Отговори
# 675
  • Мнения: 9 123
Мери, ама може да са му останали на Добата парички от наградата. Той още нищо не бил изхарчил от тях беше казал. Та...Тина да му помогне е решила май))

# 676
  • Другата България
  • Мнения: 36 883
Не мога да си представя Радостина и Добрин като двойка, не мога и не мога.
Продължавам да смятам, че е някаква грешка.
Стига, Фани, ти вярваш ли го?
Дори и за пари? Че те някога ще свършат, тия двамата са на светлинни години един от друг......

# 677
  • Мнения: 9 123
И аз не го вярвам, ама казват хората, че било така.
Ми, кат свършат парите...местим се, кво толкоз))

# 678
  • Мнения: 2 608
Тя и любовта има склонност да приключва внезапно Wink

# 679
  • Мнения: 6 604
Казах на ММ (колеги са), не вярва. 😉
Разведения с две деца също е колега. 👌

# 680
  • Другата България
  • Мнения: 36 883
Кой е разведен с две деца?
Аз съвсем се ошашках.

# 681
  • Мнения: 6 604
Кой е разведен с две деца?
Аз съвсем се ошашках.
Гаджето. Поне това, за което знае той. 😉Колегата. 👍

# 682
  • Другата България
  • Мнения: 36 883
Чакай сега, чие гадже?
На Радостина или на Добрин?
Нали Добрин живеел с Радостина?

# 683
  • Мнения: 2 608
Не ги виждам като двойка, защото Радостина ми изглежда като човек, който държи на имиджа.
Какви тиради дръпна за развода си, сакън някой да не си помисли нещо за нея.
Така че слухът за нея и Добрин ме развесели, обаче не вЕрвам.
Предполагам, че разведеният с две деца се различава от Добрин като типаж, нали Laughing

# 684
  • Мнения: 6 604
Чакай сега, чие гадже?
На Радостина или на Добрин?
Нали Добрин живеел с Радостина?
Живее, друг път. 😜 😂

Предполагам, че разведеният с две деца се различава от Добрин като типаж, нали Laughing
Според мен хич не си прЕличат. 😜 😂

# 685
  • Мнения: 9 123
Да, хубав мъж изглеждаше на снимката.
Не помня вече какво писаха за него, то имаше статия със снимки още докато бяха във формата.
Не, не е такава Тина. Прави се. Вярно дръпна едно слово, та чак ме разплака дето се вика, ама...хич не са били така нещата. Развода е по нейно желание , то с такова...кат захапе и това е. Човекът май е имал второто съвсем мъничко детенце помня, ама тази така се е увъртяла, че зарязал и жена, и деца и те така. Поне още не се беше развел, сега не знам как е. Тогава живееха май заедно, но той не беше се развел, тя беше разведена.

Ето намерих. Тук го има сниман с нея, по-млад е малко, с две момчета, били са на Бали двамата, ама явно е свършил парите или се е върнал при жена си, дано е второто. Ако е вярна новината с Добрин де, на мен също не ми се вярва, ама..

https://hotarena.net/tainiiat-jivot-na-radostina-ot-igri-na-voliata

Последна редакция: сб, 14 ное 2020, 21:52 от fanfanito

# 686
  • Другата България
  • Мнения: 36 883
Чакай сега, чие гадже?
На Радостина или на Добрин?
Нали Добрин живеел с Радостина?
Живее, друг път. 😜 😂
Знаех си.
Сигурна бях.
Просто това няма как дори и в най-смелите ми фантазии да си го представя.

# 687
  • Мнения: 1 855
Нимоа... На Добрин простотиите. Злобен, злобен...Така и до ден днешен не мога да разбера защо той спечели 1-ви сезон!?

Скрит текст:

П.с В официалната тема пак 5 стр дъвкаха Юлиан. Grinning

# 688
  • Мнения: 9 700
А луната е куха,куха ...

# 689
  • Мнения: 2 608
Както казах и там - букварче, Добринчо, букварче! Joy Може и в електронен вариант, да не цапаш природата.

Как няма да дъвчат Юлиян, като тази година и кастингът, и цялото предаване са две нива под миналогодишното и то няма просто какво да се дъвче. Освен да се говори равностойни ли са игрите за мъже и жени, коя сестра е по-ужасна и колко точно глупав е Тодор, няма какво да кажеш, защото от екрана се лее едно нищо.
Макар че бих похвалила снощната игра. От доста време насам ми беше интересно и ми беше удоволствие да гледам, а краят не беше предизвестен.

Общи условия

Активация на акаунт