ВРАЦА 3

  • 22 046
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 042
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Охлювче !

Желая ти много здраве, щастие и любов!

# 211
  • Мнения: 3 042
Добре дошла, Slyn4o  !  bouquet

Лична лекарка на мойте деца е д-р Якимова, добра лекарка е, но не винаги съм на едно мнение с ния и за това понякога водя дечковците при един частен педиатър. Grinning

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 10:27 от rubi

# 212
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Честит Рожден Ден Охлювче! newsm59
Желая ти много любов и едно прекрасно, и спокойно бебче.
Момичета има нов дамски фитнес срещу болницата. PeaceДнес ходих и много ми хареса.Ново е,уредите са добри и инструкторката е супер.

# 213
  • Мнения: 25
Здравейте моми4ета:) Извинете 4е така се намесвам в темата за лекарите от растояние, но Arven ти сигурна ли си за Румен Митов?Искам да кажа, 4е аз имам лоши спомени от него.Ти ходила ли си 4есто при него,имала ли си достатъ4но много контакти с него?Ако е така може би се е променил.
 Slyn4o аз бих препоръ4ала Д-р Тодорка Виденова във 2ра градска.И като 4овек и като лекар няма по добра от нея.Страхотен диагностицик да ви кажа.Майка ми и баща ми,а за съжаление и аз имаме проблеми с бъбреците, на майка ми и бяха поставили диагноза рак даже веднъж, но благодарение на нея нещата винаги излизаха на добре.И медицинската и сестра е страхотна.Единствения недостатък е 4е има наистина ужасно много пациенти.
Поздрави от мен Simple Smile

# 214
  • Мнения: 582
Благодаря ви много момичета за топлото посрещане!
Времето е толкова хубово, че прекарваме по цял ден навън и хич и не го пускам РС-то.....
Относно докторите, май съвсем се обърках. Малката ще я запиша вероятно при някой от споменатите, а себе си се чудя дали да не се запиша в Св.Ана, тъй като ми е най-близо  newsm78 Някакви мнения по въпроса ?

# 215
  • Мнения: 1 462
Ами аз нямам оплаквания от Митов. Поне когато съм ходила винаги ми е давал направления и ми е назначавал изследвания. Родителите ми същоса при него. Нямам други впечатления. Вероятно за всекиго е различно newsm78

# 216
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... водя дечковците при един частен педиатър. Grinning

кой е той, ако не е тайна?

Привет градски чада! Как сте?
Добре дошла на Slyn4o!   bouquet

Поздравиииииии  Heart Eyes

# 217
  • Мнения: 3 042
Здравейте, момичета!

Ние сме добре. На Мими шарката и мина вече. От понеделник е пак на училище.  Много леко прекара варицелата и с много малко пъпчици. За Злати още не се знае дали ще се разболее, има още 2 седмици. Лекарката каза, че до 21 дни може и той да се обрине. Вече мина  1 седмица.

Шани, педиатърът е д-р Бисер Тодоров. Много съм доволна от него, но той не работи със здравната каса и посещенията при него са малко соленички, за това и го посещеваме в краен случай. Но пък се отзовова по всяко време, което не може да се каже за личната лекарка на децата.

Поздрави на всички!    bouquet

# 218
  • Мнения: 1 102
Точно като rubi правим и ние. Бисер Тодоров за нас е краен случай, защото ни е скъпо, но сме много доволни от него. Винаги се отзовава, дори и по телефона само. Интересува се от детето. Веднъж дори ни беше казал да му пишем sms (за да не се набутваме), ако има промяна в състоянието на Дени и той да ни се обади. И в болницата като лежахме беше същия, когато беше на смяна.

# 219
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...педиатърът е д-р Бисер Тодоров.

аха. Ясно.

И аз тук действам така с един читав д-р.
А колко му е тарифата на този д-р Тодоров?

# 220
  • Мнения: 3 042
Шани, 20 лв е. Sad

# 221
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

нашия е по 40лв.

# 222
  • Мнения: 3 042

МалИ ужасТ  ooooh! Тия доктори много пари взимат. Sad

# 223
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте,аз съм вече с противоречиви мнения за д-р Тодоров.Първият път като водих Марти му предписа инжекции против възможна уроинфекция.От микробиологията после ми казаха,че вероятно инфекция не е имало,а тези бактерии са защото не е забелена пишката.Онзи ден ходих пак при него да го погледне,че вдигна еднократно 37.4 и той каза,че има отит на ляво ухо и пак антибиотик.Да ама аз не го купих и на следващият ден го заведох при Киркова.Тя беше категорична,че детето е здраво.По думите на Тодоров,ако не сме били отишли веднага,едва ли сме щели да изкараме ноща.Да ама детето спи без проблем вече три нощи и повече не е имал нито температура нито нищо.Сега пак профилактично изследваме урината за бактерии.Май ще трябва по-набързо да забелим пишока.
След тези първи допири до Тодоров нещо не съм доволна.Какво толкова го хвалят,освен,че е сладкодумен.А иначе аз досега съм плащала по 25 лв ,защото и двата пъти го е гледал на ехограф.Някой чувал ли е за д-р Симеонова-детски уролог?

# 224
  • Мнения: 369

Скорпионка, радвам се за вас. А какво работиш, ако не е тайна?
Разбира се че не е тайна  Joy Joy В складовете на ОКС съм се замотала , там при мъжо да го следя из късо  Mr. Green
Продаваме компютри нови и втора употреба и консумативи за тях .
Детенце пак започна с рева като се върна едната госпожа от отпуска , незнам какво да правя да говоря с госпожата ли или с лелката която е с нея на смяна  newsm78 .Госпожите каязват едно , лелките друго а пък Василена съвсем различно от тях ooooh!
Склонна съм да вярвам на лелките защото след един по обстоен разгвор с едната лелка после госпожата и направила забележка че на родителите се казват само хубави неща . Детето е спало и се е наяло и всичко е ОК.

За таксата на частните лекари - Аз лично не съм ходила при Тодоров , само съм чувала добри отзиви за него  bowuu
Водя детенце при д-р Гешева и ми взима все още по 10лв като редовен клиент Sick което не е много добре  Naughty но така се случва .За сега съм много доволна от нея , по принцип не е привърженик на антибиотиците ако наистина не е наложително.
Онзи ден ходих пак при него да го погледне,че вдигна еднократно 37.4 и той каза,че има отит на ляво ухо и пак антибиотик.
Калинка защо си го завела на доктор с такава температура , аз доколкото знам е в рамките на нормалното за малко дете newsm78 знам ли .Василенка я водя ако вдигне вече 38 и не иска да спадне от взетото лекарство  Thinking
За детски уролог ще попитам една позната , детенцето и имаше проблеми и изказа големи възхищения от доктора но кой  ooooh! забравих . Ще и се обадя и ще пиша .

Чао ви за сега и Поздрави на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт