Пратка в бг пощи

  • 941
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! В бг пощи предават ли пратки на личност под 18 години, ако отиде сам да си я вземе и пратката е пратена от чужбина на негово име?

# 1
  • Мнения: 25 883
Ако имаш лична карта, би трябвало да не ти откажат.

# 2
  • Мнения: 2
Ако имаш лична карта, би трябвало да не ти откажат.
Имам, но покрай новите правила на Еконт и Спиди се зачудих дали и те не са променили нещо Blush Благодаря Ви!

# 3
  • Мнения: 1 846
Ако имаш лична карта, би трябвало да не ти откажат.
Имам, но покрай новите правила на Еконт и Спиди се зачудих дали и те не са променили нещо Blush Благодаря Ви!
Здравейте, какви нови правила?

# 4
  • Мнения: 99
Здравейте.. За първи път испадамм в подобно положение и не знам как да тълкувам ситуацията. Праща ми се колет от Франция по БГ пощи, който по техни данни напуска страната на 12ти този месец и след това няма данни по пратката... Къде си намира, кацнала ли е в България и тн...все едно се е качила на самолета и пътува вече 10 дни... Звънях на Карго летището което ме увери ха че няма как да е открадната или нещо подобно.. Явно са им подобрили системата и аз не знам... Просто съм в потрес и чуденка какво всъщност се случва...

# 5
  • Мнения: 102
Здравейте.. За първи път испадамм в подобно положение и не знам как да тълкувам ситуацията. Праща ми се колет от Франция по БГ пощи, който по техни данни напуска страната на 12ти този месец и след това няма данни по пратката... Къде си намира, кацнала ли е в България и тн...все едно се е качила на самолета и пътува вече 10 дни... Звънях на Карго летището което ме увери ха че няма как да е открадната или нещо подобно.. Явно са им подобрили системата и аз не знам... Просто съм в потрес и чуденка какво всъщност се случва...
Предвид ситуацията, пратките се задържат в разпределителни центрове в еврооа и се изпращат на траншове по предназначение. Ако пратката Ви е препоръчана, можете да я следите, ако е изпратена като обикновена, не препоръчана, просто седите и чакате да ви уведомят от вашият пощенски клон, че е пристигнала.

Общи условия

Активация на акаунт