Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 75

  • 34 074
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6
Ясно,то днес е събота и щеше да ми е неудобно да нахалствам те да ми я бият.Тук в Германия не са ми предлагали помощ за инжекциите,тази е първа ,всъщност . За следваща вече ще ги питам ,ако може те да ми ги бият.На теб също ли ти беше изписана същата инжекция за старт

# 691
  • София
  • Мнения: 2 970
Не бой се Вики, и с двете капки елонва вътре, и без тях - каквото е писано ще стане! Успех на трансфера!

❤️

# 692
  • Мнения: 1 416
Моя опит с Елонва беше много отдавна и не ми се получиха нещата,но при някои жени се получава така че...проба,грешка и късмет

# 693
  • Мнения: 457
Момичета има ли някоя от вас скоро стартирали по дълаг протокол. Интересувам се на 20ти ден от цикъла имам час за стартиране, тогава правим ли тест за корона вирус или когато почне истинската стимулация след 2 сед.

# 694
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 056
Май навсякъде теста за корона го искат по различно време.В моята клиника го искаха 72 часа преди пункцията,т.е.почва се стимулация и по някое време се тестваш.Моят го направих вчера след обяд, отрицателен е и във вторник в 7:20 сутринта ще ми е пункцията.Ако беше положителен нямаше да има пункция(съвсем скоро четох за подобен случай)...

# 695
  • Мнения: 2 523
Нова, аз бях по дълъг и ми искаха тест когато ми дойде ц и щяхме да започнем същинската процедура. Както каза Ели, всяка клиника си има различни изисквания.

# 696
  • Мнения: 726
В моята (Щерев) ни искаха преди стимулацията и преди пункцията пак. Мисля, че преди трансфера също ще ни искат. Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 457
Много ме е страх от тези тестове. А как процедират ако излезе положителен преди пункция. Не е ли опасно за жената да  я оставят с Толко много фоликули

# 698
  • Мнения: 439
В моята (Щерев) ни искаха преди стимулацията и преди пункцията пак. Мисля, че преди трансфера също ще ни искат. Rolling Eyes

На мен в Щерев ми искаха само преди пункциятята.

# 699
  • Мнения: 6
На някоя от вас искаха  ли да имате задължително направена ваксина срещу рубеола,дребна шарка и паротит,мн ме притеснява ,че аз май нямам такава направена до сега

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 23:56 от Victor Wolf 681754

# 700
  • Мнения: 1 996
На мен също искаха за рубеола ( и аз съм в Германия), майка ми ми изпрати сканирани имунизационния паспорт и картона, и минах с тях, признаха ми ги.

# 701
  • Мнения: 6
И аз като нямам сега трябва да прекратя процедурата ли? Наясно ли си как действат ,ако нямаш

# 702
  • Мнения: 1 996
Не съм се задълбочавала да питам, като ми признаха сканираните, че и на български, се успокоих. Май можеше да се направи кръвно изследване да се докаже имунитет ако е слагана ваксина, а иначе трябваше май да се ваксинирам и изчакам определен период. Това всичко го уточнявахме преди да почна с първата стимулация, дадоха ми един списък с изисквания като актуална цитонамазка, ваксини, СГ за мъжа ми от уролог, а ти вече си почнала и не знам как процедират.Сигурна ли си, че нямаш, моите са правени по имунизационен календар като бебе и дете. В коя клиника си?

# 703
  • Мнения: 6
Искаха ми списък с медикаментите ,които съм приемала от гинеколога ми,другото се правело след това.Така ми каза тази психоложка ,с която разговарях. Имам 2 или три ваксини на рамото (2 със сиг,това третото нз ,дали не е просто друг белег до тях точно),а клиниката е Kinderwunsch an der oper, точна на центъра в Мюнхен,уж я водят мн добра,обаче от сега започват да ме дразнят,защото тази жена или аз Не съм я разбрала ,че тук в Германия е задължително или просто тя си е мислила,че при тях щом вс са ваксинирани ,няма да има пропуски. Както и да е,мн ти благодаря,в краен случай пак има какво да се направи,но това със задължителната ваксина си беше първата изненадка ,за сега..дано вс ми мине ок 😞

# 704
  • Мнения: 457
Пред дилема съм, миналата седмица бях болна след дни имам час за стимулация чудя се дали да отлижа за др месец или да стартирам. Не зная дали тази настинка няма да окаже негативно влияние на стимулацията.

Общи условия

Активация на акаунт