Тежи ли ви коремът нощем?

  • 3 921
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 064
...не мога да кажа, че ми тежи много, но обръщанията ми са малко затруднени...откакто захладня спя непробудно и ставам само за  smile3550...иначе задължително имам втора възглавница, с която подпирам корема, а понякога си я слагам между краката  sleepuu...така също усещам облекчаване... smile3524

# 16
  • Мнения: 301
Аз съм към средата на седмия месец, тежи си, разбира се. Понякога се въртя доста време докато намеря удобна позиция за спане и в един момент просто заспивам от изнемога.  Sad Напоследък забелязах, че по-добре спя обърната на ляво и с малка възглавничка под коляното на преметнатия крак. Опитай и ти,аско искаш  Wink

# 17
  • Мнения: 6 618
О,да обръщанията са особено трудни

# 18
  • Мнения: 503
ужасно! аз едно че нощем не мога да спя,а итова коремче...

# 19
Аз съм в началото на 9 месец и ми тежи страшно много особено вечер като трябва да стана до тоалетна. С мъжа ми се майтапим, че като родя няма да пишкам поне 1 месец Simple Smile) Освен, че ми тежи и бебето рита много силно чак ми вади въздуха понякога. Но ще стискаме зъби лесно майка не се става, пък то и не остана

# 20
  • Мнения: 4 806
тежеше ми много. Изобщо не можех да лягам на една страна. Затова към края спях седнала. Може да съм била краен случай. Но не беше лесно.

# 21
  • Мнения: 256
Ееех  Flutter ще си ги мъкнем коремите още малко и с възглавници ще се подпираме. Какво да правим...имаме ли избор  Laughing?!
Благодаря ви за съветите на всички Hug.

Пожелавам ви здрави и хубави бебета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт