Niakoia ot vas da e pila Ginypral i Isoptin?

  • 1 648
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 200
Аз пих Гинпрал и Изостин в 6-ти месец за 2 седмици. Много са силни лекарствата, само по лекарско предписание трябва да ги пиеш, но определно Гинипрала помага, а Изостина се изписва, за да неутрализира ефекта от сърцебиене и треперене,  който Гинипрал-а причинява.

Успех!!

# 16
  • Мнения: 433
Аз пих Гинипрал в 7 месец - за около 2 седмици, леко ми се разтреперваха ръцете от него.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат на: Anaise
Mami kazete mi koga i kolko vreme pihte tezi hapcheta protiv kontrakcii. Kolko sa bezopasni???


oh,kak me podseti.
ami,sled 7 mesetz postoianno pieh Ginipral v kombinatzia s Verapamil.

v denia koito go  spriah(sredata na 9 mesetz) i ..........rodih!
ako lekaria ti e kazal znachie imal osnovaia i triabva da go piesh.

# 18
  • Мнения: 2 641
Blagodaria na vsichki za otgovorite. Razbira se che ne sam si gi izpisala sama tezi hapcheta, no vse mi se struvashe che niamah nuzda ot tiah - ama znae li chovek. V smisal niamah razkritie, a 30% skasiavane na shiikata i kontrakcii dosta chesti no nebolezneni i niakakav % izglazdane i omekvane na shiikata na matkata.
Neznam kakav efekt imat varhu bebeto i zatova pitah stoto oste se pritesniavam ot izpitite 25 hapcheta Isoptin i Gynipral.

# 19
  • Мнения: 1 753
Цитат на: Anaise
Mami kazete mi koga i kolko vreme pihte tezi hapcheta protiv kontrakcii. Kolko sa bezopasni???


Аз ги пих в продължение на 2 седмици в седми месец. Доколкото знам за безопасни за бебока, но страничните ефекти върху майката са направо ужасни. Въпреки изоптина имах страхотно сърцебиене и нощно време цялата треперех...  Imp

# 20
  • Мнения: 2 641
Seriozno ? Che po kolko si gi pila ? Az sredno mezdu 3 i 1 hapche na den i niamah takova nesto..........osven edin pat mai

# 21
  • Мнения: 1 753
Цитат на: Anaise
Seriozno ? Che po kolko si gi pila ? Az sredno mezdu 3 i 1 hapche na den i niamah takova nesto..........osven edin pat mai

Доколкото си спомням пиех по 1 хапче на 6 часа... Беше ужасно, да не говорим колко бях отпаднала

# 22
  • Мнения: 2 641
Ама как могат да ги дават тогаз тези хапчета??? Сега вече се чудя дали не му е станало нещо на бебока? А най-гадното е че не съм убедена че в моя случай изобщо трябваше да ги пия.

Общи условия

Активация на акаунт