Да помогнем на самотна майка с две деца в нужда

  • 4 714
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 356
Нали като решите за инхалатора ще пишете?  Hug

# 16
  • Мнения: 2 584
бях при момичето Криси извинявай и Hug ти знаеш за какво, Криси и Роси дадохме вашите номера а Овне ще ви даде номера на директорката (забравих и името Овне помагай) хубаво е да поговорим с нея, тя предложи памперсите майките да ги закупуват на 0,07ст. защото си ги купуват отвън иначе, един вид да се научат да си правят сметка, женат помоли за малко памперси те ще ги закупят за всеки случай ако доиде бебче без нищо да имат за всеки случай, и други работи говорихме с нея, това момиче дели хладилник с още една майка и не е много приятно да се дава само на едната, Овне даде и на другата майка храна, тя е с бебе на 1месец и има нужда от NAN 1 стига и за 1 седдмица, само дохранва бебето,Криси най добре се обади на директорката има много добри идей, за съжаление аз бях с малката( нали я водих на преглед и много бързах) инхалатора го купих за 20,30лв. ако има по ефтин някъде ще е супер, ще и стигне до края на месеца, тя и директорката го погледна и и каза че трябва да поддържа много чисто заради бебето, само мога да ви каже че този дом е прекрасен, в сравнение с дом7, това е от мен Овне ще допълни ако съм пропуснала нещо а и тя остана след мен.
  bouquetОвне радвам се че се запознах с теб и колежката ти, вие сте прекрасни Heart Eyes

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
В Пловдив имаме две колички / зимни / . Ако вършат работа на тази или друга майка която има нужда ще ги изпратим с нещо веднага.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
бях при момичето Криси извинявай и Hug ти знаеш за какво, Криси и Роси дадохме вашите номера а Овне ще ви даде номера на директорката (забравих и името Овне помагай) хубаво е да поговорим с нея, тя предложи памперсите майките да ги закупуват на 0,07ст. защото си ги купуват отвън иначе, един вид да се научат да си правят сметка, женат помоли за малко памперси те ще ги закупят за всеки случай ако доиде бебче без нищо да имат за всеки случай, и други работи говорихме с нея, това момиче дели хладилник с още една майка и не е много приятно да се дава само на едната, Овне даде и на другата майка храна, тя е с бебе на 1месец и има нужда от NAN 1 стига и за 1 седдмица, само дохранва бебето,Криси най добре се обади на директорката има много добри идей, за съжаление аз бях с малката( нали я водих на преглед и много бързах) инхалатора го купих за 20,30лв. ако има по ефтин някъде ще е супер, ще и стигне до края на месеца, тя и директорката го погледна и и каза че трябва да поддържа много чисто заради бебето, само мога да ви каже че този дом е прекрасен, в сравнение с дом7, това е от мен Овне ще допълни ако съм пропуснала нещо а и тя остана след мен.
  bouquetОвне радвам се че се запознах с теб и колежката ти, вие сте прекрасни Heart Eyes

Рут,днес не бях много адекватна по телефона,извинявай Praynig

Една жена,която не познавам,но си пишем в яху щепомогне с инхалатор.Но другата седмица.Казва се Незабравка,беше на акцията.Рут нека й дам твоя тел. да ти се обади  и да й обясниш какво и как.Тя следи темата вероятно,но ми се иска да държи връзка с някой по тел. Thinkingкойто е ходил.Може ли newsm78

Дайте да закараме малко бебешко там щом има толкова бебета Wink
Има ли стационарен тел.директорката.........

# 19
  • Мнения: 4 195
Роси и аз съм ходила
има нужда от бебешко - най малкия размер
аз ги поемам другата семдица, но Нан 1 трявба на едната майка
има тел директорката - Рут или Овне ще ти го дадът Hug

# 20
  • Мнения: 258
Здравейте, рут е написала всичко за посещението ни при наша мама.
  Аз може би ще добавя някои неща само.Мед.работничка, с която разговаряхме, по нейна учтива покана ни обесни, че ползването на инхалатора трябва да става много внимателно. Тя действа децата да бъдат прегледани от лекар (в този случай това се оказва трудно) ,след този преглед ще бъде уточнено дали е точно астма заболяването,защото в картона на детето пише силен бронхит или нещо подобно. И двете деца са с анемия, не зная дали не тябва да им се даде някакъв медикамент, освен,че им трябва съответната храна. Мисля,че голямото дете има проблем с едното краче, но пропуснах да я питам. Другото,което искам да споделя, тя и рут е писала, че мед.работничка ни каза да помагаме с мярка, така че да ги научим да се справят, да си правят сметка на парите. 
 Нашата мама помоли за проходилка.  Мисля, че това не е толкова належащо   на   фона другите неща, все пак докато спят на обяд децата може да сгорви и да им изпере.Другата жена има нужда от топли дрехи, тя е с размерите на Брани.  Криси когато ходиш             ако  има нещо подходящо й занеси  иска анцунг и    нещо -горно.      От мен толкова, довечера ще пиша за Бранимира.     Хубав ден на всички.

# 21
  • Мнения: 2 249
по въпроса за личния лекар-една мама ми отговори това-"Има възможност за избор на временно джипи. Отиваш в РЗОК и взимаш необходимия формуляр за избор на лекар, а после при джипито. В здравната каса най-добре ще й обяснят как става."
за адресната регистрация-няма да има никакъв проблем-когато преди година ходих да си сменям моята тук в софия-само написах новия адрес-никой не ме попита-по каква причина и при кой живея-тоест може да се запише реално на всякакъв адрес
така,че да действа девойката-не е навъзможно записването на децата при личен лекар Peace

и още нещо.....по въпроса за прекалената помощ и това,което е казала мед.работничка-аз това го повтарям отдавна-не се хвърляйте през глава моля ви-нека координираме нещата първо между нас си тук-ако е възможно-тоест тия ходения-да не се получава изведнъж-посещения накуп всеки ден и засипване с вещи-така не им помагаме Praynig Praynig Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 2 356
Не си спомням вече добре, но смятам, че момичето трябва да иде в някоя поликлиника с актовете на раждане на двете деца, да влезе при някое ДжиПи и просто да ги запише там. Когато раждах, дойде една от общината и ме попита на какъв адрес ще е записано бебето. Оттам вече акта си го взех от общината, на която е адреса. Т.е. бебето има някаква адресна регистрация. Ако държат нейната да е Софийска, нека се запише къде да е. Но ако не отиде да провери до някое ДжиПи или до общината, тя няма да има регистрация, нито пък лекар.
След като запише  децата, те ще бъдат прегледани и ще й кажат какви лекарства са нужни, ако бебетата имат анемия и трябва да пият желязо, пак лекар трябва да й обясни.
Ако искате мога някой ден да дойда с вас да помагам да се заведе майката до някъде, нямам кола, но пък може да гледам децата, докато чака по опашки, нещо такова  newsm78

# 23
  • Мнения: 2 584
и още нещо.....по въпроса за прекалената помощ и това,което е казала мед.работничка-аз това го повтарям отдавна-не се хвърляйте през глава моля ви-нека координираме нещата първо между нас си тук-ако е възможно-тоест тия ходения-да не се получава изведнъж-посещения накуп всеки ден и засипване с вещи-така не им помагаме Praynig Praynig Praynig

много си права тя и Роси го каза но не знаех инхалатора за колко време ще и стигне и се притесних това малко бебче какво ще прави ако свърши, затова реагирах веднага ( преди това говорих с Криси и Роси) ти как си растеш ли Grinning ( искам и аз една червена боя, да съм в тон с есеното време)

# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477
и още нещо.....по въпроса за прекалената помощ и това,което е казала мед.работничка-аз това го повтарям отдавна-не се хвърляйте през глава моля ви-нека координираме нещата първо между нас си тук-ако е възможно-тоест тия ходения-да не се получава изведнъж-посещения накуп всеки ден и засипване с вещи-така не им помагаме Praynig Praynig Praynig

много си права тя и Роси го каза но не знаех инхалатора за колко време ще и стигне и се притесних това малко бебче какво ще прави ако свърши, затова реагирах веднага ( преди това говорих с Криси и Роси) ти как си растеш ли Grinning ( искам и аз една червена боя, да съм в тон с есеното време)

много хубаво,че реагира защото тази жена може едва другата седмица Wink
пусни ми ,моля те твой тел. за да й го пратя на нея PraynigА ти прецени дали да я заведеш на мясно или сама да отиде.

# 25
  • Мнения: 2 584
и още нещо.....по въпроса за прекалената помощ и това,което е казала мед.работничка-аз това го повтарям отдавна-не се хвърляйте през глава моля ви-нека координираме нещата първо между нас си тук-ако е възможно-тоест тия ходения-да не се получава изведнъж-посещения накуп всеки ден и засипване с вещи-така не им помагаме Praynig Praynig Praynig

много си права тя и Роси го каза но не знаех инхалатора за колко време ще и стигне и се притесних това малко бебче какво ще прави ако свърши, затова реагирах веднага ( преди това говорих с Криси и Роси) ти как си растеш ли Grinning ( искам и аз една червена боя, да съм в тон с есеното време)

много хубаво,че реагира защото тази жена може едва другата седмица Wink
пусни ми ,моля те твой тел. за да й го пратя на нея PraynigА ти прецени дали да я заведеш на мясно или сама да отиде.

Роси къде да я заведа ( ако се отнася за мен де) малко не съм в час и ми се спи, аз занесов инхалатора още вчера и ще стигне до края на месеца, а иначе нямам телефон мога да ти дам офисния че съм на работа до 19.09 всеки ден, само ако може на другата майка да и се вземе една кутия NAN 1, малко съм на червено в момента и няма как да и взема, Роси аз снощи говорих с Криси и и казах за какво сме говорили с директорката

# 26
  • sofia
  • Мнения: 7 477
и още нещо.....по въпроса за прекалената помощ и това,което е казала мед.работничка-аз това го повтарям отдавна-не се хвърляйте през глава моля ви-нека координираме нещата първо между нас си тук-ако е възможно-тоест тия ходения-да не се получава изведнъж-посещения накуп всеки ден и засипване с вещи-така не им помагаме Praynig Praynig Praynig

много си права тя и Роси го каза но не знаех инхалатора за колко време ще и стигне и се притесних това малко бебче какво ще прави ако свърши, затова реагирах веднага ( преди това говорих с Криси и Роси) ти как си растеш ли Grinning ( искам и аз една червена боя, да съм в тон с есеното време)

много хубаво,че реагира защото тази жена може едва другата седмица Wink
пусни ми ,моля те твой тел. за да й го пратя на нея PraynigА ти прецени дали да я заведеш на мясно или сама да отиде.

Роси къде да я заведа ( ако се отнася за мен де) малко не съм в час и ми се спи, аз занесов инхалатора още вчера и ще стигне до края на месеца, а иначе нямам телефон мога да ти дам офисния че съм на работа до 19.09 всеки ден, само ако може на другата майка да и се вземе една кутия NAN 1, малко съм на червено в момента и няма как да и взема, Роси аз снощи говорих с Криси и и казах за какво сме говорили с директорката

Да Рут,да ориентираш жената какво е носено за да не се дублира Wink

# 27
  • Мнения: 2 584
Роси аз затова написах веднага че съм занесла инхалатора, за да не се взима друг, че не са много евтини, аз на Криси и казах да ти кажа и на теб директорката помоли да не им се дават така безвъзмезно памперсити а да си ги закупуват на 0.07лв., защото иначе ги взимат от аптеката за 0.38, да се научат да си правят сметка а не да си купуват цигари всеки ден, сега ще ти пиша на лс.

# 28
  • Мнения: 2 584
до Овне, с кой автобус се ходи до там Embarassed
изтрии си пощата че не мога да ти пиша на лични

# 29
  • Мнения: 116
Момичета аз също мога да да дам FLEXOTIDE.Eдиния е чисто нов а другия е може би на половина освен това имам и дрешки и количка,но не е за близнаци.Ако все още не сте събрали нещата моля пишете ми на лични за да се свържем.

Общи условия

Активация на акаунт