Българи, прибрали се тези дни към Великобритания.Има ли карантина?

  • 983
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Предстои ми прибиране към Великобритания и информацията има или няма карантина е много объркваща.Половината българи са на мнение, че на следващият ден са били на работа и никой за нищо не ги е потърсил.
Другата половина съвестно си стоят в къщи 14 дни.
За тези, които наскоро са се прибрали- Имахте ли проверки? По кое време проверяват? Колко пъти? Чрез телефона ли ми следяха? Има ли глоба със задна дата?
Благодарности!

# 1
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Имам приятел, който се прибра на 9.09 в Лондон и не е бил под карантина.Сестра ми и семейството ѝ се прибраха на 27.08 и също не стояха,даже децата на 2 или 3 тръгнаха на училище...

# 2
  • Мнения: 12 770
Един колега заминава другата седмица за Лондон за цяла зима, каза ми, че ще бъде две седмици под карантина.

# 3
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Следете новините,  очаква се от 28 септември да наложат глоба от £10 000 за неспазване на самоизолация. Засега е предварителна информация, ще се дебатира в парламента и не знам дали ще мине.

# 4
  • Мнения: 3 010
Две седмици задължителна карантина и трябва да си попълните декларация поне 48 ч преди пристигане

# 5
  • Враца
  • Мнения: 79
От 19.07 сме в зеления списьк на UK . Остават тестовете за влизане и искам да попитам дали има пьтували с бърз тест или само с PCR ? Да нямаме проблеми на летището Confused

Общи условия

Активация на акаунт