ОСМИ клас 2020/2021 - В началото на осми клас, стараем се да влезем бързо в час :)

  • 26 624
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Гледайте дали ще обявят места в желани от вас училища. Според мен е възможно, стига да се освободи някъде.

# 751
  • София
  • Мнения: 2 855
Ами и синът ми каза миналия ден, че очаквали още деца да се присъединят към класа им до към края на месеца. 😏Странно, но най - вероятно ще се случи.

# 752
  • Мнения: 6 926
Е, недей така, вече сме си 26.

# 753
  • Варна
  • Мнения: 932
Не съм чела редовно, че бях в отпуск. Като ходя на работа, като че ли повече време за пилеене ми остава.
И аз не мога да си позная тийнейджъра. Надявам се дълго да го държи този ентусиазъм. Ходи сам с автобус на училище, прибира се, тича на тренировки и след това заляга над френския. И като свърши, ме вика да ми покаже какво е писал, да го изпитам и започва да разказва как е било  училище. Такова нещо ни-ко-га не ни се е случвало. Обикновено слага физиономията на сърдит 14 годишен, както сам се определи и се ръфа с братята си. Не знам какво ги правят в това училище, дано дълго да продължават все така. Призна си, че много му харесва да учи френски. По математика решавал задачите на момента в час и беше безкрайно доволен, че им дали само 2 примера домашно. Не може да си представи, че може да има толкова малко домашно по математика. Хваля се много-много тихо, да не разваля магията.
Лична карта за училище трябваше да носят още на 16ти, не знам дали са им ги върнали. В Школо информацията си седи от миналата година, не знам как да променя в ново училище.
Подписах какви ли не декларации, може и да е имало нещо за техническа осигуреност, но не съм обърнала внимание и не помня, честно.
За учениците все още нищо не са ни казали за отсъствия, но в детската градина казаха, че остават правилата за мед.бележка при отсъствие и 10 дни по семейни причини.

# 754
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Мама Блонд наистина какво се случва във вашата паралелка? Познавам две от децата в нея.

# 755
  • Мнения: 4 967
Новата тема, момичета - https://www.bg-mamma.com/?topic=1252679

Давайте предложения за заглавие, да го сменям докато мога!

Честит празник и от мен на Ред, на патерица! Да ти е жива и здрава!

Общи условия

Активация на акаунт