Къде в Русе- 12

  • 44 041
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • русе
  • Мнения: 1 317
Каса  на изипей около сладкарница Босфора има ли?
Мерси

# 736
  • Мнения: 35 194
Каса  на изипей около сладкарница Босфора има ли?
Мерси
Това на центъра ли е ?
Офис 1?

# 737
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Каса  на изипей около сладкарница Босфора има ли?
Мерси
Това на центъра ли е ?
Офис 1?
Или в ЦКБ срещу ДМ.

Откъде мога да си купя целофан? На цветята до Общината отказаха да ми продадат.

# 738
  • Мнения: 4 041
Цветята срещу Лета, най крайното до контейнерите за боклук, или в пресечката срещу Бистра и Галина има магазинче за живи цветя, от там съм купувала разни опаковъчни хартии, сигурно и целофан имат.

# 739
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Цветята срещу Лета, най крайното до контейнерите за боклук, или в пресечката срещу Бистра и Галина има магазинче за живи цветя, от там съм купувала разни опаковъчни хартии, сигурно и целофан имат.
На цветята до НОИ питах на 2 магазинчета, които в момента нямаха клиенти, но се оказа, че имат само мрежи, целофани нямат. После в почивката ще отида пак да питам, където казваш. Благодаря!

# 740
  • Мнения: 35 194
Целофан има в Кауфланд

# 741
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Целофан има в Кауфланд
Ама аз искам лИлав. Stuck Out Tongue Пък и след обедния кошмар, не бих си причинила довечера в 6 часа пак да вляза в магазина. Stuck Out Tongue Winking Eye

Ейй, не щат никъде да ми продадат целофан. Имат, ама казват, че не продават, пазели си го.

Последна редакция: пн, 07 мар 2022, 16:11 от viki_1974

# 742
  • Мнения: 35 194
Ем арт дали няма да имат?

# 743
# 744
  • Бургас
  • Мнения: 56
Здравейте искам да попитам къде сте доволни от почистване на лицето?

# 745
  • Мнения: 4 841
Здравейте искам да попитам къде сте доволни от почистване на лицето?

Аз ходя при козметиката в салон Ирен, срещу Пацони в Здравец. Доволна съм, но си и зависи кой с какви очаквания е. Поне моят опит с козметици е такъв.

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 56
Искам да не е само чрез някакви уреди ми да си пипне и ръка защото имам понякога някоя бяла пъпка или места на който уредите не почистват добре.

# 747
  • Мнения: 4 841
Мен ме е почиствала и ръчно и с уред. Казвам си предварително ако имам претенции. Имах козметичка, която ме чистеше удивително, но вече не желая да ходя там. Съфорумка се беше оплакала преди време, след това и аз "изгорях". Няма да давам подробности, но предпочитам сегашната си девойка по ред причини. Според мен всичко е индивидуално. Един е доволен, друг не. Всеки сам трябва да намери точния си човек, лекар, козметик и пр.

# 748
  • Мнения: 7
Добра детска градина в Русе!Мнения,моля!

# 749
  • Мнения: 6 877
"Добра детска градина" е много субективно понятие. Зависи от учителките, които ще се паднат на групата. Също е важно д ае удобно за водене/вземане на детето. Вижте кои са ДГ покрай вас и ако можете разпитайте за учителките, които ще вземат първа група наесен, т.е. сега водят четвърта група.

Общи условия

Активация на акаунт