Отговори
# 15
  • Мнения: 4 568
И на мен маските в Маскираният певец не ми харесаха. Повечето изглеждаха като костюми за Хелоуин, имената на много от тях не съответстваха на това, което костюмите представляваха, а някои си бяха определено грозни, като например книгата - една книга пльосната върху нещо безформено. Водещите и те бяха мъка, с едни плоски смешки, които и те не намираха за смешни. А Владо Пенев в повечето случаи и идея си нямаше какво прави там.

# 16
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Здравейте мушмурочета!
Отново сърдечни благодарности на Врабчо, че ме отмени за темата, така е Фани, подкрепяме се и не само заради Юли! Hug
Така, аз много имам да казвам, както винаги, Joy но пък и тук може. Но ще се опитам да съм по-кратичка.
Много ви се радвам, че пишете, защото така от вас научавам "задочно" какво се случва в "Игрите". Не, че запомням нещо, то е и друго, като го гледаш лично, но разбирам, че и там върви към Биг Брадър. Защото "Фермата" засега е точно това. Знаете, че предния сезон го изпуснах, знаете защо, спомените са ми от 4 сезона, и сега този. Е, нищо общо. Изцяло променен регламент, нови правила, нови измислици и основно НЕдомислици, екстри, подобрения, улеснения...с една дума - засега съм разочарована. Силен старт, силни визитки, млади хора и после.....пошлост. Очаквах да липсват по-възрастни участници, тоест, да се усеща липсата им, и излязох права. В такова предаване, с такава насоченост не трябва да се набляга на това, на което се набляга. Ама то и тук, като и там - колкото в "Игрите" има силни, смели и играчи на волята, толкова и тук има фермери......
Цици, джуки, задници и предници. Голи шкембета и малко /или повече/ простотия. Всичко е наготово, магазин им влиз адва пъти да си купуват храна и алкохол, бира и цигари, градина под конец - само да берат от нея....идилия, селска. Поне има природа, като в "Игрите" - там море, тук планина. Дуелът снощи беше булшит, и той скучен, вече и там има промяна в регламента, а накрая никой не отпадна, защото победения получи "сърце в кутия". Поредната смешка. Няма да обяснявам какво е това, няма да ви е интересно. Засега съм разочарована. Но ще си гледам, поне в темата е приятно, не се пише много, добри хора пишат, възпитани, успявам да я следя /здрасти Ави/. Дано има някаква промяна занапред.
"Откраднат живот" си го гледам, Еми беше в потрес, аз не, защото очаквах някакъв такъв развой, четох до едно време в темата за ОЖ, там момичетата са много осведомени и всичко знаят. Ще си го гледам, там няма как да се откажа.
Много ми харесва "Братя", и в темата за него пиша, постоянно го сравняват с "Пътят на честта", но аз него не съм го гледала. Засега "Братя" е по-добър, така казват момичетата. Действието не се влачи като в "Луната", има завръзка, интрига, динамика-за български сериал това звучи гордо, и са кратки сериите. Оказа се, че събота и неделя ги повтарят от 23:00 часа по НОВА, който не е успял през седмицата.
"Маскираният певец" не съм гледала, писах вече, не мисля и да го гледам. Аз и първи сезон не гледах.

За "Игрите" искам да ви питам, има ли студио, и ако има, кой коментира? Някой от нашите стари познайници има ли - Ваня, Жоро Милков, бивш участник? Веско още ли не се е появил?
И още един въпрос, забравих името на полицайчето /Владислав?/, как се справя засега?

# 17
  • Мнения: 4 568
Merri_An, няма студио в Игрите. Полицайчето засега не го дават много, тоест няма драми около него.

Следях само първите сезони на Фермата, след това ми се изтърка като концепция.

# 18
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Тя концепцията тотално е променена от първите 4 сезона, тотално.

# 19
  • Мнения: 4 568
Не знам, не следя. Водещите там обаче са несменяеми предполагам.

Игри на волята този сезон се доближава до Фермата - хранят се прасета и кокошки, гонят се крави Joy

# 20
  • Мнения: 9 124
Ама вярно, че игрите са си , като фермата)))
Едните -жътварите гледат кокошки , прасета, зеленчукова градина и т.н. То си е ферма това, спят всички заедно в някаква палатка с легла на два етажа обаче, тук стадното чувство е силно, че дори и се чифтосаха, няма маса гледам вътре, няма нищо, аз съм в потрес направо , няма баня, някакъв басейн с маркуч ми се видя..бе ферма , та ферма . При това чистят, хранят уж, гонят кокошки канибали, бе...Мери да се премести с две думи , фермата е в игрите))
Другите -рибарите , също са вид ферми. Те гонят крави да доят, овци дебнат, на рибите говорят (нещо, като Добрин))) Даже за фасон и една змия гледах в едни клони два епизода и не разбрах защо я дават (аз ако видя такова нещо, там участниците не я видяха мисля, направо излизам с писъци от играта)
Само ловците не участват с обработка на земя и отглеждане на животни, ама...те са  уж на лукса.

В игрите мисля са разочаровани всички участници, много се изложиха от продукцията.
Нито условията са им нормални (изключвам вила или какво е там, добре е, но не колкото резиденцията в първия сезон) За жътварите са по-зле с тази ферма си мисля , рибарската къщичка си беше по-добре, поне не бяха наблъскани в едно помещение, имаха си баня някаква, на брега на морето бяха, навес с маса и пейки, изобщо...няма сравнение за мен там. За рибарите в онова блато на реката дето ги пуснаха, не може да се сравнява с плажа, където бяха първия сезон.
Така и не разбирам къде снимат, уж на морето, пък то...почти се не вижда никъде.
Да не споменавам и за наградата , дето ги преметнаха. Не знам дали са знаели всичко това, защото повечето биха се отказали си мисля.

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 11:47 от fanfanito

# 21
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Ама вярно, че игрите са си , като фермата)))
Едните -жътварите гледат кокошки , прасета, зеленчукова градина и т.н. То си е ферма това, спят всички заедно в някаква палатка с легла на два етажа обаче, тук стадното чувство е силно, че дори и се чифтосаха, няма маса гледам вътре, няма нищо, аз съм в потрес направо , няма баня, някакъв басейн с маркуч ми се видя..бе ферма , та ферма . При това чистят, хранят уж, гонят кокошки канибали, бе...Мери да се премести с две думи , фермата е в игрите))
Другите -рибарите , също са вид ферми. Те гонят крави да доят, овци дебнат, на рибите говорят (нещо, като Добрин))) Даже за фасон и една змия гледах в едни клони два епизода и не разбрах защо я дават (аз ако видя такова нещо, там участниците не я видяха мисля, направо излизам с писъци от играта)
Само ловците не участват с обработка на земя и отглеждане на животни, ама...те са  уж на лукса.
Та ти описваш "Фермата"!!!
Там такива неща няма, поне засега.
Никакви животни, освен овце, които сами с каракачанки отиват на паша, и сами се връщат, миналите сезони хора ги пасяха, сега тези овце са интелигентни, със сигурност понече от миската от гара Бов.
Ти да видиш, аз бягам от "Игрите", ама те ги правят точно като за мен......Joy

# 22
  • Мнения: 2 495
Мери, няма как да имаме впечатления за Владислав, Вайс, Любомир (например) и др., защото за момента тях ги виждаме само на арената (където се представят добре). Те не влизат в концепцията на продукцията за "интересно". Т.е. те не псуват, не обиждат, не се дърлят с никого, не реват... не проявяват любовен интерес към никоя. Явно сюжетът на тазгодишните "Игри на волята" цели да компенсира не само липсата на "Биг брадър", но и на "Един за друг" (второто не им се получи миналия сезон - визирам Веско и Роберта). Освен
Скрит текст:
явната двойка в живота при жетварите,
Николайчо нещо се обясняваше колко прекрасна е Станимира, Иванка и Димитър се топлеха в едно легло, а психически неуравновесеният Пламен явно е бил гласен за Йоанна (която във визитката си обясни колко си пада по фехтовачи). Други участници в "Игри на волята" също отговаряха явно на въпроса: "Биха ли се влюбили в предаването"...

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 12:56 от Bilyana14.

# 23
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Ясно.
Същата работа, като във "Фермата", набляга се на "интересното" за зрителя - Биг Брадър и любоФ, евентуално бонус секс и някаква драма. След като и двойка са вкарали.....
Но от написаното оставам с впечатление, че моя човек се справя добре, след като не е влязъл в светлините на прожекторите с нещо провокативно, значи е там, за да играе играта. Въпреки, че това надали ще му донесе успех, видяхме човек, влязъл да играе играта къде се оказа - втори....
Но още е много рано все пак.

# 24
  • Мнения: 9 700
Даже за фасон и една змия гледах в едни клони два епизода и не разбрах защо я дават (аз ако видя такова нещо, там участниците не я видяха мисля, направо излизам с писъци от играта)

за мен имаше заигравка на монтажистите със змията .. на два пъти се пошегуваха като дават в кадър близък план змия - в кадър близък план на Христа веднага след това Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 495
Да, мила ми Мери, класически сюжет за война (основно извън арената) и мир (да се разбира любОФФФ). 😂

# 26
  • Другата България
  • Мнения: 37 303

Венцислава си е сменила фамилията на Владимирова. Защо ли, в темата за Игрите някоя клюка да има?

Анчето отново показва тяло.
Много позира, много снимки на дупе основно показва, сега и на бюст.
Извинявам се за снимките, ама не мога и не мога да се оправя с телефона, какво като има намсиколко екстри, като аз не знам да работя с тях...оффф.
Нали си личат хората, другото не е важно...Joy

# 27
  • Мнения: 9 124
А личи си , добре се справяш, моя телефон е смотан и няма памет, пробвах към компютъра снимки да кача и после на един сайт за наеми и не мога да се оправя(( Та ти си добре, направо си хакер))
Хубави са снимките, ама изобщо не мога да ги позная Венца и Анка, сякаш са други хора. Венца имаше ли татуировки, не съм видяла в играта, щях да забележа. Каква шампионка на шоколада станала пък тя, поне в нещо да се уреди. Не знам във флота как набират кадри, дори и на бюро без да могат да плуват, че и морска, направо...добре, че се залепи за Юли от епизод 1 , та я мъкна и пази, пък тя за благодарност...(сега като гледах пак първите епизоди, съвсем си личат нещата и направо побеснявам)
Това Анчето ли е? Хубаво тяло , харесва ми, ама в лице не мога да я позная изобщо.
Все повече клоня към Вайс. Мисля, че ще се доближи най-много до Юлиян, при това не е глупав и ще внимава да не се набива много и конфронтира, а си има и половинка там, та...Добре се справя и добре изглежда, харесва ми все повече, най-много от мъжете там. От жените само Мая харесвам за момента.

# 28
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
С форматирането не се справям, а и има настройки за качество на портретни, пейзажни, документи....нямам време да разуча, и карам по усет.
Венца нямаше татуировки май във формата, така мисля. После си ги е направила.
Ходи по някакви турнири и състезания, за година време това е втора снимка, която публикува, но с друга фамилия. Затова ми стана интересно какво се случва с нея, в нета нищо не съм прочела, затова питах за темата.
За сметка на това Анка поства постоянно, всякакви снимки - на море, на планина, в хотел, на някой връх, на полянка, без полянка, с коте, без коте, с брекети, без брекети, във фитнес, с майка си, с приятелки....снимки да искаш. Основно на тялото си, явно много си харесва тялото, основно задните части. Ако има интерес, ще слягам отвреме навреме по някоя снимчица.

Смених снимката на темата, да не се дублира с предишната. С любезното съдействие на модератор, за което благодаря. Hug
Ако на някой му попадне подходяща, нека ми я изпрати, то и тази ми е изпратена, но нен помня от кого.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Бързо да се запиша и аз,да не ви изпусна.Smile
Благодаря,и на Врабчо,и на Мери,за новата тема!И на всички останали за приятната компания!

Мери, Hug !Аз имам навика,като започна нещо,да го доглеждам докрай.Та дано не изтъпее още,че ще е голяма мъка.Ама...,хванали сме се на хорото...Joy

Общи условия

Активация на акаунт