Матиращ шампоан за руса коса

  • 6 317
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Балсамът на Лонда от професионална серия ли е, къде да го търся?

# 16
  • Мнения: 5 140
Балсамът на Лонда от професионална серия ли е, къде да го търся?

На мен ми го препоръча фризьорка.
Не пише, че е професионален. Цветът е сребристо сив.
225 мл го купих за около 10 лева, в магазинче за дезодоранти, парфюми....

# 17
  • София
  • Мнения: 6 259
Можеш ли да опишеш как изглежда опаковката и какво пише?
Аз пък досега не съм виждала шампоани и балсами на Лонда (много ми харесва балсамчето в боите им), не че съм търсила много старателно, де. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 140
http://www.londa-consumer.de/index.php?page=29

Това открих, но моят балсам не го виждам.

# 19
  • Мнения: 1 063
Що бе? Аз пък съм доволна от на Loreal професионалният шампоан и маската - Vitamino Color, но не този Shine blonde. Русото ми ставаше страхотно и никакви жълтеенета.

# 20
  • Мнения: 590
Балсама на Лонда е много подходящ за поддържане на пепеляво- сиви отенъци.Последно когато го купувах беше в лилава тубичка/шише като шампоан.Продават го в козметиките с цена около 10лв

# 21
  • Мнения: 5 140
Балсама на Лонда е много подходящ за поддържане на пепеляво- сиви отенъци.Последно когато го купувах беше в лилава тубичка/шише като шампоан.Продават го в козметиките с цена около 10лв

Точно така има го значи все още, защото моя съм го купила преди около година и нещо.

# 22
  • Мнения: 27 524
Балсама на Лонда е много подходящ за поддържане на пепеляво- сиви отенъци.

И аз съм чувала добри отзиви за него  Peace

# 23
  • Мнения: 17 407
Благодаря на всички за отговорите Hug Купих балсама на Престиж- тъмно-рус. Майка ми от доста време е тъмно- руса, уж за да избегне гадното жълто... Ще пиша дали е доволна. Тя по принцип харесва пепеляво- рус; като се боядиса в такъв цвят, може да пробва и този на Лонда Wink

Общи условия

Активация на акаунт