Модни тенденции в прическите и всичко за косата Тема 16 Есенна

  • 33 101
  • 767
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 934
Мис,аз ползвам този ,когато много ми зачести миенето на косата . Много съм доволна. Имат и  мини вариант за проба.

https://mypharmacy.bg/kozmetika/medicinska/kosa-i-skalp/shampoan … ampoan-200ml.html


Дойдоха ми нещата на Лакме, както и олиото Oright.  Снощи се измих , не виждам някакъв уау ефект ,но тя ми е много за подстригване пущината. Просто това което си е за рязане няма как да изглежда добре. Порьозна е както както казваше една фризьорка.

# 706
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Фризьора ме подканя да отида защото ако ни затворят няма да може да ме направи.
Наистина съм объркана и се чудя да отида ли.
Харесвам си се и сега снимка от днес

# 707
  • Мнения: 683
Искрица, хубава ти е косата. Според мен тъмночервеното много ще ти отива. Ти се грижиш за косата си и не мисля, че ще се отрази особено на състоянието й. Ако наистина го искаш, боядисай я, Аз съм за промените.

# 708
  • Мнения: 17 986
Mомичета за кой ш. на Меди казвате че люти на очите?
Че го препоръчах на близка приятелка с косопад и вчера пристигна ,направихме обща поръчка ,та да я предупредя.

https://www.zlatnaribka.com/protiv-kosopad/uplatnyavasht-komplek … ion-kit?filter=41

Този комплект си поръчах аз

# 709
  • Мнения: 1 532
Благодаря Ви ,момичета ,поръчах и folligen  който е .Но я предупредих да внимава.

# 710
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Шампоаните на Меди никога, не са ми дразнили на очите.
Хубави и меки са, измиват добре без да пресушават косата.

# 711
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Искрице, и аз мисля, че новия цвят на който си се спряла много ще ти отива, ако го искаш действай 👍

# 712
  • Мнения: 18 552
Искрице аз те харесвам с по-тъмна коса. Ако ще го правиш побързай, че както е тръгнало май няма да може да се разкрасим за Коледа. И аз трябва да се боядисвам и маникюр, но то още никой не знае какво ще се прави.
Сега е момента тия дни да го направиш.
Аз тренирам 20 мин или 30. Това е максимума ми засега. Начинаеща съм, но се чувствам много добре.

# 713
  • Мнения: 5 832
Искрице, отивай, защото като те знам какво шило в торба си, ако не отидеш, след няколко дни ще си купиш боя и сама ще се намажеш, а резултата няма е същия. Дето се вика - начеши си крастата по това червено. 🙂

# 714
  • София
  • Мнения: 2 934
Те май салоните ще си работят.

Искрице ,сама реши. Ако искаш го направи, защото винаги ще те гложди защо не си го направила. Според мен е цвят ,който ще ти се отмие с няколко измивания. Най много ми харесваше с тъмната ,лъскава коса . Това е мое мнение Heart

Айде поръчайте си по една шнола за Коледа Joy


# 715
  • Мнения: 18 552
А и межудудругото е много добро усещането за предпразнична промяна. Особено сега, когато толкова негативно и тегаво стана вече всичко. Не, че те подстрекавам. Аз съм за да Не го правиш😁а да си сложиш тъмното.
Елена, сакън!че и грозна на всичкото отгоре 😁

# 716
  • Мнения: 3 640
Искрице, отивай! Ще ти седи страхотно! Мисля, чв преди съм те виждала с някакъв такъв лилавеникъв оттенък и много те харесвах!


Един офф топик:
Скрит текст:

А относно тренировките ми по час и 20-30 минути - аз съм много организиран човек, ставам рано, не губя време през деня; мултитаскинг съм 😂 и нещо много важно - с ММ нямаме деца и цялото време е наше...не сме зависими от режим на спане/хранене/учене/превоз и т.н  ... когато имаме дете доброволно ще се откажа от този ритъм, за да съм с детето ни. Важното е да има желание! По-добре да стана 30 мин по-рано и дори вкъщи да тренирам, от колкото съвсем да му изпусна края, защото връщането назад е трудно после.
Има много + спорта, но това е друга тема. В момента съм много афектирана заради новите наредби.
Хората от фитнес индустрията казваме - НЕ НИ ОТНЕМАЙТЕ ЗДРАВЕТО.

# 717
  • Мнения: 6 622
Исках да питам трениращите колко често миете косата? Отскоро тренирам почти всеки ден, косата се омазнява и после ми е страшно неприятно, но не ми се иска да я моя всеки ден. Както знаете ползвам тежки мед. шампоани и не е вариант да я мия всеки ден.
Почнах през ден-два. Но струва ми се, че косата ми се омазнява по-бързо отколкото обикновено. Не заради тренировките, а по принцип. Може би е от тежките шампоани, от това, че напоследък експериментира с шампоани те и вместо на два пъти започнах да я мия 3 пъти седмично. Не знам на какво се дължи. Но косата ми не е била мазна никога.
Аз от Медито не съм доволна. Сърби ме скалпа. Иначе измива чудесно и косата изглежда много добре и с обем.
Аз тренирам всеки ден и косата си я мия задължително. Потният скалп може да направи по-големи поразии от честото миене.

# 718
  • Мнения: 3 640
Извинявам се, че пиша пост през пост, но просто тук не мога да замълча.
Лимонче, колко си права ..представа си нямаш! Абсолтюно е така! Аз съм доказателството. На потен скалп пръсках сух шампоан и познайте  ... не закъсня тежък косопад. Това преди 5г става. От тогава сух шампоан не купувам, а косата ми е мита всеки ден и сте я виждали в какво състояние е.

# 719
  • Мнения: 18 552
Лимонче, много ми се влоши състоянието на себореята. Даже се замислих да не от това. Макар, че я мия през ден. Честно казано, както съм набрала инерция и желание за спорт, това ми е по-важно в момента. 😁 от дали ще си мия косата всеки ден. Само ме притеснява скалпа. Това е. Даже исках да ида пак на лекар, но сега не смея.
Ще се опитам да го овладея сама.

Общи условия

Активация на акаунт