'Искам бебе' ни събра, но и бременни вървим пак ръка за ръка. /тема 30/

  • 28 319
  • 756
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 914
Ще раждам в Шумен. Най-вероятно ще си взема и възглавница. Лятото като бях в патологична им бяха много ниски и ми донесоха. Сега в абсурд да легна на толкова ниско.
Помпата само ще я стерилизирам и при нужда съпругът ми е я донесе. При нас не вярвам да не разрешават носенето на багаж. Може да не се видим, но багаж би трябвало да може да се оставя в отделението. Най-малко храна трябва някой да ми носи.

# 301
  • София
  • Мнения: 7 491
Възглавница си бях взела и ми беше много полезна - и за спане, и за бебките. Помпата (ръчна) според мен е задължителна.

# 302
  • Мнения: 666
Да, вземи помпата! Едва ли като се събудиш в 3 през нощта с огромни гърди ТМ ще може да ти я достави! Wink Нощем е най-силна лактацията.

# 303
  • Мнения: 1 914
ОК.
Благодаря. Ще я взема Hug

# 304
  • Мнения: 1 044
В Надежда забраниха и носенето на лични вещи от близки. Никакъв достъп. Rolling Eyes

# 305
  • Мнения: 2 161
Взимайте си от онези бутилки за вода спортните дето са като биберон, че било трудно надигането да се пие. Някое шоколадче, хавлиени кърпи. Цикатридина вместо смрадлика (на мен няма да има възможност да ми носят смрадлика). Прибори за хранене (поне за тези на които ще им се носи храна отвън). Монети за телевизор и за кафе автомат, сутиен за кърмачки, подплънки за кърмачки.

# 306
  • Мнения: 2 024
Честито на момичетата видели положителни тестове и на тези с хубави резултати от ФМ. Все доцри новини да чувате до финал, та и след това.

За багажа бих добавила обезболяващи и Арника  9СН. Подкрепям мненията за помпата. Аз си я бях взела и една от акушерките ми изцеждаше гърдата, докато бебето ядеше от другата. Вземи си и нещо за хапване- в моя багаж имях протеинове барчета и ми свършиха чудесна работа.

# 307
  • Мнения: 2 515
И свещички Профенид. Без тях, щях да пукна 😆 Спасих и други майки след секцио, които не бяха предвидили. Иначе много боли, на моменти ми спираше дъхът.

# 308
  • Мнения: 539
Здравейте Simple Smile по въпроса за нещата в болницата - помпата ми беше най-добър приятел 😁 И вода. Много много вода!

Аз продължавам да си препикавам тестове с надеждата чертата да ми избоде очите, но потъмнява бавничко май (сега и за това да се филмирам, нали...)

# 309
  • Мнения: 1 781
Аз се включвам да кажа, за момичетата, които родят естествено- за бога не си взимайте еднократните гащи, тия мрежести те на канипол!! Grinning няма такъв запарващ ужас, те са от изкуствена материя и е ад. Жертвайте си някои по стари хубави памучни бикини, изпитани и удобни, тия дето си ползвате нощем при цикъл.
Предполагам и след секцио ще запарват канипола, но поне няма рана долу...

# 310
  • Мнения: 2 523
Да, цикъл гащите ми бяха пръв приятел. Аз ползвам нещо като боксерки и свършиха добра работа.

# 311
  • Мнения: 1 131
За бельото - купих си бельо с висока талия от памук и бамбук от дрешния пазар в града. Бройката беше 2.50лв и съжалих че не си взех повече. Страшно удобни особено след секцио, удобно са и за големите превръзки за родилки. Ползвах превръзки на Canpol.

# 312
  • Мнения: 1 041
Аз родих нормално и за първите дни ползвах еднократните на Канпул с превръзки за родилки също на Канпул и бях доволна. 😃
След четвъртия ден при мен много намаляха лохиите и минах на нощен Always + памучни боксерки. Бях си взела някви евтини от Лидл, от бременната серия. Мн удобни бяха. С нощния Always карах още седмица и после вече минах на оранжев, така до 25-я ден. После вече нямах лохии. Simple Smile

# 313
  • Мнения: 2 120
Roxyrox, много се радвам, че се разписа тук! Всичко да мине леко и меко до края! Аз съм с хипофункция и възли. ТСХ поддържах около и под 1. Сама си регулирах дозата според кръвните и коментар на ендото. ФТ4 беше на долна граница, въпреки че ТСХ беше около 0.400, така че да не те притеснява. при бременност референтните стойности са други. Simple Smile

Чери, аз ходех във Фемина при Карагьозова и съм доволна. Там веднъж отидох и при Цолова накрая, когато Карагьозова беше в отпуска. И единствено тя позна теглото на малкия тогава Smiley На изписването бяхме с дрехи, които му бяха къси, защото всички повтаряха, че няма да има 3 кг.

За болницата аз си носех освен всички неща, които сте изброили, и кремче за зърна Ланзинох,

# 314
  • Мнения: 2 523
Момичетааа, бях на преглед и беше най-хубавият преглед защото на екрана се появиха цели две бобчета! И Док и акушерката се смяха през цялото време, а аз се разплаках и го питах 5 пъти дали е сигурен въпреки че и аз ги виждах точиците. Толкова си мечтаехме за двечки!! Two Hearts
Сега с мъжа ми сме като след прием на райски газ и не знаем къде се намираме.

П.С.
Интересното е че са еднояйчни точици

Общи условия

Активация на акаунт