Спрей тен, мнения?

  • 962
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, не знаех къде да пиша за това ще ви питам вас. След две седмици съм на сватба и искам да имам хубав тен, но не искам да прекалявам със солариумите. Чух че в момента имало някакво студио в Пловдив, което предлага спрей тен. Има ли някоя която да е пробвала и да даде мнение? Колко пъти трябва да ходя, за да направя хубав тен за въпросния ден?

# 1
  • Мнения: 3 589
Конкретното студио не познавам, но на спрей тен съм ходила не веднъж.
Обикновено не се налага да повтаряш - тенът става от първия път /ти сама на място си избираш колко тъмен/. Проблемът е, че бързо се отмива. Ще ти кажат 2 седмици, а не трае и една. Аз го подновявах всяка събота.
Моят съвет е да направиш една проба, за да свикнеш с процедурата и да прецениш дали те устройва. И след това непосредствено преди сватбата ден-два.
Имай предвид, че не се къпеш в деня на процедурата, след нея, за да не се отмие. Казват,че равномерно ексфолираната кожа гарантира да не станеш на петна. Всъщност гаранция няма, защото там, където е по-суха кожата, става по-тъмно. Ако човек е наясно с тези си зони, е добре дни преди това добре да хидратира.

Последна редакция: ср, 09 сеп 2020, 02:13 от Doro

# 2
  • Мнения: 4
Конкретното студио не познавам, но на спрей тен съм ходила не веднъж.
Обикновено не се налага да повтаряш - тенът става от първия път /ти сама на място си избираш колко тъмен/. Проблемът е, че бързо се отмива. Ще ти кажат 2 седмици, а не трае и една. Аз го подновявах всяка събота.
Моят съвет е да направиш една проба, за да свикнеш с процедурата и да прецениш дали те устройва. И след това непосредствено преди сватбата ден-два.
Имай предвид, че не се къпеш в деня на процедурата, след нея, за да не се отмие. Казват,че равномерно ексфолираната кожа гарантира да не станеш на петна. Всъщност гаранция няма, защото там, където е по-суха кожата, става по-тъмно. Ако човек е наясно с тези си зони, е добре дни преди това добре да хидратира.

Първо благодаря за подробният отговор. Ами аз потърсих в google и намерих две студия, от които за едното имаше стара информация явно не работят вече, а другото е с актуални снимки и е в Съдийски квартал. По това което видях на снимките тенът ми хареса, и също казаха че държи 9 дена. Имало и 4 нюанса тен, как да разбера кой е най-подходящият?

# 3
  • Мнения: 3 589
На място ще те консултират, в зависимост колко ти е бяла кожата, за да не станеш като Рос от Приятели 😉😂
В България май няма толкова тъмен вариант, така че няма страшно.

Имай предвид, че служителят ще се презастрахова с по-малка наситеност.
Първо, да не те шокира промяната (която се до-развива с часовете след като излезеш от студиото)
Второ, за да отидеш отново, като цветът не ти стига.
Трето, "да изглежда естествено"

Аз бих те посъветвала обратно.
Избираш ли между 2 препоръчани степени, действай с по-силната. Отмива се, няма страшно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4
На място ще те консултират, в зависимост колко ти е бяла кожата, за да не станеш като Рос от Приятели 😉😂
В България май няма толкова тъмен вариант, така че няма страшно.

Имай предвид, че служителят ще се презастрахова с по-малка наситеност.
Първо, да не те шокира промяната (която се до-развива с часовете след като излезеш от студиото)
Второ, за да отидеш отново, като цветът не ти стига.
Трето, "да изглежда естествено"

Аз бих те посъветвала обратно.
Избираш ли между 2 препоръчани степени, действай с по-силната. Отмива се, няма страшно Simple Smile

Вчера си направих 12%, както говорихме избрах по-тъмното.  Стана много добре и цветът беше хубав, не беше оранжев както се притеснявах. До вечерта стана много много тъмно, но като си взех душ преди да легна падна това много тъмното и стана много добре. Момчето беше много възпитано, намаза ме с някакъв крем предпазен, за да не ставна на петна в проблемните зони и мисля че като цяло изглеждам много добре. Гледах снимки, че доста известни личности са се правили, надявам се да е ок и мисля да повторя.

Общи условия

Активация на акаунт