'Искам бебе' ни събра, но и бременни вървим пак ръка за ръка. /тема 30/

  • 28 310
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 913
Само аз ли не виждам сладур абата на Борнчето Cry

# 706
  • Мнения: 1 751
Disappointed Relieved И аз не я виждам

# 707
  • Мнения: 3 211
Момичета, следя ви понеже сте ми много мили и много се радвам с вас Simple Smile включвам се заради Тикълс, ако не е късно за това инфо:

Знаете ли дали някоя от лабораториите на Геника не правят PCR за Ковид, за да отида там?
Само на Плиска правят Ковид, в другите две не. Бях миналият понеделник следобед на НДК нямаше никой.

Усмивки от мен и дано до скоро Wink

# 708
  • Мнения: 1 044
Само аз ли не виждам сладур абата на Борнчето Cry

Скрила я е вече мама, но е разкошна Purple Heart Пък аз май съм последния външен човек, който я видя в корема на Меги часове преди да се появи на бял свят на една майчиндомска среща Grinning Разтапям се, като видя, че бебоците вече не са в коремчетата, а в прегръдките на мама и тате. Hug Марианка, устискахте вие почти, още самооо малко и вие в редиците на Родени. Heart

Благодаря, Одри, утре отивам Hug

Сън, не знам и аз в какви ръце съм. Тез доктори вече са като печалба от лотарията. Ташков почти от месец не преглежда в частния кабинет, т.е. отказва записаните часове, викна ме направо след БХС, пък то имаше толкова много седмици .. отидох на един междинен преглед при друг доктор. Моля се до БХС всичко да е наред и после да се виждаме редовно. Имам час и за Пренатест, стиснете и за мен едни малки палчета Blush

Станислава, стиснати от мен за утре. Hug

Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 18:17 от Tickles

# 709
  • Мнения: 723
Само аз ли не виждам сладур абата на Борнчето Cry

Скрила я е вече мама, но е разкошна Purple Heart Пък аз май съм последния външен човек, който я видя в корема на Меги часове преди да се появи на бял свят на една майчиндомска среща Grinning Разтапям се, като видя, че бебоците вече не са в коремчетата, а в прегръдките на мама и тате. Hug Марианка, устискахте вие почти, още самооо малко и вие в редиците на Родени. Heart

Благодаря, Одри, утре отивам Hug

Сън, не знам и аз в какви ръце съм. Тез доктори вече са като печалба от лотарията. Ташков почти от месец не преглежда в частния кабинет, т.е. отказва записаните часове, викна ме направо след БХС, пък то имаше толкова много седмици .. отидох на един междинен преглед при друг доктор. Моля се до БХС всичко да е наред и после да се виждаме редовно. Имам час и за Пренатест, стиснете и за мен едни малки палчета Blush

Станислава, стиснати от мен за утре. Hug

Може да отидеш при Чучумишев- разбира от тромбофилии, следи кървните изследвания (Д димер, аРТТ, тромбоцити, INR) и кръвотока с доплер.

# 710
  • Мнения: 1 044
Sheli, благодаря, ще го имам и него предвид, просто ми се ще да се закотвя вече. Моногамна съм и спрямо докторите Grinning

С моя пилешки мозък забравих да честитя двойния празник на Съншайн. Честит юбилей и честит имен ден на Матей! Ама как хубаво са съвпаднали! Flowers Rose

# 711
  • Мнения: 23
Здравейте момичета , съжалявам ако въпросът ми не е за тук , исках да ви питам имали някоя от вас с недоразвита матка да е забременяла?
Защото на мен ми поставиха тая диагноза и след 6 месеца лекуване с дуфастон все още нищо!! 😔😔😔😔 Чустам се ужасно , преди 2 месеца ми беше последния преглед при аг и ми каза че матката ми се развива добре да си продължа схемата с дуфастона и всеки момент може да стане , но уви все още нищо лечението свърши и ми предстои преглед ... 😞 Моля момичета дайте ми съвет как да продължа , мисля че е време за репродуктивен специалист след вече 1г опити .. Cry

# 712
  • Мнения: 666
Съншайн, честит двоен празник и от мен! Бъдете здрави и щастливи! 🎉🎁🎈

# 713
  • Мнения: 1 913
Тази нощ се сбъдна една мечта.
Мартин проплака в 0:07 мин, 3750 г
Не съм го виждала, освен на снимка.
Безкрайно съм щастлива и нямам търпение да го видя, макар че това май ще е чак след 3 дена.
Ще пиша скоро.

# 714
  • Мнения: 2 515
Честитоооо.

Знаех, че има за какво да вляза по никое време в бг мама ❤️

Да е жив и здрав, а тези 3 дни ще минат неусетно. Щом е здрав, не се тревожи, че не е до теб. Като майка, преминала през дълга раздяла с бебето (Диди и Дели какво да кажат), ти гарантирам, че наистина бързо ще мине времето.

Много хубаво име сте му избрали. Да го носи със здраве.

# 715
  • София
  • Мнения: 2 087
ангелче, честито голямо момче !!! Blue Heart
Да бъде здрав и с късмет, и съвсем скоро в прегръдките ти ! Hug
Името е чудесно. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 17 ное 2020, 07:13 от rave

# 716
  • Мнения: 1 751
Честито! Да сте живи и здрави! В това време се раждат яки бойци! Скоро да сте си заедно!

# 717
  • Мнения: 1 781
Марианкаааа честит син!!!
Мъж с характер! Да сте здрави и двамата и ей сега ще излети времето и ще сте заедно, само 3 дни! Blue Heart
Чакаме да разказваш!

# 718
  • Мнения: 2 161
Честито Ейнджъл! Да е много здрав Мартин, много да ви радва. На теб бързо възстановяване и да сте живи и здрави с таткото да си го гледате.

Последна редакция: вт, 17 ное 2020, 08:59 от fillme

# 719
  • Мнения: 449
Честито момченце, да е здраво и много да ви радва 💖

Общи условия

Активация на акаунт