Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 38/

  • 40 396
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 180
Още предната серия Ферит намекна за ново партньорство при разговор с Алптекин.Явно сега ще се появи въпросния нов персонаж,което ще напрегне обстановката....
А,относно "страховете" на Серкан,че Еда ще го отхвърли....аз лично не мога да го упреквам.Лично съм го преживявала и знам колко сковаващо чувство е! И да,знам че е по добре да се опита,но понякога на човек не му достига съвсем малко смелост...

# 46
# 47
  • Мнения: 3 257
Предполагам, че тази снимка на Каан пред Холдинга кара много от вас да мислите, че той ще е новият партньор, но според мен е подготвил документите за Серкан да му продаде фирмата, с която беше спечелил проекта за еко-хотела. Нали Серкан му каза, че в името на миналите дни му предлага да я купи на справедлива цена Wink

# 48
  • Мнения: 218
Flowers Bouquet Здравейте и добре сме дошли в новата ни красива къщичка! Благодаря! Kiss

Animal Paw Prints Пристигам с кошница, пълна с очаквания и надежда за щастливи дни! Не само в сряда, а всеки ден и всеки час! Flowers Four Leaf Clover

# 49
  • Мнения: 3 431
Да се разпиша в новата темичка Simple Smile))

# 50
  • Мнения: 1 734
Предполагам, че тази снимка на Каан пред Холдинга кара много от вас да мислите, че той ще е новият партньор, но според мен е подготвил документите за Серкан да му продаде фирмата, с която беше спечелил проекта за еко-хотела. Нали Серкан му каза, че в името на миналите дни му предлага да я купи на справедлива цена Wink

Да, има логика, съгласна съм. Значи за новия партньор (ако не е Каан) остават три версии:

- Да се окаже агент на Каан Pensive
- Да се окаже агент на бабата и да завземе лека полека акции и позиции Smirk
- Да не е агент на никой, но да задява Еда Frowning

И да гледаме в следващите епизоди борба за власт между Ферит / Каан - новия консултант - и Серкан. Game Die

Каан нали се закани, че ще докара Серкан до фалит, както бащата на Каан е банкрутирал - изправен пред избор между личен живот и бизнес. В началото на няколко пъти Серкан каза, че не бива да се бъркат чувства и бизнес... Broken Heart

Последна редакция: вт, 15 сеп 2020, 15:12 от kukli4ka456

# 51
  • Мнения: 2 130



Последна редакция: вт, 15 сеп 2020, 15:27 от Nalbantova

# 52
  • София
  • Мнения: 1 247
Привет от мен! Flowers Hibiscus
Изчетох днешните ви коментари и по повод появата на нов член в холдинга, аз наистина се надявам да е свързан в роднините на Еда! Отдавна бях написала, че появата на бабата ще бъде най-изненадваща, най-шокова и най-сполучлива като решение на сценаристите, ако тя "удари" по най-болното място основното ядро в сериала: семейство Болат плюс Селин (а в момента и Ферит)! Тогава интригата ще стане определено още по- голяма, ще се заплетат нови сюжетни линии, а ние ще имаме още повече моменти за коментиране! Sunglasses
Очаквам я аз появата на тази баба (или неин предствател)! Дали ще купува акции, дали ще купува целия холдинг или само ще се намеси в работата му като начало, за мен няма значение! Просто интуицията ми подсказва, че нейното появяване просто защото например Еда ще се жени няма да е толкова ефектно, колкото ако се намеси в дейностите на холдинга! Но.... както и вие, така и аз правя просто предположения! Малко остана до сряда, да се въоръжим със здрави нерви и търпение! Grinning
Хубав, слънчев и усмихнат ден! Nature Sun With Face

# 53
  • Мнения: 456
Здравейте отново, след озета и аз съм много замислена как ще се развият нещата. Първото което ми идва на ум за новия партньор е, че най- вероятно ще е агент на бабата. От тази сюжетна нишка очаквам много, тъй като бабето надали ще стои безучастна особено при официално обявяване на сватба. Във всеки случай новия персонаж ще обърка и в личен и служебен план нещата. Горкият Серкан, надявам се на повече смелост от негова страна, останах с впечатление че той поне знае как се рискува /играта с търга срещу Каан/. И другото което ме замисли след фраговете /сигурно ги знам вече на изуст/ - струва ми се че Селин подслушва разговора на Еда и Серкан пред камината, където тя го пита дали обича Селин и репликата *Не е толкова трудно да кажеш на жена "Искам те!", Серкан Болат*  е предпоставка Селин да поиска да скъса с Ферит.
Благодаря ви отново, радвам се че тук намерих съмишленици.
Като Вас чакам срядата с огромно нетърпение

# 54
  • Мнения: 3 257
Ново от любимците ми зад кадър Heart

# 55
  • Мнения: 1 109
Привет момичета,
каста е невероятен, толкова са чаровни всички. Много се радвам, че до момента не са  включили някоя махала с нейните простотии. Пристеснява ме бабата, за която говорите тя да не вкара от мардинските тежки и стари разбирания.
Тук лелята и майката са прекрасни даже и когато спорят една с друга.
Е малко остана до утре, макар, че аз ще чакам до превода с бг иначе по картинки се изнервям като нищо не разбирам.
С удоволствие чета тези, които го гледат онлайн и коментират не ми пречи. Flowers Hibiscus

# 56
  • Мнения: X
Сейфи е супер, а пък сцената когато бащата го хвана да къса СВ-тата на кандидат-секретарките ми е любима и я гледах няколко пъти. Смяла съм се с глас.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 247
Една лека закачка от Instagram страницата на Керем Бурсин:

с текст към снимката: "Ние обичаме надписите по камионите "Нека имам враг като лъв, но да нямам приятел като чакал! " И хаштаг #edayildiz!

Последна редакция: ср, 16 сеп 2020, 00:02 от nrgmama

# 58
  • София
  • Мнения: 5 740
А някой знае ли това “f*ck” Керем защо толкова го обича и използва, че кара и другите да го казват постоянно? Каква е шегата? Или не се знае? Много са ми забавни и коментарите, които си пускат под снимките в Инстаграм всички от каста. Сторитата също. Личи си, че са се сприятелили и пада голям фън по време на снимките. Страхотна атмосфера създават. Само като гледам и ми предават доброто си настроение. Simple Smile

Биге Юнал (в ролята на Селин) е дългогодишната приятелка на Арас Булут, не знам дали знаете. Случайно разбрах. Но актрисата ми прави много добро впечатление. Изглежда изключително различна от героинята си. Да не кажа нямат нищо общо. Което я прави много добра актриса - защото в ролята си е брилянтна.

# 59
  • Мнения: 1 058
Благодаря за новата темичка. Blue HeartGreen HeartYellow HeartПрекрасно си я направила Hands ClapTrophyFlowers Cherry BlossomHearts

Общи условия

Активация на акаунт