Отговори
# 720
  • Мнения: 9 124
Четох във фейса снощи, но нямах време да пиша тук. Имаше и снимки от играта. На Любо ясно се вижда , че няма преграда там, където са трите топчета (крайната фаза) и затова така му изпадна топчето в решаващия момент.Също дават две снимки една до друга и се сетих, че така беше в действителност, просто после се заблеях и не обърнах внимание. На Лазаринов топчетата бяха подредени двете в двете външни страни, а по-средата дупката за третото беше свободна. Когато тръгна с последното топче обаче се видя, че свободната дупка е тази в ляво, а не средната. Т.е. има разместване, което не е правилно и не се даде. При всички случай пак има повод за съмнение за нагласяне на битката. Счита се, че са побутнали Лазаринов, защото Любо е по-силен противник и да имат шанс сестрите за по-горна класация. За мен има резон. Снимките обаче наистина бяха така и в предаването (не го гледах пак на запис) се видя. Направо...отвращават вече с тези неща и тези сестри там. То бива, бива, ама не сапунка, а резил стана. Нямам думи, че се ядосах дори сега, когато пак пиша. Толкова се чувствам омърсена , че чак безсилна. Представям си участниците там на какво са подложени. Добре, че Николай им показа някакъв характер. Не се учудвам вече и на Ивайло на реакцията и си идва на мястото. Никой с достойнство някакво не би изтърпял това. Просто договорите ги правят пионки, ама то...всичко си има мярка. Зрителите и ние не сме толкова тъпи.

# 721
  • Мнения: 2 489
Скрит текст:
Билянка, сега като имаш нов профил, обезателно публикувай поне един пост. Каквото и да е, само да има нещо, не трябва да е празен.... Нищо чудно някой да те е докладвал, че си трол и оттам да са те блокирали.
Много ти благодаря, слънчо! ❤ Имам цели два поста. 😂

Допълвам: Битката снощи в ИВ много ми хареса. Жалко, че я нямаше в първия сезон. Искаше ми се да видя в нея СтоЕнча и Пламен (най-бързите за мене в сезон 1), и то да са в различни отбори. 🙂
Панчев я е наблюдавал на живо:
Скрит текст:

Никакви ви няма 🤗, затова продължавам да допълвам: Ей го Панчев и на днешната битка, облякъл жълтото екипче. 😂 Дали и знамето славянско не е донесъл, за да го вее от "трибуните"... 🙄🤣🤣🤣
Скрит текст:

Иииии... продължавам да допълвам 😂:

Ако рязко ви е залипсвало знамето славянско, ей го на:
Скрит текст:

Ето как се дават инструкции преди битка, пък който разбрал, разбрал:

Скрит текст:

И една Капитанка, която "кара мотор" в мола... преди да го затворят:
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 29 ное 2020, 10:04 от Bilyana14.

# 722
  • Мнения: 4 555
Прехвърлям се от темата за "Братя". Какво мислите за този сериал, сравнен с други български сериали, които (например според уикито Smile ) също влизат в графата криминални и драма, например "Под прикритие" и "Дяволското гърло"?

# 723
  • София
  • Мнения: 27 156
В крайна сметка какво стана с Викито? Правила ли е кекс с боксьора, вече би трябвало да се знае?

Аз все още се колебая дали да го почвам. В смисъл това което ме спира и заради което не го почнах са многото епизоди. Като видя Бг продукция с 30+ епизода и ми става лошо. Още ме държи кошмара ''Скъпи наследници'' А може би ни чака и 2 сезон и така до безкрай, като гледам кой е продуцент на шоуто.
Но гледам че половината редовни потребители (и доста и от тук списващите) в секция Филми и развлечение го гледат, така че ще видим. Simple Smile

# 724
  • Другата България
  • Мнения: 37 205
Според мен не е правила, и според много други също.
Точно и конкретно никой не каза.
С две ръце препоръчвам, той тази седмица приключва. 65 епизода, по 25 минути, ще ги опаткаш за две седмици.

Прехвърлям се от темата за "Братя". Какво мислите за този сериал, сравнен с други български сериали, които (например според уикито Smile ) също влизат в графата криминални и драма, например "Под прикритие" и "Дяволското гърло"?
Аз надали съм точния човек за отговор, защото аз най-много съм писала тук за сериала.
Знаеш моето мнение. За мен това е един от най-успешните български сериали евър. И да, мога да го сравня само с двата посочени от теб - "Дяволското гърло" и "Под прикритие". Колебая се кой от трите ми е фаворит.
Наистина ми е трудно да определя.
Единственото, което не ми допада е, че май ще има сезон 2. А не биваше.
Можеха да завършат сюжета тук, но не са очаквали явно такъв интерес и е променян сценарият в движение.
Но иначе - със забележки естествено, много доба продукция. За българска такава.
Накрая само малко наблягат на драма повече, отколкото на криминална такава, ама то и това се очакваше.
Всички актьори се справят успешно, дори накрая и Снежа ми харесва.

# 725
  • Мнения: 2 489
Аз не съм точният човек, който да даде отговор... За "Дяволското гърло" и "Под прикритие" нищо не мога да кажа, защото не съм ги гледала. "Брата" го следя, но честно казано и да изпусна част от епизод, не го гледам на запис... тъй че точно "следя", когато мога.

Дяволче, поради същата причина не се включих и в дискусията - "Сървайвър" не съм гледала (признат грях е половин грях 🤪), "Къртицата" също, както и "Фермата". Само някои Биг и Вип брадъри, единият по принуда 😂. Така и с другите готварски или музикални шоута. 😉
Еднозначен отговор за кекса не дадоха, но такъв според мене е имало, защото Викито се беше притеснила за някакви неща на лаптопа на Боксьора.

# 726
  • Мнения: 1 875
"Дяволското гърло" го започнах, но не го довърших - не харесвам Духовникова, а и сериалът не е моя. "Под прикритие" е класика, много добър. "Братя".... ей този актьор, който играе Топал е жесток. Сериалът ми харесва, но топа ми е "Под прикритие".

# 727
  • Мнения: 2 625
"Братя" и "Под прикритие" са на едни и същи сценаристи, така че очаквам да поддържат същото ниво. Все някога ще му дойде ред и на "Братя" да го изгледам. Но така, както "Дяволското гърло" ме е държал пред телевизора, никой друг български сериал не е успял. За мен си остава номер едно.

# 728
  • Мнения: 4 555
Diavolo, защо толкова се вълнуваш за Вики и кекса с боксьора? Боксьорът вече даде фира. Аз сега се вълнувам дали ще стане нещо между нея и Симката, защото тя много предизвикателно му се показа по едни шортички и той едно жадно я изгледа.

"Братя" ми харесва, но не чак толкова колкото "Под прикритие" или пък "Дяволското гърло". Но аз по принцип си обичам филми и сериали, в които се водят полицейски разследвания, без твърде много странични драми и с някаква загадка за разрешаване, която не е от типа "всички знаем, но чакаме добрият герой да се сети". Харесва ми, когато има и поне малко кадри, които въвеждат в атмосферата на мястото, където се развива действието, примерно забързан град или природа, когато е снимано под различни ъгли, когато в сюжета има подвеждащи линии и обрати. Тези неща присъстваха сякаш повече в "Дяволското гърло". "Братя" ми идва в повече семейна драма.

# 729
  • Другата България
  • Мнения: 37 205
"Дяволското гърло" го започнах, но не го довърших - не харесвам Духовникова, а и сериалът не е моя. "Под прикритие" е класика, много добър. "Братя".... ей този актьор, който играе Топал е жесток. Сериалът ми харесва, но топа ми е "Под прикритие".
Добре дошла във фен клуба ва Влади Михайлов! Purple Heart

# 730
  • София
  • Мнения: 27 156
Защото мразя нагли престъпници и как млади и хубави момичета им се слагат, а свестните момчета са винаги пренебрегвани.

# 731
  • Другата България
  • Мнения: 37 205
Защото мразя нагли престъпници и как млади и хубави момичета им се слагат, а свестните момчета са винаги пренебрегвани.
Да не те е зарязала някоя млада девойка заради дилър на дрога?
Шегувам се, естествено.

Накрая младите момичета се усещат, нашето се усети и то не съвсем накрая, и вероятно съвсем накрая ще се вземат с доброто момче. Тоест, справедливостта ще възтържествува, споко.

# 732
  • София
  • Мнения: 27 156
Simple Smile

А мне, макар че едва ли ще ми повярвате след написаното, хех.
Знам, че се шегуваш. Просто от както се помня имам тази непоносимост към този житейски факт. :о

# 733
  • Мнения: 4 555
Защото мразя нагли престъпници и как млади и хубави момичета им се слагат, а свестните момчета са винаги пренебрегвани.

Не познавам никакви престъпници в реала и подобни неща не знам дали са масова практика Rolling Eyes Аз лично никога не съм харесвала момчета/мъже, които го играят лошото момче, и винаги съм искала свестен човек до себе си. Същото важи за почти всички мои приятелки още от ученическите ни години.

Може би във филмите за повече драма го представят така.

# 734
  • Мнения: 2 489
Скрит текст:
Аз пък да си призная съм си падала по "лоши момчета"... когато съм била малка. 😂 Имаше един, когото си харесвах от първи клас (от тогава са ми първите спомени). Всъщност "лошото" момче не беше лош човек, но при него драмата беше голяма. Не знам защо ме е привличал... може би аз бях твърде "добро момиче"... давано за пример от бабите пред блока. 🤣🤣🤣 Но в крайна сметка се омъжих за "добро момче". 😉😁

Допълвам с нещо от Веско:


Пуснах тази част от лайфа, за да чуя отговора на този въпрос и да го споделя с вас. Определено този въпрос го изнерви, каза, че му идвало да изкърти волана (шофира), а отговорът му беше "има нещо такова". Ядосва се, че трябвало да преиграват разни битки (и той призна този факт) и каза, че не му дремело вече от договора, била минала една година. Не знаел кой трябвало да е победител - той, Юли или Пламен, но не можело най-комплексният да влиза с пояс във водата. На кастинга имало и плуване. Не знаех, че е бил женен и разведен... за да си оправи документите в САЩ. Ако намеря време и нерви да изгледам този едночасов лайф, ще пиша.

Поизгледах лайфа и допълвам: Останалите въпроси не бяха свързани с Игрите, питаха го лични неща. Питаха го какво за него е щастието, от какво се страхува, изневерявал ли е и такива неща. Ако ви е интересно, ще напиша какво е казал. Ето нещо интересно за Мери - април щял да се върне в България, но нямало да каже за колко време. Искал да си завърши висшето образование и евентуално да стане учител по физическо (ей тоя "даскал" как е впечатлил и Веско, и Георгиос 😁). Купил си е къщичка в България. Искал да се върне тук, но ако се променят нещата в страната ни - управляващи, здравеопазване, съдебна система, ако има сигурност. Щял да участва в онлайн риалити с битки заедно с тези от Фермата, които направиха лайфа с него (въпросният Димитър и русата девойка).

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 08:07 от Bilyana14.

Общи условия

Активация на акаунт