Черен вторник

  • 2 326
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 390
Момичета, вече е сряда  Simple Smile
Желая много усмивки и хубаво настроение на всички.

# 16
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Освен това е и празник!!!Така, че се радвайте на слънчевия и топъл ден! Хайде, на зелено и тихо място!!! Весел ден!!! newsm53 newsm41

# 17
  • Мнения: 408
Уф, дано днес ни върви повече Praynig Ще водя Ива не лекар, че милото почти не спря да кашля през нощта. Дано е от Флудитека, дано са й чисти гърдичките, че не ми се почва с болестите толкова отрано ooooh!
Желая на всички днес да е страхотен, слънчев, празничен ден. Поне времето го обещава.
А на теб, Рени, стискам палци Praynig И на мен ми се е случвало "небето да се срути над главата", но после всичко се оправя Peace

# 18
  • Мнения: 1 680
и на мен вчера ми беше черен вторник- скарахме се със свекъра и си ги наприказвахме от ужасни по ужасни Няма да стъпя повече в тях, добре че мъжа ми застана на моя страна, че току виж си го бях отнесла; Не се шегувам случва се за пръв път; винаги съм била добра и толерантна, но тоя път простотията взе връх; Но пък ми е леко на душата

# 19
  • Мнения: 5 577
Желая на всички усмивки и слънчев ден!

# 20
  • Мнения: 8 917
Днес е сряда - дано вече сте отворили нова, по-щастлива страница  Hug

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Уф, дано днес ни върви повече Praynig Ще водя Ива не лекар, че милото почти не спря да кашля през нощта. Дано е от Флудитека, дано са й чисти гърдичките, че не ми се почва с болестите толкова отрано ooooh!
Желая на всички днес да е страхотен, слънчев, празничен ден. Поне времето го обещава.
А на теб, Рени, стискам палци Praynig И на мен ми се е случвало "небето да се срути над главата", но после всичко се оправя Peace
Мерси.
Дано имате повече късмет днес... На мен ми се очертава поредица от черни дни Sad

# 22
и мен вчера ми беше лош ден мади  падна и си удари главата тичах до пирогов  мариела беше заспал на нашето легло  и се таркули рева  около 3 часа без да спре  и ужас

# 23
  • Мнения: 268
На мен в4ерашния ден беше добър ,но за сметка на ве4ерта .Снощи половинката много ме нарани ,на вси4кото отгоре отри4аше и се скарахме сериозно ,един от най сериозните скандали ,които сме имали досега  #Cussing out  ,бъдещето на връзката ни беше под въпрос  Cry и..............естествено пак компромис от моя страна  Confused . Цяла нощ не спах ,толкова съм наранена. Днес се опитвахме и двамата да се държим все едно нищо не се е слу4ило , но просто..........не се полу4ава. Ядосвам се и на себе си ,4е не проявявам пове4е твърдост и смелост и при поредния спор от този сорт да си тръгна.   Thinking Живота е много сложен ,отдавна го установих ,а съм само на 21 . Какво ли ме о4аква занапред?  Tired

# 24
  • Мнения: 552
На мен в4ерашния ден беше добър ,но за сметка на ве4ерта .Снощи половинката много ме нарани ,на вси4кото отгоре отри4аше и се скарахме сериозно ,един от най сериозните скандали ,които сме имали досега  #Cussing out  ,бъдещето на връзката ни беше под въпрос  Cry и..............естествено пак компромис от моя страна  Confused . Цяла нощ не спах ,толкова съм наранена. Днес се опитвахме и двамата да се държим все едно нищо не се е слу4ило , но просто..........не се полу4ава. Ядосвам се и на себе си ,4е не проявявам пове4е твърдост и смелост и при поредния спор от този сорт да си тръгна.   Thinking Живота е много сложен ,отдавна го установих ,а съм само на 21 . Какво ли ме о4аква занапред?  Tired
Случвало ми се е неведнъж... там е работата, че човек - особено на твоята възраст - има много твърди позиции и си казва: ако се случи еди-какво си, вземам си шапката и си тръгвам... но колкото повече опит натрупваш, разбираш, че това не помага. Най-малкото, защото не просто няма идеални хора - истината е, че хората са страшно различни и е някакъв свръх късмет (ако изобщо е възможно) да срещнеш човек, с който хем да сте на еднакви позиции по основните житейски въпроси, хем да се обичате не като брат и сестра... защото ако хората си приличат толкова много, понякога липсва каквато и да е искра помежду им  ooooh!
Така че... колкото и да съм се съпротивлявала против това, в крайна сметка все до това стигам - че се налага да се правят компромиси, понякога много сериозни. Друг е въпросът кога си струва да ги правиш - това вече е твоя преценка... дали за теб е по-важно да останете заедно, или да изневериш на принципите си - това е другата гледна точка в подобни случаи...

# 25
  • Мнения: 4 473
РЕНИ, дано поредицата черни дни приключи час по-скоро! Hug

На всички пожелавам усмихнат ден и само положителни емоции! Peace

# 26
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Хайде аз да кажа,че вчера ми беше мноого хубав ден.За всички,които вчера са били тъжни искам да кажа,че след всяко зло идва добро и обратното.Радвайте се на хубавите мигове,че те много бързо свършват.Животът е един кръговрат от хубави и лоши дни.
Слънчев и усмихнат ден на всички.  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
РЕНИ, дано поредицата черни дни приключи час по-скоро! Hug
Мерси Hug Нещата са вече ОК, поне се надявам.

Хайде аз да кажа,че вчера ми беше мноого хубав ден.За всички,които вчера са били тъжни искам да кажа,че след всяко зло идва добро и обратното.Радвайте се на хубавите мигове,че те много бързо свършват.Животът е един кръговрат от хубави и лоши дни.
Слънчев и усмихнат ден на всички.  bouquet  bouquet  bouquet
Точно така е Peace Дано хубавите дни са повече от лошите Wink Grinning

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 09:53 от РЕНИ

# 28
  • Мнения: 1 364
Всеки има такива дни....някой ден като тръгне всичко наопъки.
Днес е празник.....слънчево и нека всички са в добро настроение!

# 29
  • Мнения: 3 622
Има дни в които като ти тръгне наопаки с нетърпение чакаш да свърши този черен ден и да започне новия.
Момичета дано на всички ни днешния ден е слънчев и изпълнен само с хубави емоции, пожелавам ви  го от сърце  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт