Ще дават "Синьо лято" !

  • 17 676
  • 138
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 583
Благодаря на Лео Hug! Мислех си, че е крайно време да го излъчат. По този повод се сетих и за един друг страхотен филм от старо време/той май не беше толкова детски/-''Чоки''. Ако знам къде и аз бих писала Crossing Arms.

# 46
  • Мнения: 281
Любим филм, сега ако пуснат и "Войната на таралежите" или "Васко да Гама", още повече ще се радвам Grinning
И двата филма ги даваха преди около месец по Канал1. Peace

# 47
  • Мнения: 7 106
Умирам си от кеф за това филмче. Издърпала съм си 6-те преведени серии от нета и до сега съм ги гледала по 2-3 пъти.
Е няма да ми омръзне и не ми е безинтересно, напротив, връща ме в детските години и ми разпалва спомените  Hug.
С удоволствие ще го гледам, пък и съм сигурна че ще бъде качен и на торенти и ще си попълня цялата колекция от серийки, като се надявам един ден и дъщеря ми да го гледа.

# 48
  • Мнения: 7 106
Ето и още малко "новини" от актьорите :

http://foro.loquo.com/viewtopic.php?t=34106

# 49
  • Мнения: 1 399
Супер!
С удоволствие ще си го припомня  Simple Smile
Някой от вас знае ли испански? Защо и на двете места /линковете, които са дали Зори и benighted/ няма осъвременена снимка на Беа?  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 2 567
Супер!
С удоволствие ще си го припомня  Simple Smile
Някой от вас знае ли испански? Защо и на двете места /линковете, които са дали Зори и benighted/ няма осъвременена снимка на Беа?  Rolling Eyes

И мене страшно ме гризе любопитство за Беа.
С моят никакъв испански успях да схвана май, че след Синьо лято не искала да има нищо общо с киното и сега е медицинска сестра.
Ама може и да си го съчинявам  Embarassed Ако някой наистина знае езика, много ще е радвам да каже по две думи за старите ни любимци  Heart Eyes

За Панчо ми стана мъчно, че не изглеждаше много добре и май нещо наркоман бил  Sad

# 51
  • Мнения: 23 106
Един от най-най-любимите ми детски филми. Съмнявам се обаче че ще се хареса на днешните деца. Те са свикнали на съвсем друго.
PeaceАз и сестра ми ще го гледаме със сигурност,детето още е малко,но ще го курдисам и него пред телевизора.Не знам дали е съвпадения,но от 1 седмица съм сложила да ми зъни мелодията от Синьо лято на gsm-a.

# 52
  • Мнения: 616
Страхотна новинка , но за съжаление и аз нямам този канал #Cussing out.А какво ще кажете за "Хайди"- сещате ли се за този вилм също беше страхотен.

# 53
  • Мнения: 353
не само, че ще го гледам, ами и ще си го запиша този път!!!!!!!!!!!!
аз така наскоро и давания отново васко дагама от село рупча си изгледах с кеф, само не го записах, н следващия път  Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 2 381
Един от любимите ми детски филми. Когато го даваха по "Милион и едно желания" винаги се залепях пред телевизора. Когато не съм на бачкане през уикенда сигурно пак ще го гледам. Не знам обаче дали на съвременните деца ще им хареса. Филмът е старичък, а и сега те са повече пред компютрите, отколкото пред телевизорите, за разлика от нас на времето.

# 55
  • Мнения: 4 621
Имам страхотни спомени от този филм Grinning. С удоволствие ще го гледам отново Hug

# 56
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Умирах да го гледам. Падах си по Хави Joy

# 57
  • София
  • Мнения: 1 043

За Панчо ми стана мъчно, че не изглеждаше много добре и май нещо наркоман бил  Sad


Преди доста време майка ми беше изровила от някакъв български вестник инфо за актьорите и наистина за Панчо пишеше, че станал наркоман  Sad За другите хич не си спомням какво прочетох. Хави май си е артист. Ех, що не учех съвестно испански едно време  smile3516

# 58
  • Мнения: 23 106




Ето го ТИТО/Мигел Ховен/


В момента работи в хотел в Нерха,където бе сниман филма Синьо лято

Беа/Пилар Торес/


Оженла се е за един от екипа на филма по онова време,имат дете и работи като санитар в една мадридска болница.

Деси/Кристина Торес/


Има роли в други филми,но не много успешни.В момента работи в същата болница, в която и сестра и Пилар.Има дъщеря на 16 г.

Пираня/Мигел Анхел Валеро/


Има няколко участия във филми.Завършил е телекомуникации и в момента е преподавател-доцент.Женен има с една дъщеря.

Панчо/Хосе Луис Фернандес/


Имал е проблеми с наркотиците.После е отворил малък бизнес.В момета е безработен и живее с родителите си.

Кике/Херардо Гаридо/


Участвал в реклами.Имал е обущарница.В момента се занимава с фотография.

Хави/Хуан Хосе Артеро/


Актьор.

Хулия/Мария Гаралон/


Актриса,на 52г в момента.

Чанкете/Антонио Ферандис/


Нека почива в мир.


Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 13:58 от Деси-мама х2

# 59
  • София
  • Мнения: 5 828
Аууууу, Панчо  Sick

Общи условия

Активация на акаунт