91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 6

  • 69 117
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 339
Добро утро!

Миналата година списъците бяха изнесени и на място, и на сайта на училището. Търпение, още малко остана! Relaxed

# 61
  • Мнения: 13
Спорна и успешна година на всички деца. Ако някой все още търси учебници за 8 клас, 7 учебника, нови и малко използвани, пишете на лично. Успех!!!

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 13:55 от Тина Иванова 635588

# 62
  • София
  • Мнения: 424
Здравейте,

звънях в училището и ми казаха,  че списъците ще са готови след 16 часа.
Това нормално ли е на 14 - ти след обяд, все още да не са готови паралелките. Предишните години така ли е било?

# 63
  • столицата
  • Мнения: 3 828
Мисля, че ги изнасяха по-рано. Все пак има те предвид, че до петък следобед се провеждаха устните изпити за лайстунг. Не зная кога са обявили приетите, но има срок, в който те да се откажат/приемат.Едва ли това е било през уикенда. По-скоро днес сутринта.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 215
Миналата година ги обявиха на 13-ти, който обаче беше в петък и се явяваше последен работен ден преди откриването на учебната година. А да се има предвид и че тогава изпитите за лайстунг не са се провеждали през септември.

# 65
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 587
Преди 3г.по това време ги изнесоха.

# 66
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 339
Да, нормално е да ги изкарват към 16 часа, и други години е било така.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 564
Срокът за записване/потвърждаване (не знам точния термин) за приетите в лайстунг е бил 13 ч. днес. Та ми се вижда нормално да е след 16. А ако се стигне до канене на резерви, може и по-късно да отиде...

# 68
  • София
  • Мнения: 424
Приемането на децата лайстунг паралелка, не се ли отнася за децата , който сега са в 9-ти клас. Аз по-рано писах за 8-ми клас, че не са готови паралелките, но явно е практика. Благодаря, ще почакаме още малко Simple Smile.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 215
11 клас също още чакат да си видят разпределението независимо, че и за тях е ясно отдавна.

Няколко пъти в последните страници се писа защо не обявяват разпределението на 8 клас по-рано.

# 70
  • столицата
  • Мнения: 3 828
Всъщност освен ако не държите детето да е в един клас с приятелче , какво значение има в коя паралелка ще е? На мен например ми е по-интересно кои ще са класните ръководители.

# 71
  • Мнения: 106
Всъщност освен ако не държите детето да е в един клас с приятелче , какво значение има в коя паралелка ще е? На мен например ми е по-интересно кои ще са класните ръководители.
Във въпросния списък по паралелки, дали са отбелязани и класните?

# 72
  • столицата
  • Мнения: 3 828
В предишни години -да. Сега ще има нови учители по НЕ в 8 клас, нови класни на 9 и 11 клас. Трябва да са отразени.
Би било добре и удобно ако  качат списъците и на сайта на училището, но щом е имало жалби за лични данни миналата година е възможно да си го спестят  . Макар че по първо име и първи букви на презиме и фамилия децата ще се ориентират, а личните данни няма да са изнесени публично. Поне в СМГ съм виждала да го правят и е работещо.

# 73
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 339
Миналата година онлайн списъците съдържаха паралелка, две имена, нямаше име на класен ръководител.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 564
Приемането на децата лайстунг паралелка, не се ли отнася за децата , който сега са в 9-ти клас. Аз по-рано писах за 8-ми клас, че не са готови паралелките, но явно е практика. Благодаря, ще почакаме още малко Simple Smile.
Практиката е да качат списъците на 8, 9 и 11 клас заедно.

Общи условия

Активация на акаунт