Къде в Русе- 12

  • 43 796
  • 750
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 19
Има ли книжарници в Русе, които изкупуват антикварни книги, и къде?

# 196
  • Мнения: 10 264
Не знам за книжарница, но една позната занесе книги от стар апартамнет в окръжна библиотека и са ѝ взели някаква част. Освен да попитате там. Но пари не е вземала за тях. Просто не искаше да ги стовари пред контейнерите.

# 197
  • Мнения: 155
Бихте ли препоръчали психолог в Русе? Става въпрос за човек на средна възраст. Благодаря!

# 198
  • Русе
  • Мнения: 764
Бихте ли препоръчали психолог в Русе? Става въпрос за човек на средна възраст. Благодаря!
Кремена Чорбаджийска

# 199
  • Мнения: 11 844
Катина Денева

# 200
  • Мнения: 765
Илияна Петрова.

# 201
  • Мнения: 556
Здравейте! На мой близък е назначена химиотерапия след операция от карцином на дебелото черво. Въпросът ми е има ли тук някой запознат с условията в онкологичния център в Русе? Още по-полезно ще ми бъде, ако се  включи някой, който е бил на химиотерапия /или негов близък,  познат/ след операция на дебело черво, защото този вид химиотерапия е по-продължителна - 3 дни вливки без прекъсване. Та ме интересува как са организирани нещата  в онкологичния център в Русе и въобще какви са условията  в самия център откъм лекуващи лекари, оборудване, условия в стаите!

# 202
  • Мнения: 35 113
Аз ходих на химиотерапия преди 9 г. От рак на гърдата. Нещата обаче са много различни от тогава

# 203
  • Мнения: 556
Аз ходих на химиотерапия преди 9 г. От рак на гърдата. Нещата обаче са много различни от тогава
Ако имате актуална информация, моля да споделите /може и на лични/

# 204
  • Мнения: 35 113
Нямам актуална, честно казано. Преди стационара беше с ужасни условия, но мисля че му правиха ремонт

# 205
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Здравейте момичета!
Може ли някоя да ми препоръча шивашко ателие или шивачка, където да ми ушият една рокля - съвсем обикновен прав модел на сносна цена. Просто имам един много хубав плат който стои от години, подарък ми е и ми се иска една права семпла рокличка, не нещо официално.
Благодаря на отзовалите се и желая на всички приятен ден Flowers Hibiscus

Малко късно, но може още да не сте открили. На Гладстон има шивашко ателие, много симпатично и стилно. Там попитайте.

# 206
  • Мнения: 1 589
Здравейте! Къде мога да занеса на ремонт дамска чанта?

# 207
  • Мнения: 35 113
Здравейте! Къде мога да занеса на ремонт дамска чанта?
Зависи за какво. Аз нося за цип , до хотел Бистра и Галина

# 208
  • Мнения: 1 328
здравейте, препоръчайте ми невролог , който работи по каса, благодаря!

# 209
  • Русе
  • Мнения: 7 058
здравейте, препоръчайте ми невролог , който работи по каса, благодаря!
Скоро не обсъжзахме ли невролог? Или май беше в другата тема?
Грозев, Лисичков. Не ги препоръчвам, просто за тях съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт