Отговори
# 75
  • Мнения: 1 943
Пълна скръб е. ММ каза, че тая Екатерина е за психиятрията. Пълно куку. Язък за хубавия формат.
Влезнах в фб след края на предаването да прегледам коментарите. Плачевно е положението. Много малко коментари. Много нисък рейтинг. Искат си Юлиан хората. Искат жени като Амелия-Мира и Марешка, искат си Роберта, ако щете и Ана-Мария и най-комплексните жени - Близначките. Къде, къде каста им беше в пъти по-добър. Имаше плувци, комплексни играчи. Сега тук няма нищо.
Сестри, гаджета, кифли и кифльоци. Както се беше изразила една потребителка ли беше потребител ли беше в страницата в фб: Игри на кръстопът, съдби на Волята.....Пълен бълвоч.

# 76
  • Мнения: 2 700
Пълна скръб е този сезон на Игрите.
Гледам го вече повече по инерция, отколкото да ми е интересно.
И то само на частта със самите игри.
Дори участниците са пълна скръб.
Това русото момиче, което копа дупка за Рибарите, ме изнерви до предела. Като дакел копа в една точка, сигурно е изкарала един час така. И не се сети да мръдне пет сантиметра в страни и да разрови останалия пясък. Хората се прибраха по къщите, тя рови ли, рови в една точка. Тези хора не просто не са за там, те не са за никъде.

# 77
  • Мнения: 3 502
Писах в другата тема, но и тук споделям огромното си разочарование от сезона. Даже не ми се коментира, толкова елементарни и плоски похвати уж за по-висок рейтинг, а всъщност ще загубят зрители. Ако продължават с бигбрадърските истории, ще спирам звука и ще гледам само битките. Много е неприятно и със спойлерите - скоро очаквам да се появи информация и за победителя, което напълно обезсмисля гледането на формата.

# 78
  • Мнения: 1 943
........ скоро очаквам да се появи информация и за победителя, което напълно обезсмисля гледането на формата.

А той вече единият финалист е ясен още от втория ден. Въпрос на време е.

# 79
  • Мнения: 4 684
........ скоро очаквам да се появи информация и за победителя, което напълно обезсмисля гледането на формата.

А той вече единият финалист е ясен още от втория ден. Въпрос на време е.

emiliq.nikolova88,
Скрит текст:
кой е единият финалист?

На базата не на някакви спойлери, а на наблюдения от игрите и предаването очаквам преди финала да отпаднат всички жени от рибарите, като Екатерина ще се опитат да я задържат в играта поне до обединението на племената, за да има драми със сестра ѝ, която също ще се задържи достатъчно дълго. При жътварите от жените до финал може да стигне евентуално Джералдин, която е с едра и набита конструкция, а и на фейсбук страницата при представянето единствено под нейната снимка беше изписано името, което по-вероятно е случайност, но знае ли човек? Ваня също е добре подготвена според мен.

От мъжете на финал виждам Тодор, Вайс, Любомир и Владислав.

# 80
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Ави, то и аз вече си завиждам, като ви чета.
Снощи докато чаках "Братя" за минути попаднах на финала на епизода, Ралица обясняваше на две девойки как трябва да се крият и да се правят, че не се познават. Едната да краде яйца и да ги дава тайно на другата. Разбрах, че били сестри, ама другите не знаели. Joy
Бетер сапунка, освен гаджета, за които също другите не знаят, сега и сестри. Това бие дори нашата "Ферма" по Биг Брадърство. Горките хора, които са отишли там да се състезават, наистина. Сценариите от сезон 1 са си майсторство, това вече на аматьорко изпълнение ми прилича. Нещо като "дека са ти пръстените" и тризначките, класика в жанра. Просто нямам думи....те затова хората не спират да говорят за Юлиян, няма такъв като него в този сезон, така като ви чета.

# 81
  • Мнения: 2 549
Няма и да има, Мери. Тия като Юли видяха за какво става въпрос в първия сезон и надали са отишли на кастинг за... Биг Брадър. Като са видели и че "победителят" се определя на принципа "догоденко и нагласяив". Неслучайно имаше коментари след края на ИВ 1 от сорта: "Не мога да плувам, значи съм перфектният победител!".

Последна редакция: вт, 15 сеп 2020, 15:49 от Bilyana14.

# 82
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Лошото е, че това се търси, Билянка.
Хората искат хляб и зрелища, и затова продуцентите наблягат на него.
Донякъде е разбираемо, но така се опорочава цялата идея, има и такива като нас, които все пак искат да гледат състезания, наистина воля, съчетана със стратегия и бистър ум. Каквито качества притежаваше Юли, той и затова стигна до финала, затова и хората го харесват. И не само него, и Веско, и Пламен, дори Е/С, Роберта....
Не знам, и аз си искам "Сървайвър", ама много си го искам.

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Сървайвър ми е най-голямата любов.
Но и там бая ядове хвърлих.Вече не помня,но тогава имах информация колко пъти са се преигравали игри,колко пъти е говорил Вана по телефона с жена си... Добутаха си го и него до финала.
Как пък едно читаво нещо не може да се направи като хората? Rolling Eyes

п.п.Мери,ако искаш да се посмееш,пусни си териториалната битка от вчера в началото /по-точно-втората двойка/.Да видиш как се гребе статично...Няма такъв смях.

# 84
  • Мнения: 9 700
п.п.Мери,ако искаш да се посмееш,пусни си териториалната битка от вчера в началото /по-точно-втората двойка/.Да видиш как се гребе статично...Няма такъв смях.

мда,топ момента на сезон 2 досега

# 85
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Едва ме навихте. Joy
След малко ще го направя, имам още няколко задачки и ще седна да отморя с тази ...пародия.

# 86
  • Мнения: 3 502
Да, не е за изпускане, Мери, задължително го гледай. Blush

# 87
  • Другата България
  • Мнения: 37 758

Трагедия в няколко действия! По-точно трагикомедия! Наистина няма такъв смях! Те тези дори и не разбраха, че гребат на място. Да не говорим колко бяха трагични през цялото време, нямаха синхрон, стиковка, всеки ръкомахаше с това гребло кой накъдето свари. Откъде са събирани тези? Сините като цяло ми се виждат най-плачевни, траките бяха на светлинни години от тях /най-слаби те бяха от нашия сезон докато прабългарите отидоха там/, онази девойка, дето ровеше в пясъка да търси торбичките тунел прокопа, ама на едно място, дълбае, дълбае...жълтото момиче още отначало започна навсякъде, не само на едно място, е, и късмет извади с ключа - още в първата торбичка, като Шестака с дънерите /това е от "Фермата"/. Една с джуки като на динозавър и екстеншъни е някакъв абсолютен статист, дето се опита и пъзел да реди, и това не можа да направи....тази за какво е там? Майкоуууу....плачевна работа.
Най-много като че ли ми допадна червения отбор, дали защото ме влече към цвета, или защото ми се стори, че онова момиче, Ваня ще стигне далеч. И другата девойка Симона ми допада.
Някакъв Тодор също /този е ямболския бек, нали?/ много надъхан и превъзбуден ми се стори.
Жълтите....не можах да се ориентирам, ама Влади моя човек май е там, или бъркам?

Едитвам.
Пост на Панчев във ФВ. Снимката не поствам, на него и Георгиус е.
"Да Ви споделя нещо лично... В едно реалити предаване както камерите могат да запечатат всяко Ваше действие, така може и да не успеят! Който от Вас е гледал първият сезон от Игри на Волята, знае по какъв нелеп и несправедлив начин участници се контузиха и поради тази причина напуснаха формата. Тази игра не беше измислена и подсигурена!!! Това бяха Георгиос и Наско! С Георгиос си допаднахме от самото начало и решихме да делим една стая, а последните дни и едно легло (защото в резиденцията отстъпихме “нашата стая” на Роберта и Стоян, тъй като леглата бяха единични) С Георгиос си бяхме обещали топ 8 - етап в който вече няма племена и всеки играе за себе си. Категорично смятам, че ако не се беше контузил щеше да стигне до финалната фаза! Аз бях човека който виждаше и усещаше неговата болка. Молех се вечер да не се завъртя в леглото и да му причиня още по-голяма болка! Беше ме яд ама много яд, че ще се разделим. Гледах нещата от спортна и човешка гледна точка! Това не беше справедливо - за това след поредната недомисленица от страна на някои хора избухнах зад камера! Беше ми се насъбрало, а и помнех болката на моето братче! Все едно да си се готвил за Олимпиада и някой да ти подлее вода... С мен си носих Икона и кръстче за късмет! Когато Георгиос обяви, че не може да продължи и напуска, много деликатно му подарих кръстчето за късмет! Прошепнах му бързо възстановяване, ще продължа започнатото и ще изпълня обещанието - топ8... и ще се видим навън! Онази вечер на раздяла той ми прошепна “искам да ти покажа нещо” Извади от чантичката си кръстчето... каза ми с насълзени очи нося си го и ти благодаря за жеста! Направих снимка и Ви споделям този личен момент!
Обичам те брат!
П.С. Тъй като ми сподели, че вече си част от образователната система, ти желая попътен вятър и успешна година! Предай на децата това което си като човек и дисциплиниран спортист! Сигурен съм, че ще бъде оценено...."

Тъй, тъй. Това го знаехме, много отдавна го знаехме. Писах го още в последната тема за миналия сезон, онази, конфликтната, дето разни ....хора искаха доказателство за думите ми. Ето го доказателството. Едно от всички. Сега става ли ясно, донякъде, защо Веско нямаше да спечели този формат, въпреки, че беше достоен за финал? Стана ли ясно защо ОНЗИ полуфинал, тоест финалната битка се преигра ТРИ пъти? Стана ли ясно защо трябваше Добрин да е срещу Юлиян, а не Веско? Стана ли ясно защо Добрин показа такива невероятни математически заложби, сякаш цял живот се е занимавал с математика? Стана ли ясно защо теглото на сандъци и вериги не беше съобразено с теглото на Юли, и въпреки това той се справи, а Панчев го хързулнаха със задачата? Оффф, как се изкушавам едно чатче да постна с един ГОЛЯМ участник....ама пусто дала съм дума.....

Последна редакция: вт, 15 сеп 2020, 19:23 от Merri_An

# 88
  • Мнения: 1 943
Мери, мисля, че Владислав беше от Жътварите.

Джералдин е поредният участник от ИВ 2, чиито любимец е наш Юлиан.

Скрит текст:
[\spoiler]

# 89
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Еми, аз не знам кои са жътвари, рибари и сватбари.
Аз ги знам по цветове. Joy

Общи условия

Активация на акаунт