. Тези, които си получила също.
Дай линк към сайта от където поръчваш.

# 56
  • Мнения: X
https://www.plants.bg/adenium
Ха ха разсмях те ме. Аз поръчах едно червено и едно лилаво. Айде ще показвате като поръчате..

# 57
  • Мнения: 14 072
Едва ме нави! Joy Поръчах комплект от два броя адениуми и две плумерии.

# 58
  • Мнения: 5 785
Едва ме нави! Joy Поръчах комплект от два броя адениуми и две плумерии.
Тъкмо щях да се хваля със същото.
Да не би да сте зодия Телец Wink Щото ние от този вид като се колебаем между две вземаме и трите Simple Smile Simple Smile Simple Smile
https://www.plants.bg/komplekt-2-adenium-2-plumeriq?search=%D0%B … D1%80%D0%B8%D1%8F

# 59
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 044
я да не се обиждаме - аз съм кУзЪ!

и се заглеждам в микса от 10 броя Wink цветове на късмет.
ама на мен ми е лесно - плумерия си имам и се мъчим от 3-4 години с нея. Sad

Общи условия

Активация на акаунт