Стилът ни според възрастта - тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 2)

  • 52 493
  • 832
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Жилетки и шалове имам ли, есента и зимата са ми готови. А имам и от двете по много. Шалове спрях да купувам, откакто сме в Испания, вече 5 години. Бяха ми голяма страст и съм задръстена с тях, износвам сега. Обаче пък новата ми страст са жилетките...

# 16
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!

Да, лично аз обичам широки панталони, но просто не ми стоят както искам и залагам на тесни и вталени поли и  панталони. 

Light Beam, черната рокля на точки и кремавото яке са много готини.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Всичко имам за есента, включително обувки, купени пролетта и още не обувани.
Имах нужда да подменя якетата, скоро го направих.

Смятам, че за жена, която обича хубавите дрехи, имам малко, но ми стигат. Никога не съм била шопинг маниачка и жена, която никога няма какво да облече 😂. Не обичам в гардероба ми да има дрехи, които не обличам или това е твърде рядко.

И по този повод дрехи на големи плетки и модните, явно, плетени елечета без ръкави, ще минат без мен. Усещам, че и с каубойските ботуши ще е същата работа.

Не сменям грижата за кожата ми според сезона. Имам себорея и съм намерила козметика от която съм доволна, включително крем с фактор 50+ ползвам целогодишно. А, сетих се, че само лятото ползвам обожаваното от мен сухо олио на Нюкс, което сменям с лосион през останалите месеци.

И грим не сменям. Спирала и задължително червило, защото и кожата на устните ми е изключително суха.

И парфюми не сменям според сезона. Любимите ми ги ползвам целогодишно.

Изобщо се налага следния извод: много съм скучна и предвидима 😂

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 17:22 от missNoir

# 18
  • Мнения: 606
Интересна тема с интересни участници, чета я.
Честити нови покупки на всички.

Цитат
Готови ли сте за есента? Кои са любимите ви визии за този сезон, какво ново ще добавите, какво променяте в ежедневната си грижа в хладните месеци?

Отговарям поред:
Винаги добавям нови неща за новия сезон, сега започвам за есента.
Нова за мен визия - рокли и поли, преоткривам ги след 15-ина години носене основно на панталони.

От днес:
пола
Скрит текст:
ще я нося с подобни обувки  /вече имам такива/ или със същите, които евентуално утре ще купя:
Скрит текст:

# 19
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Купих си два чифта по-спортни обувки на платформа, но стават и със спортни рокли. Не ми се носят повече от 5-6 см токчета вече - боли ме кръста и гърба...

Някоя есенна ролкичка мисля, макар че имам много дрехи за есента. И един-два панталона съм загледала. Ама ще видим, защото реших да не разхищавам средства и да трупам дрехи... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 18 542
Реално, за есента имам всичко, но ми се иска още едни черни дънки, с по-къс крачол, така че да не се налага да ги навивам когато съм с боти. Проблемът е, че повечето cropped ми идват прекалено къси.

# 21
  • Мнения: X
Моят гардероб е целият за всички сезони.
Ако е топло съм само по риза с полу-ръкав , а през есен/пролет/зима просто слагам тънките жилетки или сако отгоре и това е.
Ток почти не нося, освен по поводи, и съм с удобни Скетчърс или ортопедични фит флопс през лятото.


Работя от вкъщи, но имам клиенти всеки ден, които идват по 2-3 пъти на ден.

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 19:18 от Анонимен

# 22
  • Русе
  • Мнения: 1 843
Light Beam, много хубави покупки!
Аз се заредих с три чифта нови дънки, но ще видя за някоя пола и обувки, особено обувки. Много обичам да съм боса и до последната възможност ще ходя със сандали. Токове и аз последните години до към 5-6 см купувам, не повече. Жилетки обичам и имам с най-различна дължина. Шаловете са ми много любим аксесоар.

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 18:20 от *sve*

# 23
  • Мнения: 1 686
И аз съм се замислила за жилетка някаква,до под дупето.Но се оглеждам за нещо цветничко.

# 24
  • Мнения: 2 399
Получих като подарък вчера тази жилетка. Тежи 100 кг. Ще мисля дали, и с какво да я нося.

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 19:35 от silver pearl

# 25
  • Мнения: X
Получих като подарък вчера тази жилетка: Тежи 100 кг. Ще мисля дали, и с какво да я нося.
Мека и симпатична е, но толкова дебели дрехи не нося, дори и навън на -30 градуса.
Харесвам тънки и ефирни жилетки.

# 26
  • Виена
  • Мнения: 899
И аз имам от пролетта дрехи и обувки, които не успях да понася. За есента ми трябват елегантни високи обувки в черно, всичко останало имам даже в повече. Ако си харесам нещо си купувам, тия дни панталон с висока талия и широки крачоли и наметка есенна в черно и бяло. От сестра ми още куп модни придобивки. Жилетки нося много рядко, шалове имам много, но рядко се сещам за тях. Снимала съм една мъничка част. Елегантни те обувки си остават най-важни за есенната визия.

# 27
  • Мнения: 2 768
Ааа, за всяка дреха може да се намери приложение. Аз бих я носила вместо яке за разходки в есенни дни или под якето в големите студове през зимата. Нещо такова:

или такова
Тази пък май е същата като твоята, silver pearl
Скрит текст:

Вторият вариант е в най-мой стил. Само и шал замотавам. Вместо кецовете от снимката, ще обуя черните лоуфъри, които показах в предния си пост и ще преметна чантата бордо Smile
Имам 2 любими дълги жилетки - черна с ревер и джобове малко под коляното и една убито розова с дължина над коляно. Септември-октомври ги нося като връхна друха. Розовата - с дънки, тениска и шал, а черната - върху фин панталон или рокля. "Малки" фини жилетки имам няколко. Тях нося върху рокля с къс ръкав или с пола.

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 19:59 от Light Beam

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Миналата зима пък беше толкова мека...

# 29
  • Мнения: 18 542
Такава обемна жилетка, може да се носи и върху кожено или дънково яке също.

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 20:03 от Миоки

Общи условия

Активация на акаунт