ПРЕДСТОИ МИ ГОДЕЖ!

  • 5 889
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Много ви благодаря на всички за съветите. Радвам се, че споделяте моето мнение...  Flutter Не ми се спазват всички официалности и обичаи. А и целта най-вече е семействата да се опознаят по-добре. Гостито ще бъде у тъщата, приятелката ми настоява за това... Нямам нищо против!  Wink Искаше ми се да разбера повече кой какво и на кого трябва да подари /освен пръстена, разбира се, който ще е уникален  Heart Eyes/. То и при нас ще е едно нормално гости и аз май се притеснявам повече, отколкото трябва  Embarassed

Благодаря още веднъж за отговорите и хубавите пожелания!  Hug

Тъщата ще се изкефи на кутия бонбони с красив букет, а са тъста - може би ще е добра идея някакъв марков алкохол по неговият вкус  Peace Така всеки от вас четиримата ще има това, което харесва Hug Laughing

# 16
  • Мнения: 4 546
аз мисля, че се подаряват цветя на тъщата и на бъдещата булка. може да занесеш и нещо за пиене. иначе май се подяаряват и някакви хавлии ли беше, нощници ли, ама това може да го ропуснете  Wink

# 17
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Вземаш пръстена, два букета /по хубавия за приятелката ти/ другия за тъщата. Кутията с бонбоните също за тъщата, Марково уиски или вино в кутия за тъста.  По принцип майка ти трябва да подари също нещо на булката, може да и вземе бельо, или накити. Това е, успех в начинанието.

# 18
  • Мнения: 1 226
Хей, Честито!А за тъщата, защо се притесняваш?Нали няма да живееш с нея.Желая ти безоблачно щастие!!!

# 19
  • Мнения: 5 140


Тъщата ще се изкефи на кутия бонбони с красив букет, а са тъста - може би ще е добра идея някакъв марков алкохол по неговият вкус  Peace Така всеки от вас четиримата ще има това, което харесва Hug Laughing

пОДКРЕПЯМ ИЗЦЯЛО. Peace

ЧЕСТИТО!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 269
Хей, Честито!А за тъщата, защо се притесняваш?Нали няма да живееш с нея.Желая ти безоблачно щастие!!!
Абе понякога тъщите си оставят всекидневно почерка в дома на младите, без видимо да присъстват. Може би това е основното притеснение, знам ли?
Сещам се за рекламите с Любо на БТК и сериала Тя и той. Дано да няма проблеми нито  с тъщата, нито с булката! newsm10

# 21
  • Мнения: 686
Честито и не се притеснявай толкова. Попитай годеницата си какво е нагласила майка и за теб, за сватовете. Или се разберете да не си разменяте "дарове". Тогава можеш да отидеш само с цветя, вино и бонбони! Успех!

# 22
  • Мнения: 15 619
Честито!  bouquet
Не се притеснявай! На тъщата - букет, да и разтопиш сърчицето /и друго може, стига да измислиш нещо, което ще й хареса/.

# 23
Е, вярно е, че аз получавам най-големия подарък - страхотно момиче, с което искам да прекарам един щастлив остатък от живота си! Но принципно на мен никой нищо не ми подарява на самия годеж, така ли?!  Rolling Eyes
Най-важното все пак е всички да са щастливи, а и аз съм толкова влюбен, и то след тригодишна връзка... И все по-влюбен и спокоен се чувствам... Това е най-важното за мен!  Peace

# 24
  • Мнения: 15 619
Момичето не е малък подарък, така си е. Но ако спазят обичая и на теб ще ти подарят нещичко. Хайде, всичко да е по мед и масло!

# 25
  • Мнения: 268
4естито и от мен!  Simple Smile
Много щастие и разбирателство ви пожелавам   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт