За отношенията във форума

  • 4 692
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Слава богу не. Случвало се е да се захапем с някоя съфорумка в определена тема, но не е прераствало в цялостна вражда.

И аз така си мисля, пък дано не се окаже, че на някого му "трънея" в очите  Hug

# 16
  • Мнения: 495
не съм от тънкообидните /цитат Кейси/   Laughing

# 17
  • Мнения: 46 518
Да.
Поне за две потребителки съм сигурна, но не им отвръщам със същото, за мен това са детски работи, да се забавляват, щом искат  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Да, сещам се за два пъти. Единият път си направих пас, другият път се опитах да игнорирам, но тъй като потребителката не миряса, й споделих какво мисля...Не се стигна до нападки на лични...Пък и дори да беше станало така, не бих отговорила на такова  предизвикателство. По принцип се стремя да избягвам конфликтните и агресивни потребители, защото в отношенията си хвърлям много жар и ентусиазъм и не ми се ще да се разпилявам по този начин...

# 19
  • Мнения: 7 914
Да усещала съм се...първо се направих на неразбрала, после и написах каквото и както го мисля и сложих "ПП", че вече сме извън темата , така че ако има какво да добавя да е на лични...
И това беше КРАЯ  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 474
Не съм имала някакви съществени пререкания с никой Praynig Но има теми ,в които умишлено не влизам, защото ако си кажа мнението ще ме изядат  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 901
Трън съм в очите на няколко потребителки - усещала съм го, когато след разменяне на нееднакви възгледи в някоя тема, безпричинно изливат чувствата си към мен в друга тема - без да съм ги провокирала.

Май с лекота трън-ея в доста очи, защото пиша и в теми, в които в последствие авторките ми заявяват, че е трябвало "да не пиша, като не ми харесва темата" - е, няма как да стане! Едно е да пишеш като не ти се пише, друго е да пишеш, защото нещо не ти харесва!

Има няколко потребителки, които ми боцкатв очите, но не винаги - просто на моменти превключват на дълги светлини, ама хич без да е жизнено важно!

На ЛС не съм нападала никого. Но, мале, как отвръщам аз на такива ЛС-та  Mr. Green Не избягвам конфликтите.

# 22
  • Мнения: 9 903
не съм се усещала трън в нечии очи, знам ли, може да им е неудобно на хората да ми го покажат  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 537
Май не. newsm78

# 24
  • Мнения: 490
Да си организираме един боксов мач викам аз ... box box

# 25
и аз като мама Пепи съм новачка и не съм попадала в спречкване, но мисля няма да е много нормално, ако в такъв широк форум няма сблъсък на мнения. По-важно е да се отсеят положиелните неща и не насърчаваме такива ситуации, а напротив с шега или просто отлив обезсърчим участниците:))))))

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Чак пък трън - не съм! И аз тръни в очите си нямам. Просто спазвам добрия тон.
А на боксов мач винаги е интересно, ама трябва желание и подготовка, пък и спаринг партньор от същата категория!  Wink

# 27
  • Мнения: 253
Засега мисля, че не съм трън в очите на никой, а и се надявам и за напред да не бъда Grinning

# 28
  • Мнения: 1 063
Май да или поне така ми се струва, но не ме интересува.

# 29
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Нямам тръни в очите си Simple Smile
Не знам дали на някой аз съм трън Thinking Никой не ми се е "оплакал" на ЛС досега Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт