Августовски бебета 2020 !

  • 17 570
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 898
При мен всичко беше планирано, дори усложненията, така че нямаше изненади. Операцията мина лесно, макар да продължи час  заради ниска плацента, миоми, бебето беше много високо и имах литър кръвозагуба.
До сега винаги съм била от другата страна на барикадата и ми беше странно да съм пациент, но тъй като знаех как протича операцията и не ме беше страх от нищо.
Вечерта станах да се разходя и ми махнаха катетъра. Имах болки но ми даваха обезболяващи на всеки 2 часа. На следващия ден си отидох в къщи и от тогава си върша абсолютно всичко без проблем.
Малкия се роди 3.8кг и 53 см.

# 61
  • Мнения: 621
Алетея благодаря ти ❤❤❤

G. Savova супер,че всичко е минало добре,въпреки усложненията. Надявам се,че твоите лекари са били по-големи професионалисти . И аз на 2рия ден си бях вкъщи ,с операцията и аз бях добре , имаше някои други странични болежки,които ме спъваха леко в гледането на малкия, но всичко отмина. Да ти е живо и здраво детенцето! ❤

# 62
  • Мнения: 7 898
Не мога да се оплача от лекарите. Анестезиолога постави спиналната за по- малко от 2-3мин и не ме е боляло, а хирурга обикновено оперира само тежки случаи, или кралски особи на Харли стрийт.

# 63
  • Мнения: 35 189
Ето ни с Мишо

Той обаче е по- скоро юлски юнак, за това изглежда по- голям Wink

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 16:14 от PeacockLove

# 64
  • Мнения: 758
Здравейте и от нас! 👋💙🦖

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 16:18 от Verchy

# 65
  • Мнения: 2 004
Паола, големи сте сладури с Пресиян Heart Eyes
Ние се возихме отново...

# 66
  • Мнения: 621
Пийк, Верчи ,страхотни малки мъжлета си имате ❤❤❤ 
Още не мога да повярвам до преди няколко месеца споделяхме коремчетата си , а сега човечетата ,които се криеха на топло там .

# 67
  • Мнения: 758
Алетея, Паола и Пийк страхотни сте със съкровищата ❤💙 да са ни живи и здрави 💙❤

# 68
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Поздрави от нас Kissing Heart

Последна редакция: вт, 15 сеп 2020, 01:30 от ♥ LoVeLy Wife ♥

# 69
  • Мнения: 2 004
Олеле, какви сладури сте, Пийк Heart Eyes Heart
И Верчето си има голям бонбон Heart Eyes
Докато напиша и Lovely wife се е показала със слънчицето си!
Прекрасни сте момичета! И децата ви са прекрасни бебенца, да са ни живи и здрави Heart
Нашият татко има против да публикувам снимка, така че аз ще пропусна да се покажем Relaxed

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 470
Ето ги и моите две съкровища Heart Blue Heart

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 19:42 от pepina83

# 71
  • Мнения: 621
Lovely_wife как се гушка в тебе малкия бузанчоо 🥰, страхотни сте 😍

Пепи каката и малкия страшно много си приличат! Сладури! Тя помага ли ти ? Сигурно е супер горда кака ❤❤❤

Лайка да не мислиш пък,че нашия татко някой го е питал 😁, не е негова работа женския форум,той да си гледа плейстейшъна. Аз не мисля ,че е нещо лошо,все пак станахме супер близки, и ще продължаваме да се сближаваме и да контактуваме, но няма лошо ,че се съобразяваш с желанията му де. Иначе във фейсбук и аз не съм го качвала още.. няма да е скоро 😁.

G.Savova късметлийка си била,мен ми поставяха упойката 40 мин и първата докторка не можа да я постави дори и извика друг,за да се пробва.... след това също имаше проблеми,а заради толкова много дупчене в гръбначния стълб накрая си откарах 10 дена с главоболие.. но както и да е минало,заминало. Второто дете живот и здраве ще е в България..

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 470
Аз също не показвам снимки, но днес реших да сложа една Hug
Преди години ММ не даваше да участва малката в конкурс на сп. 9месеца, но аз тайно пуснах снимки и тя спечели корица. Много беше горд да я покаже като излезе броя Blush
Паола каката беше същото бебе, но с двойна коса, копие на мъжа ми са и двете.
Девойката е на 10г и постоянно е около него, нооооо все я наглеждам, че го побутва, върти го за краката, пощипва, пробва го пие ли вода, пуска му люлката на силно люшкане, наглася го да гледа ТВ.....пазя го и от нея Joy Точно се чудех мамите с две деца с малка разлика как опазват бебоците от любопитните батковци/каки Grinning

# 73
  • Мнения: 117
Момичета страхотни сте, а малките бебоци и са големи бонбони, ето ни и нас, поздрави от бебе Никол, за пръв път, качвам снимки тук, дано да съм успяла Blush

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 22:17 от Agi82

# 74
  • Мнения: 337
Много сладки бебешорчета, да са ви живи и здрави 😊
Аз не бих се осмелила да кача снимка тук, защото знам, че не е затворена група 😐
Да ви питам, понеже педиатърката ни предложи ваксина за ротавирус, вие мислите ли да я слагате?
Аз съм против допълнителните ваксини, защото им нямам доверие, но знам ли... Питах познати и се оказа, че всички са я слагали.
Нямам време да пиша, чета ви от време на време, защото нашата бамбина иска само на ръце. Трябва да заспи много дълбоко, за да я сложим в легло... Навън също спи и е спокойна, но в нас е ужас. Нощно време се буди през 2-3ч и се почва едно пъшкане, мъчене, надуване... Давам капки Инфакол. Ака по 2пъти за 24ч,ноооо с триста зора, мъчи се в часове, но ака за световно, не знам къде го събира.. Днес сме на консултация

Общи условия

Активация на акаунт