в ТРЪН се нуждаят от строит.материали

  • 1 671
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
майтапа на страна Twisted Evil..........аз не се сещам за нещо леко дет можеш да пратиш,ама ти си знаеш Hug

# 16
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
майтапа на страна Twisted Evil..........аз не се сещам за нещо леко дет можеш да пратиш,ама ти си знаеш Hug
Хи хи.Когато човек има желание има и начин.
От мен имате четките и мечетата за боядисване.Ще гледам да са среден размер.
ще видя и да изпратя някой друг килограм тапетно лепило.Кажете ми само,колко долу горе тапетно лепило ще трябва.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
майтапа на страна Twisted Evil..........аз не се сещам за нещо леко дет можеш да пратиш,ама ти си знаеш Hug
Хи хи.Когато човек има желание има и начин.
От мен имате четките и мечетата за боядисване.Ще гледам да са среден размер.
ще видя и да изпратя някой друг килограм тапетно лепило.Кажете ми само,колко долу горе тапетно лепило ще трябва.


идея нямам за лепилото,смятахме само тапетите Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 195
ама сте ми сладки, кой ви праи ремонтите бееееее, за стая 6/4м отиват между 12 и 24 л лепило - разтворено Peace

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
голем съм заплес EmbarassedЗабравих нещо-поне 3 дюшека за единични легла PraynigБяха напикани и хвърлени на двора на съхнат.Ама не е запървипът,та...... Closeизглеждаха ужасноооооооооооо ooooh!

# 20
  • Мнения: 4 195
заплес ама за малки или големи, или те са стандартни newsm78
а разни контакти трябват ли, трябват ли фасонги, кранове за чешми - всъщност аз знам че за там няма нещо, което да не трябва, ама все пак да питам.........какво друго имам - имам закачалка, а ако ти се ходи до Ярлово - поне две коли с материяли ще натоварим , а? newsm78

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
заплес ама за малки или големи, или те са стандартни newsm78
а разни контакти трябват ли, трябват ли фасонги, кранове за чешми - всъщност аз знам че за там няма нещо, което да не трябва, ама все пак да питам.........какво друго имам - имам закачалка, а ако ти се ходи до Ярлово - поне две коли с материяли ще натоварим , а? newsm78

Обикновенни единични легла Wink
контактите,фасунгите,крушките ще занесе Гери Hug
Крисче,спешният списък е на 1ва стр. Wink

Ярлово къде беше newsm78

# 22
  • Мнения: 4 195
на 40 км от Гео Милев, там ми е вилата, в нея има събрани 3 апартамента и адски много неща от които имаме нужда, да минат нещата с бате и ще натоваря пикапа догоре и направо към някой дом Peace

# 23
Първо искам да се извиня! Не съм ходила в Трън. Sad
Моят приятел, който обеща ел. материалите не ми ги докара в събота, защото заминал в командировка спешно - успокой ме по тел., че е приготвил всичко, но се връща в сряда (13. 09), така че, ще трябва да го изчакаме Stop. Сори!
Второ днес ни удариха колата, не е много, но трябва да се прави. Надявам се да стане до петък - събота.

# 24
  • Мнения: 2 249
Първо искам да се извиня! Не съм ходила в Трън. Sad
Моят приятел, който обеща ел. материалите не ми ги докара в събота, защото заминал в командировка спешно - успокой ме по тел., че е приготвил всичко, но се връща в сряда (13. 09), така че, ще трябва да го изчакаме Stop. Сори!
Второ днес ни удариха колата, не е много, но трябва да се прави. Надявам се да стане до петък - събота.
кофти за колата- Cry-важно е че на вас ви няма нищо Wink
не се тревожи за Трън-ако искаш ,свържи се с Верти-Verty-тя ще пътува натам в сряда най-вероятно-да занесе тя нещата-за да не ти е притеснено-мога да и пусна тел. на лични или й пиши тук Hug

Общи условия

Активация на акаунт