💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 2 /08.09. - 13.09.2020/

  • 69 710
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Боже! Пламен се появи като от филм на ужасите. И не е честно да нападат Тодоракис постфактум. Да се бяха сетили Овреме.

# 436
  • Мнения: 4 706
Научи се, че ние сме силния пол и трябва да ни уважаваш? Това ли каза хаха

# 437
  • Мнения: 4 821
Повдига ми се от пилотчето. Комплексиран сексист. Дано го номинират и изгонят при първа възможност.

# 438
  • Мнения: 2 395
Пламен е толкова адекватен като Ана Мария.
А кога ще определят новите капитани, или ще трябва да търпим пилота до излитането му от формата🤞дано е по скоро

# 439
  • Мнения: X
Явно във семейството му и в отбора много го стягат.  И сега 3 дни е ходил да се отживее на Слънчака с мацки, алкохол и наркотици. Ама го е направил тайно, защото иначе ще му замине кариерата на Дъртанян Joy

# 440
  • Мнения: 3 313
Надявам се тази година да няма болни/контузени, които ще стоят по 1 седмица в болница и после да се върнат.. че миналата година видяхме няколко такива.

# 441
  • Мнения: X
Следващата анкета предлагам да е на тема 'Кой повярва на словесните финтифлюшки на Пламен' Joy

# 442
  • Мнения: 9 700
Пламен трябва да събере 8 гласа на предстоящия съвет. Не може да се разчита на него.
Но номинираните според мен ще са Тодор и Пламен,като е много възможно само двата гласа на Ваня да са достатъчни Тодор да се отправи на битка.

# 443
  • София
  • Мнения: 7 893
Следващата анкета предлагам да е на тема 'Кой повярва на словесните финтифлюшки на Пламен' Joy
И не само.
За Ивайло важи същото. Поне аз му се вързах Simple Smile

# 444
  • Мнения: 790
Аз още не мога да намеря участник, който да ми е симпатичен. То и любимо племе нямам, но ми харесва играта. Иначе грубите отношения ме напрягат, а те са факт от самото начало. И още никой не би трябвало да е чак толкова изморен и изтормозен. Не ги знам до края тези как ще оцелеят.

# 445
  • Мнения: 262
Значиии, днеска станах фен на Николай, спокоен, майтапчия и Дракона на гръб го носи. Даже го изчака веднъж и му подаде ръка. Даже и Катето взех да харесвам. Ясно е, че не я слуша много главата, но пък има един симпатичен живец, тип шило в торба не стои. Браво на момичетата, страхотно се представиха. Тодор и той ми харесва, може да не е професор по антична литература, но е биткаджия и спортсмен. Ваня и срещу него да тича, не може да го догони.

# 446
  • Мнения: X
Пламен не 8, а 9 гласа ще събере, защото и той ще гласува за себе си... То се вижда, че вече му писна от предаването, а и като му гледам физиономията с поглед 'Писнало ми е от живота' Joy

# 447
  • Мнения: 166
Пилота е изкарал около 20 дни и се е отказал, защото била голяма мизерия. Уж така е казал, но по-вероятно е да е отпаднал.
Същия самонадеян и с голямо самочувствие бил. Имал 2-3 години летателен стаж, но се държал така все едно има 20.
От Девин е и си има гадже стюардеса.

# 448
  • Мнения: 3 313
И сега си представете да кажат, срещу Пламен не може да се гласува, защото не е играл. Grinning

# 449
  • София
  • Мнения: 5 551
Пилота е изкарал около 20 дни и се е отказал, защото била голяма мизерия. Уж така е казал, но по-вероятно е да е отпаднал..
Цели 20 дни - жалко за нас зрителите.

Общи условия

Активация на акаунт