Августовски бебета 2020 !

  • 17 400
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
Благодаря за страхотната темичка! Heart
Penny, и моята бебка имаше проблем със запек, максимумът беше 5 дни без акане, като този проблем започна като пих антибиотик за мастит. Наложи се малко дуфалак да й дам няколко пъти, постепено се регулираха нещата и сега си ака по няколко пъти на ден без каквито и да е намеси ( да чукна на дърво). Допускам, че още им се доразвива храносмилателната система и е възможно да има такива периоди. Стискам палци бързо да се нормализират нещата и при теб.

# 16
  • София
  • Мнения: 799
Благодаря ви Марая и Паола, страхотна тема и едно прекрасно продължение на нашите бременности. Благодаря ви за старанието ❤

# 17
  • Мнения: 35 110
Блазе им на мамите с бебоци без колики,направо не знам вече какво да правя ,положението е страшно,а малкия е само на кърма,откъде такива зверски колики не знам.. май аз да се подложа на диета,не виждам друго решение Sad.
Още седмица-две и ще с еуспокои. Стискай!!
Аз ядях само хляб. бях убедена, че заради мен се мъчи детето. Макар, че май АМ беше виновно.
Аз продадох нашата люлка -шезлонг. С каката не смея да купя нова. Най-вероятно и тя ще иска да се люлее или да люлее брат си.
При нас големия стои в шезлонга сега повече, отколкото преди. Ама вече свикна, че той е за бебето

# 18
  • Мнения: 39
Здравейте, момичета и честито на всички! Да са ни живи и здрави! Аз идвам от септемврийската тема с една принцеса, родена със секцио на 27 август. Кърмя я и все ме притеснява дали й е достатъчно, но заспива след 20-50 минути на гърда и се надявам да й стига.

# 19
  • Мнения: 118
Здравейте, момичета и честито на всички! Да са ни живи и здрави! Аз идвам от септемврийската тема с една принцеса, родена със секцио на 27 август. Кърмя я и все ме притеснява дали й е достатъчно, но заспива след 20-50 минути на гърда и се надявам да й стига.
Ако има 5-6 напишкани и 2-3 наакани памперса, наддава добре значи й стига не се притеснявайте а се доверете на инстинктите си.

# 20
  • Мнения: 1 560
Паола, благодаря за темата, страхотна е!
Ние също сме с Mamaroo, но не сме я купуваме, а ни я заеха приятели. Често дори само го оставяме в люлката без да я пускаме.
Момичета, преживяхме някакъв ад. Бебчо вдигна температура снощи и тази сутрин сме обиколили целия град по болници, понеже е много малък и всеки препраща нанякъде, никой не се наема да каже какво му е... Слава Богу сега спадна, дано пак не се вдигне. На никого не го пожелавам, няма нищо по-гадно от това да ти е болно детенцето и нищо да не можеш да направиш.

# 21
  • Мнения: 2 004
Mint, ох ужасно е това с температурата на бебчето.
Аз да съм се побъркала, ако е моето.
С какво я свалихте, давахте лу някакво лекарство за нея?
Алетея, страхотни мадами сте Heart Eyes
И каква коса само Heart
Ама какво ангелче е на снимката Северинчето, а ти казваш, че само ревяла Joy

# 22
  • Мнения: 6 921
Страхотна темичка с много полезна информация, браво на Марая и Паола.

Моя бебок си има нов проблем, не ака с дни, изкарахме 3 без да е акал, педиатърката даде акъл с термометър да му помогнем и колкото и  да не исках, като стои и се дере от рев, накрая си склонен всичко да опиташ, и се изака като за световно, всичко добре, но минаха пак 3 дни и пак нямаме самостоятелно аки, изчетох интернет и на едно място ми попадна, че до към 2-рия месец в кърмата все още има коластра, която им действала разхлабващо, имах в камерата изцедени 100 мл от преди 2-3 седмици и ооо чудо същия ден два препълнени памперса.
Тъжното е че нямам повече запаси и се чудя да го водим ли на специалист, да го оставим да видим дали на 4-5 ден ще свърши нещо сам ??
Още се храним смесено, има 1-2 хранения дневно само на кърма, останалите са + 30/60 мл АМ.
Здравейте  ние сме януарчета от любопитство погледнах тук 😀
Коликите ни бяха 4 месеца ...беше някакъв ужасссс, постоянен рев много се мъчеше малката ...за щастие е минало 😇🎉
Имахме и проблем с акането педи ми каза клизми, но сложим клизма ака и пак нищо до кога с тези клизми😰 че на следваща консултация ни изписа сироп Лактулоза еее всичко се оправи след това !🎉🎉🎉
Кураж и търпение❤ после стават много интересни малките човечета, всеки ден нов номер ❤🎀

# 23
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Паола, благодаря за темата, страхотна е!
Ние също сме с Mamaroo, но не сме я купуваме, а ни я заеха приятели. Често дори само го оставяме в люлката без да я пускаме.
Момичета, преживяхме някакъв ад. Бебчо вдигна температура снощи и тази сутрин сме обиколили целия град по болници, понеже е много малък и всеки препраща нанякъде, никой не се наема да каже какво му е... Слава Богу сега спадна, дано пак не се вдигне. На никого не го пожелавам, няма нищо по-гадно от това да ти е болно детенцето и нищо да не можеш да направиш.

Дано не вдига повече температура, бебчо Pensive И аз да питам, как се справихте? Имаш ли предположение от какво е? Confused

Последна редакция: вт, 15 сеп 2020, 13:43 от Не се сърди, човече

# 24
  • Мнения: 1 355
Благодаря много 😂❤️ За първи път се реших на разходка извън града с малкото пищяло и тя взе та се скъса да спи 😂 Ако знаех, че ще е така, много отдавна щях да се престраша, много добре ни се отрази 🤗🦖

# 25
  • Мнения: 1 560
Нищо не сме му давали, смъкна я от самосебе си. Казаха да му дадем Панадол бебе ако вдигне над 38, но в по-малко количество, понеже той още няма и месец. Надявам се все пак да не се налага.
Алетея, супер сте Simple Smile

# 26
  • Мнения: 163
Благодарим за новата тема, има много полезна информация!!! Имате ли идея с какво могат да се скрият дъските на кошарата, които я държат на най-горното ниво? Когато матрачето е свалено най-отдолу не се виждат, но сега стоят доста грозно..не е кой знае какво, но ако имате идея ще се възползвам. 😄🤗

# 27
  • Мнения: 2 379
Благодарим за новата тема, има много полезна информация!!! Имате ли идея с какво могат да се скрият дъските на кошарата, които я държат на най-горното ниво? Когато матрачето е свалено най-отдолу не се виждат, но сега стоят доста грозно..не е кой знае какво, но ако имате идея ще се възползвам. 😄🤗
Аз съм сложила един чаршаф, който е под матрака и виси , за да закрие от долу чекмеджето. А и за да не се пращат дрехите.

# 28
  • Мнения: 191
Благодаря за новата темичка! Страхотна е! 😍🤩
Исках да ви питам след като изтече втория болничен, който е продължението от ЛЛ, някъде трябва ли да се ходи, някви документи ала бала за майчинските или нищо не се прави 🤷🏼‍♀️😁 Нещо идея си нямам...

# 29
  • Мнения: 35 110
Ние сложихме една дъска над чекмеджетата и не се вижда нищо.

Общи условия

Активация на акаунт