'Искам бебе' ни събра, но и бременни вървим пак ръка за ръка. /тема 30/

  • 28 236
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 597
Диди , Дели ... прекрасни истории 💙💙❤❤
Дано и ние , когато му дойде времето се отчетем с подобни 🥰
Аз някак не си представям как е с две бебета , но може би , защото нямам помощ от никоя баба ... честно казано , даже като видях как се е наситил последния ми тест ... викам си , да не са две 😳😁
Иви , как мина прегледа ? 🙂
Жасминче , и аз съм много по разходките по принцип ... дано да можем и ние като вас 🙂
Тикълс , Чери ... и аз чакам с нетърпение предположения за пола на бебетата 😁💙❤

# 751
  • Мнения: 1 781
Ох ох 2 бебета, хем мило хем ми се реве Joy то наистина няма край, аз с едно имах чувство, че няма край, а с 2....
Мери мерси, че се сещаш за мен, този път взехме последната МБ, дано да е чиста за раждането и тонове, докторът прецени прегледа да е този вторник в болницата, че апарата бил по хубав. Бебето още сменя яко позиция, явно матката е мн разтеглива от сравнително скорошната предишна бременност, защото би трябвало вече да се позакотви. 37+0 съм днес точно.
Ти как си?
Доста момичета не се отчитат.
Рейв ти къде се изгуби, всичко ок ли е?

# 752
  • Мнения: 3 597
Иви , и моето се въртеше до миналата седмица ... дано не реши в последния момент да си “поседне” 😬
На мен ми падна тапата и отидох пак на преглед , но нищо 🤷♀ Няма индикации за скорошно раждане , ама се спекох доста 🙄

# 753
  • Мнения: 1 781
Аз знам, че и по 2 седмици си карат жени с паднала тапа. Тамън навреме ще дойде, ама то спекът си е неизбежен- не остана! Grin

# 754
  • София
  • Мнения: 302
Малко зачезнах аз, Усетих призоваването и се явявам на бърз рапорт, ама докато ви изчета, вече забравих половината неща дето щях да пиша:)
Честито първо на M-angel дс е жив и здрав малкият юнак - мечта и да продължава да сбъдва и валите и своите мечти! Simple Smile
rave ми се губи малко- дано да си почива - не съм гледала отпетнитв отдавна...
alessandraти си герой - дръж се!
Jasmin много сладурански кращета висят от слинга- колко хубаво че сте на разходки вече. и аз съм харесала caboo слинг- удобен ли ти е на теб?
Tickles чакам да се похвалиш с добри новини, че даже и панделките мечтани и да си извървиш дългия прекрасен път до финал! Стискам палци!!!
Диди иdeli вие сте машини! Дребосъците са много сладки!
Аз съм добре... Наболява ме кръстът...
От снощи малко ме драска гърло, може и да е защото прекалих със сладоледа Joy нагъвам сега чайове, лимони, джинджифил, чесън.. И се чудя дали да сменям биозин мама с Авирон или няма смисъл. Малкият расте, усещам го често и му се радвам - все още нежно се "разхожда" вътре, ама вече отеснява... Grin
Диста неща ни дадоха и понавзехме, но останаха и доста неща- трябва през аптека да мина да взема доста работи от списъка за мен, бебето, за болницата и след това... Помпа реших да изчакам да видя дали ще ми трябва... Ии така... Спи ми се много сигурно изпускам мн. Неща, ще се включа скоро пак.. Здраве и любов за всички!

# 755
  • Мнения: 1 044
Призовавам Марианка да се включи. Hug Събрахте ли се вече с бебчо? Нали минаха три дни Thinking Надявам се, че вече се гушкате и всички тревоги са зад гърба ви Blue Heart

# 756
  • София
  • Мнения: 2 080
Иви, добре съм. Flowers Hibiscus

Nature Snowflake Момичета,
заповядайте в новата тема. Nature Snowman

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 19:38 от rave

Общи условия

Активация на акаунт