'Искам бебе' ни събра, но и бременни вървим пак ръка за ръка. /тема 30/

  • 28 322
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 132
Марианка, настръхнах, честно! Едно от най-чаканите от мен бебета! Бъдете здрави, имаш си една сбъдната мечта! 💙

# 721
  • Мнения: 1 041
Марианка, помня когато започна да пишеш в другата тема, беше доста отдавна.. ти си от старите муцуни там!
Така се радвам 💙 Знам, че е много дълго чакано и е сбъдната мечта! Истинско щастие!
Честит син! Да си мама на син е прекрасно, връзката мама - син е много силна, ще видиш! 💙
Бъдете здрави! Най-хубавото тепърва предстои! 💙

# 722
  • Мнения: 310
Да е здрав и успешен Мартин!
Прегръдки на мама и бързо възстановяване!

# 723
  • Мнения: 1 044
Нетърпелив Мартин Heart Голям, отгледан, прекрасен! Да ви е жив и здрав, много обичан и щастлив! Три дни са един миг, пак почака детето! Сега си почивай и се възстановявай Hug Как се чувстваш? Много прегръдки, Марианка Hug

# 724
  • Мнения: 2 024
Марианка, честитоооо. Да бъде здрав, щастлив и късметлия Мартин! На теб бързо възстановяване и скорошно гушкане с Мартин. 😍

# 725
  • Мнения: 264
m-angelЧестито! Да е жив и здрав Мартин и скоро да се гушкате 💙

# 726
  • Мнения: 2 121
Лелее, Марианка, честит да е Мартин! Да е жив и ждрав и много да ви радва! Колко хубава новинна днес.. На теб бързо възстановяне Simple Smile Ще мине бързо времето и после ще се гушкате много

Станислава, стиснати палци на прегледа имаш и от мен. Пиши как е минала феталната.

Меги, Много се радвам, че се включи и тук Simple Smile

Сънче, честит двоен празник на мама и бебе! Живи и здрави да сте и само хубави емоции да ви зареждат!

Мери, забравих да добавя, че раждах с компресиращия чорап (изпира се кръвта). Малко досадна ставам с тази история, но знам какво е друг да ти даде информация. На мен много ми помогнаха Сънчето и Йоанка..и за прегледи, и за терапия, и за следене, и за раждане, и за кърмене, и за какво ли не.. Досаждах им много често. Използвам случая пак да ви благодаря за всичко това  :*

Одри, скоро се включвай с чертички тук. Замеряме те всички с памперси и прашец :*

# 727
  • Мнения: 2 523
Честит син Ейнджъл и бързо възстановяване! Скоро да го гушкаш и да има само усмихнати дни пред вас! Страхотна новина! Blue Heart

# 728
  • Мнения: 666
Страхотни новини! Честито момче! Истински мъж със собствено мнение кога да се появи! Само радости да ви носи! Бързо ще минат 3 дни. Чакаме подробности!
Жасмин, компресиращ чорап?

# 729
  • Мнения: 3 597
Честито мамченце , Ейнджъл 💙 Да ви е жив и здрав малкия Мартин и да ви носи много радост и гордост ❤

Жасминче , и аз съм си постоянно с моя чорап . Доктора също ме предупреди да не го свалям , а като започне ражнането да сложа и на другия крак за всеки случай .

Аз днес бях на първи тонове и АГ преглед ... нямам контракции , но пък имам 2 см. разкритие🤷♀ И остава дилемата за поставянето на Фраксито , според лекарката , няма да изкараме много 2 в 1 😬

# 730
  • Мнения: 1 781
Охо Мери, нетърпеливо бебче. То ти вече си в 36+ нали което реално е първата седмица на 9 месец...
А винаги ми е било интересно, с вагинален преглед ли се установява това разкритие? Знам, че скъсена шийка се вижда и с УЗ, но разкритието май само вагинално.
На мен утре ще ми взимат последна МБ и ще го питам като бърка вътре дали вижда нещо разкриващо се Grin

# 731
  • Мнения: 3 597
Иви , с вагинален ... може би нямаше да ме проверява , ако аз не и бях казала , че имам болки като за цикъл от снощи . Тоновете са почти без контракции , почти права линия 😁 Та , интересно ... ама и аз нали много знам , все забравям да питам нещо ... сега се сетих , че можеше да питам за състоянието на шийката , скъсена ли е , не е ли 🤷♀ Че с тези 2 см. можем да си караме доста още , ако няма бърз прогрес Simple Smile

# 732
  • Мнения: 1 781
Ще я питаш другата седмица, сега нали всяка седмица са тоновете...

# 733
  • Мнения: 3 597
Да 🙂

Чакам новини от вас утре 🤞

# 734
  • Мнения: 449
Момичета много съм разочарована от прегледа,,тамън доктора започна да мери и се обърна с гръб и край два часа обикалях коридора и не се завъртя нито шоколад нито вода признава, само разбрах че е 420 грама и 22см ,в събота пак дотогава пак на тръни офффф🤨

Общи условия

Активация на акаунт