Ниски нива на АМХ и забременяване

  • 40 910
  • 651
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 424
Момичета
В 7. Седмица съм. Всичко е наред и трябва да взимам прогестерон.
Направо не мога  да повярвам ❤❤

# 616
  • Мнения: 514
Момичета
В 7. Седмица съм. Всичко е наред и трябва да взимам прогестерон.
Направо не мога  да повярвам ❤❤
Прекрасна новина Purple Heart
Желая ти спокойно и щастливо бременеене! Да се наслаждаваш на този толкова чакан и важен момент!

# 617
  • Мнения: 5 458
Naixi, честито момиче и до успешен финал!

# 618
  • Мнения: 424
Много ви благодаря !!!!!
Да докторите са учили много години и имат опит. Но и те могат да бъркат. Не го забравяйте

# 619
  • Мнения: 3 283
Е те не са казали, че няма шанс. Казали са, че е малък шансът и трябва да се застраховате, което и сте правили/планирали да правите.
Но и малките шансове могат да се случат!!!

# 620
  • Мнения: 714
Те тия малки шансове много често се случват Simple Smile
Просто не са чели последните проучвания по въпроса. Масово е така, дори репродуктивни лекари в големи столични клиники. И не е ок това, защото някой може да тъгне да прави инвитро, без да има никаква нужда, както щеше да се случи при мен.

# 621
  • Мнения: 132
Аз също забременях след 4 инсеминации и 2 инвитро процедури нормално. Изобщо не очаквах. За съжаление в 8 г.с. сърдечната дейност спря. Но поне вече знам, че може да стане и по нормалния начин🙂

# 622
  • Мнения: 1 895
Момичета , моят НЯР е успял да произведе 4 яйцеклетки , днес беше пункцията . Док извади 4Я от 5 Ф . За мен е добър резултат , повече от това , на което се надявах . Чакам ембриолозите да звъннат и да кажат дали се оплождат . Доплатихме 270 лв за IMSI , понеже сме с намалена морфология .

# 623
  • Мнения: 424
Момичета , моят НЯР е успял да произведе 4 яйцеклетки , днес беше пункцията . Док извади 4Я от 5 Ф . За мен е добър резултат , повече от това , на което се надявах . Чакам ембриолозите да звъннат и да кажат дали се оплождат . Доплатихме 270 лв за IMSI , понеже сме с намалена морфология .

Ще стискаме палци 👍👍👍

# 624
  • Мнения: 20
Sunshine, с теб сме при един и същи доктор, на еднаква възраст и аз съм с Няр. Следя и стискам палци. При първата ми лека стимулация с Гонал извадихме 4, при втората с кломифен и мериоферт само една, ембрион замразен на 6 ден, но след ПИД не става за трансфер… Предстои ми нова стимулация следващия месец.

# 625
  • Мнения: 1 895
Карамелка , а от първата пункция с 4 Я , колко ембриона  станаха  ? На мен не ми е казал , че ще правим ПИД на ембрионите . Аз нямам бременност до момента , нямам и загуби .

# 626
  • Мнения: 20
Карамелка , а от първата пункция с 4 Я , колко ембриона  станаха  ? На мен не ми е казал , че ще правим ПИД на ембрионите . Аз нямам бременност до момента , нямам и загуби .
От първата 3 се оплодиха, 4тата не са я и пробвали, от тези 3 едното спря развитие на трети ден, другите две се движеха заедно, но на 5 ден още не бяха бластоцисти. До 6ти ден остана едно ембрионче. Биопсираха го и го замразиха. Сега имам само него, но резултата от пид е висок мозаицизъм с разрешение за трансфер.
Аз също нямам бременности и загуби. Единствено свеж трансфер на 3 дневен без имплантация. От тогава ги чакаме до бластоцисти и правим пид.

# 627
  • Мнения: 1 895
Ясно 🌺 А ембриолозите казват ли каква е причината да спират развитие ембриончетата ?

# 628
  • Мнения: 20
Не. Единствено видях в препоръката от Пид: Медико- генетична консултация и кариотип за  двамата.

# 629
  • Мнения: 1 895
Момичета , имаме 3 оплодени Я и една незряла . Ще ги чакаме до 5-ти ден . В неделя ще ми се обадят дали имаме някое стигнало до 3-ти ден . Моля се да изкараме късмет и поне едно да замразим на 5-ти ден 🙏🏻

Общи условия

Активация на акаунт